Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Napiszcie mi priosze czy zamowiliscie juz wiezbe i ile was ona kosztuje/ kosztowala mi wyliczyli 9,243 m3 i lacznie z transportem wyszlo 7.600zł

 

nie mam rozeznania czy to duzo, czy malo.

 

sprawdz ceny w tartaku w Dobroszycach tel. 314-18-19

 

--Tomasz Żuraw ---osoba od wieźby --0695-664-371

 

-można się z nimi "dogadać " ---ceny mi zrobili najlepszą

 

MTW1

 

Dzowniłam 800zł netto za kubik, wiec nawet gdybym sie "dogadala" to i tak duzo.

Ja sie dogadalam i mam 780

 

Ale dziękuję za info i namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabell, witaj.

 

Napisz czy dobrze p. Małgosia oblicza ilosć dachówek. Zobacz ja zamowiłam wieki temu, jeszcze ni ma. Ale obiecuja ze bedą na czas. U mnie chwila moment dekarz wchodzi, ale 2 tyg. to kładzenie więźby. Aż strach pomyśleć jak zabraknie (jak mojej sąsiadce) to chyba nocą z twojego domu bedę ściagać:lol:

Pozdrawiam wszystkich Natalia

 

Będzie dobrze :-). W okolicy jest bardzo dużo dachów obsłużonych przez Lech-bud, u mojego sąsiada wyliczyli bardzo dobrze. U mnie też było ok. (zamawiałam co prawda ze zmniejszoną ilością ze wględu na okna dachowe i ok. 1,5m2 musiałam domówić, bo okna były montowane dopiero 2 miesiące po dachu - ale wyliczenie Borkowskich było korygowane przez mojego dekarza). W swojej wycenie wyliczyli mi dokładnie tyle samo, co p. Malinowski w Gai Creatona (te same wymiary dachówki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Po przeszło dwóch tygodniach oczekiwania dekarze wreszcie sie zjawili i zabrali ostro do roboty. Nadbitka w dużej części już na krokwiach, folia rozciągnięta i tylko patzeć kiedy pojawi się dachówka.

Podobnie jak u dabell :-) będzie Bogen tyle że kolor rubin brylant. Z Lechbudem współpraca układa się ...różnie....jak stwierdziła p.Borkowska ma do nas pecha bo akurat wszystkie wpadki skupiły się na nas, ale ogólnie atmosfera jest miła i wszystko już zostało wyjaśnione. Generalnie polecam.

pozdrawiam budujących i wykończających :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kedob-gartulacje:) Przyjemny etap co?:)

 

A propos dahcowców.

 

Czy u kogoś z grupy robi teraz dach p. Robert Cepin?

Albo ktoś wie gdzie teraz robi?

 

Ma nam dokonczyc jedną rzecz na naszym dachu, ale niestety nie odbiera telefonu, nie oddziania i nie odpisuje na sms.

Chce podjechac osobiście do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka - widzę że mamy podobny problemik :evil: ,

mój dachowiec, skądinąd dobry fachowiec, też mi zostawił babola ( robił to coś nowy pracownik)

i od marca ma mi to poprawić, wprawdzie telefony odbiera, obiecuje że jutro, pojutrze,

a najdalej za tydzień przyjdzie i zrobi i ..... no jak myślicie :roll:

ale jutro to już NA PEWNO PRZYJDZIE

 

no i co obstawiacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałam dac znać o tarasach z odpadow granitowych:

 

A więc:

- tona odpadow granitowych: 25 zł

- potrzebowac będziemy ok 25 ton

- transport będę znala jutro ceny-ale pewnie wyjdzie toto drożej niz sam materiał

- robocizna to 70 zł/m2 (drogo, ale przy tej cenie materiału wyjdzie taniej niz z kostką betonową, a jednak granit)

- widziałam taras z tychze odpadów - dla mnie BOMBA

- zaczynamy w przysżłym tgodniu

 

kto chciał do Pana kontakt to niec napisze jeszcze raz na priv - bo mogę się nie dokoać do wszystkich starszych postów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz coś mogę powiedzieć na temat złodziejaszków. :x :(

 

Miałam włamanie w poniedziałek rano, typowe złomki. Na szczęście zostali spłoszeni, bo pozrywaliby nam całą instalację elektryczną i wszystkie rurki miedziane.

Właśnie mieliśmy instalować alarm, niestety byli szybsi i pokradli nam wszystkie przewody. Poza tym ukradli szafkę na bezpieczniki (nowa, jeszcze nie odpakowana), wiertarki, przewody, pozostałości rurek miedzianych, nawet stare przedłużacze, itp. A najgorsze, że ukradli też sprzęt ekipy ocieplającej dom.

 

Teraz mąż juz śpi na budowie.

Bądźcie czujni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...