Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

 

A motyw strzelania z dubeltówki też mnie rozbawił. :D

No cóż trzeba się śmiać i patrzec do przodu.

 

Mnie rozbawił głównie dlatego, że miałam przyjemność poznać Anię i ........... bynajmniej coś mi nie gra z tym strzelaniem. Ta subtelna i delikatna dziewczyna miałaby komuś w ........... strzelić . No nie mogę :lol: :lol: :lol: :lol:

 

a jednak potrafie byc grozna!

zlodziejom mowie NIE!!!!

i strzelam!!!!

http://img409.imageshack.us/img409/7852/mixhd2.jpg

 

to zdjecie ku przestrodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

KULKA

 

Dopiełam sprawę wyboru kafli i reszty o której rozmawiałyśmy .....więc zdążę z Wami zamówić drzwi PORTA ---

/ klamka już zapadła, model co prawda wybierany w stresie ... :D ale myślę , że nie będę żałowała .... mąż też zadowolony , że kolejna sprawa poszła do przodu :D ....

 

MTW1

 

/ z Panem od pomiaru jestem umówiona na jutro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupo !

 

Ciekawe płytki ceramiczne ---włoskie ----znalazłam w:

 

MONO-TRADING

ul. Wodzisławska 10

tel 341--67-97

http://www.monotrading.com.pl / jest mapka jak do nich trafić /

 

 

jeszcze nie wiem jak będzie wyglądała realizacja zamówienia ...bo to przede mną .........ale im zaufam /podobno 14 dni /

 

 

mtw1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze dosprawy kradzieży - problem nie tylko leży w tym , że ktoś to kupuje. Kolejny problem, moim zdaniem ważniejszy, jest ten, że ci ludzie są bezkarni - mała szkodliwość czynu. Mój sąsiad złapał na gorącm uczynku złodzieji, którzsy w biały dzień kradli rośliny z ogrodnictwa. Zawiadomił policję, złapali ich z tymi kradzionymi drzewkami - no i co - nic - parę złotych grzywny. A ile razy uda się ich złapać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gdzie polecacie kupić dachówkę Creatona lub Ruppa? Od kogo dostaliście najlepszą cenę we Wrocławiu lub w okolicach?

 

Pzdr,

TS

 

My braliśmy oferty na Creatona z Lech-Budu, Gai, Domexu i Dachsystemu

zdecydowanie najnizszą cenę dostalismy w Dachsystemie przy Gliniankach i tam też zamówiliśmy dachówkę

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KULKA

 

Dopiełam sprawę wyboru kafli i reszty o której rozmawiałyśmy .....więc zdążę z Wami zamówić drzwi PORTA ---

/ klamka już zapadła, model co prawda wybierany w stresie ... :D ale myślę , że nie będę żałowała .... mąż też zadowolony , że kolejna sprawa poszła do przodu :D ....

 

MTW1

 

/ z Panem od pomiaru jestem umówiona na jutro :D

 

No git!!:) Jest as juz trochę:) Trzeba będzie za tak duze zamowienie jeszcze klamki za free wyrwać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...