Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Scur - przypomnij mi proszę na priv swój numer telefonu:)

 

Umowiony wstępnie pomiar drzwi na piątek - facet ma cały zarezerwowany dla nas, moze jeździć po wszytskich nasyzch budowach i robic pomiary.

 

Napiszcie mi proszę jakie przedziały godzinowe Wam pasują, zeby sobie koles jakoś to sensownie rozplanował:)

 

Jak komus wybitnie piątek nie pasuje - to dajcie znac kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

My już od miesiaca mamy zwrot na koncie za 2006:)

Cale 9600 PLN:))

 

A jak Ty to wszystko robisz ??? :o :o :o

 

Jakieś dopalacze stosujesz ??? :wink: :wink: :wink:

 

Po prostu mi :oops: :oops: :oops: .

Tylko tyle w temacie zwrotu Vat mam do powiedzenia. NA RAZIE !!! :roll: :roll: :roll:

 

W tej kwestii to zasuga mojego szanownego małżonka:)

Bo u nas to on gospodaruje kasą:) Ja organzuje wydatki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Marpa, wielkie dzięki za ten wykład! Dalej jest to przerażające, ale już nie tak!

 

A dla mnie jeszcze bardziej niz wczesniej...

Zalamka. :cry: :cry:

 

znajoma korzystala z programu na podatki.pl . Chwalila, ze byl pomocny.

 

Pozdrawiam

Agnieszka

 

Również korzystałam z tego programu i na prawdę jest pomocny. Zresztą jest wątek poświęcony zwrotom Vat-u:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=60493

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gdzie polecacie kupić dachówkę Creatona lub Ruppa? Od kogo dostaliście najlepszą cenę we Wrocławiu lub w okolicach?

 

Pzdr,

TS

Polecam hurtownie na Irysowej Lech-Bud. Tylko czy tam są te dachówki? Warto zadzwonić. Ale ceny na pewno jedne z najniższych i miła obsługa.

Koniecznie tam zaglądnij - to już jest wyjazd na Poznań (kolejna ulica w lewo zaraz za Marino). Maja Creatona, Ruppa chyba nie , ale nie jestem pewna. Oglądnij też Bogena, bo mają spora wystawkę - ja mam na dachu i był dla mnie alternatywą dla Creatona Kera Pfanne Finesse brąz, a wygląda o niebo lepiej.

Zresztą zapraszam do Rogoża :-) - bo i tak z Lech-budu wszystkich zainteresowanych Bogenem wysyłają do mnie na budowę :p .

Państwo Borkowscy są bardzo mili a w kwestii cen elastyczni i konkurencyjni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam hurtownie na Irysowej Lech-Bud. Tylko czy tam są te dachówki? Warto zadzwonić. Ale ceny na pewno jedne z najniższych i miła obsługa.

Koniecznie tam zaglądnij - to już jest wyjazd na Poznań (kolejna ulica w lewo zaraz za Marino). Maja Creatona, Ruppa chyba nie , ale nie jestem pewna. Oglądnij też Bogena, bo mają spora wystawkę - ja mam na dachu i był dla mnie alternatywą dla Creatona Kera Pfanne Finesse brąz, a wygląda o niebo lepiej.

Zresztą zapraszam do Rogoża :-) - bo i tak z Lech-budu wszystkich zainteresowanych Bogenem wysyłają do mnie na budowę :p .

Państwo Borkowscy są bardzo mili a w kwestii cen elastyczni i konkurencyjni.

 

Ok, dzięki za informację. Jutro na pewno do nich podjadę zobaczyć co i jak :) .

 

Pzdr,

TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabell, witaj.

 

Napisz czy dobrze p. Małgosia oblicza ilosć dachówek. Zobacz ja zamowiłam wieki temu, jeszcze ni ma. Ale obiecuja ze bedą na czas. U mnie chwila moment dekarz wchodzi, ale 2 tyg. to kładzenie więźby. Aż strach pomyśleć jak zabraknie (jak mojej sąsiadce) to chyba nocą z twojego domu bedę ściagać:lol:

 

Ktoś pytał o ilość -na mój 360mkw dach przyjdzie 16m3 drzewa (w tym jest na podbitke)

 

Pozdrawiam wszystkich Natalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi priosze czy zamowiliscie juz wiezbe i ile was ona kosztuje/ kosztowala mi wyliczyli 9,243 m3 i lacznie z transportem wyszlo 7.600zł

 

nie mam rozeznania czy to duzo, czy malo.

 

sprawdz ceny w tartaku w Dobroszycach tel. 314-18-19

 

--Tomasz Żuraw ---osoba od wieźby --0695-664-371

 

-można się z nimi "dogadać " ---ceny mi zrobili najlepszą

 

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gdzie polecacie kupić dachówkę Creatona lub Ruppa? Od kogo dostaliście najlepszą cenę we Wrocławiu lub w okolicach?

 

Pzdr,

TS

 

WITAJ

 

Ja na Creatona dostałam najlepszą cenę w MSM Gaja ----ul.Opolska ---handlowiec p. Malinowski Artur -------------- ale z tego co wiem --od sierpnia zeszłego roku poszedł do góry o 40 %

 

-ja mam kolor --- antracyt spiekany w masie

mtw1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabell, witaj.

 

Napisz czy dobrze p. Małgosia oblicza ilosć dachówek. Zobacz ja zamowiłam wieki temu, jeszcze ni ma. Ale obiecuja ze bedą na czas. U mnie chwila moment dekarz wchodzi, ale 2 tyg. to kładzenie więźby. Aż strach pomyśleć jak zabraknie (jak mojej sąsiadce) to chyba nocą z twojego domu bedę ściagać:lol:

 

Ktoś pytał o ilość -na mój 360mkw dach przyjdzie 16m3 drzewa (w tym jest na podbitke)

 

Pozdrawiam wszystkich Natalia

 

Natalio u mnie zostało około 10 sztuk, z tym że około 15 wyrzuciłam potłuczonych (rogi miały utrychnięte). Nie zależało mi na nowych więc nie wymieniałam ale normalnie to wszystkie popsute można wymienić.

 

Z dachu nie specjalnie warto odliczać np. okna bo i tak dekarz musi trochę dachówek napsuć żeby podocinać przy oknie dachowym.

 

A Pani Małgosia jak przyjmuje zamówienie to raczej dotrzymuje terminów, my wybraliśmy Euronita S i powiedziała że nie daje gwarancji na nasz termin bo są problemy z antracytem w tym wzorze. Za jej namową wzięliśmy Euronita ekstra też antracyt i miała rację bo nasza dachówka już leżała a S-ki nie było i nie było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...