Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Mam do Was pytanie. Jak płaciliście za zabudowę poddasza?

Czy za obrobke okien płaciliście osobno??

 

Bez przesady z tym doliczaniem za wszystko :evil: :evil:

Się wkurzam jak tylko coś takiego słyszę.

 

MOżE NP. KAFLE POłOżą A ZA FUGę TO TEZ OSOBNO POLICZą???

 

Bleee

 

No wiec własne tak myslałam, ale wolałam sie upewnić. W kązdym bądź razie Panowie zostali sprowadzeni na ziemie:

 

A u Twoich sąsiadów tak sobie liczyli??

 

U nich nie, ale nam robią inni. Ale już też liczą jak Pan Bóg przykazał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Kurcze kusicie ta cegłą, ale się zaraziłem innym kolorem i chyba zostane przy swoich:(

http://nelissen-polska.pl/index.php?module=Text&action=GetProduct&productId=4&sectionId=42

 

Daro_K - taką tez mają:) nazywa się Piaskowa. Jak chcesz to daj maial-wyse Ci foti tej Piaskowej:

 

to jest ta cegielnia: http://www.hoffmanowska.pl/

 

Ale tylko czesc cegiel maja na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do zamwienia drzwi Porta.

 

Do konca tygodnia mają byc skonczone wszystkie pomiary. Smejus będzie obecna we wtorek za tydzień, więc ok środa-czwartek-piątek proponuję umówić się na składanie zamowienia. Następny oczywiście.

 

zdążymy przed podwyżką ?

 

Kulka, jak myślisz przydzielą nam jakichś handlowców do obsługi , tak aby poszło to sprawnie ? Bo ostatnio wpadłam tam z mężem po jakieś dodatkowe informacje odnośnie modeli ...............to czekaliśmy 1/2 godziny aby ktos sie zwolnił -------------------mąż oczywiście już miał dosyć i już ze mną nie jedzie zamawiać ............no chyba , żeby prowiant dowieźć :D

 

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

???

 

I mam jeszcze jedną prośbę- chcemy zrobić kominek z rozprowadzenim ciepłego powietrza - czy ktoś zna przyblizone koszty

 

Pozdrawiam

 

ZADZWON w tej sprawie do Gościa , którego przetestowałyśmy już z Kulką --cenowo był okey + do tego robi szybko i sprawnie----za wycene nic nie bierze :

 

p. Dariusz Maleszak 695-75-98-56

 

jest przedstawicielem wrocławskiej firmy ---jak powiesz , że z forum muratora --to powinno byc taniej

 

 

pozdr

MTW1 /Gośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze kusicie ta cegłą, ale się zaraziłem innym kolorem i chyba zostane przy swoich:(

http://nelissen-polska.pl/index.php?module=Text&action=GetProduct&productId=4&sectionId=42

 

Daro_K - taką tez mają:) nazywa się Piaskowa. Jak chcesz to daj maial-wyse Ci foti tej Piaskowej:

 

to jest ta cegielnia: http://www.hoffmanowska.pl/

 

Ale tylko czesc cegiel maja na stronie.

 

Kulka

 

Jak możesz to prześlij mi proszę na maila foty cegły , której nie znajdę na stronie www .

Sciana koleżanki z forum -piękna ------------ale u mnie też krucho z czasem aby to samemu zapakowac i zwieźć z końca Wrocławia.

No i ta połówka kusi ----------mniej miejsca mi zajmie

 

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdążymy przed podwyżką ?

 

zdazymy:) zostanie pare dni do podwyzki:)))

 

Kulka, jak myślisz przydzielą nam jakichś handlowców do obsługi , tak aby poszło to sprawnie ? Bo ostatnio wpadłam tam z mężem po jakieś dodatkowe informacje odnośnie modeli ...............to czekaliśmy 1/2 godziny aby ktos sie zwolnił -------------------mąż oczywiście już miał dosyć i już ze mną nie jedzie zamawiać ............no chyba , żeby prowiant dowieźć :D

 

zalatwimy:)) jak ustalimy dzien i godzine to zadzwone i sie na te godzine umowimy, zeby nie czekac za dlugo tylko zalatwic od "reki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

???

 

I mam jeszcze jedną prośbę- chcemy zrobić kominek z rozprowadzenim ciepłego powietrza - czy ktoś zna przyblizone koszty

 

Pozdrawiam

 

ZADZWON w tej sprawie do Gościa , którego przetestowałyśmy już z Kulką --cenowo był okey + do tego robi szybko i sprawnie----za wycene nic nie bierze :

 

p. Dariusz Maleszak 695-75-98-56

 

jest przedstawicielem wrocławskiej firmy ---jak powiesz , że z forum muratora --to powinno byc taniej

 

 

pozdr

MTW1 /Gośka

 

dokladnie-bardzo jestem z nch zadowolona. A jutro montuja mi kominek na dodatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrew23
zdążymy przed podwyżką ?

 

zdazymy:) zostanie pare dni do podwyzki:)))

 

Kulka, jak myślisz przydzielą nam jakichś handlowców do obsługi , tak aby poszło to sprawnie ? Bo ostatnio wpadłam tam z mężem po jakieś dodatkowe informacje odnośnie modeli ...............to czekaliśmy 1/2 godziny aby ktos sie zwolnił -------------------mąż oczywiście już miał dosyć i już ze mną nie jedzie zamawiać ............no chyba , żeby prowiant dowieźć :D

 

zalatwimy:)) jak ustalimy dzien i godzine to zadzwone i sie na te godzine umowimy, zeby nie czekac za dlugo tylko zalatwic od "reki"

 

A czy nie byłoby sprawniej i szybciej załatwiać sprawę poszczególnych zamówień "na raty"?? Jakoś nie wyobrażam sobie, że uda się ponad 10 osobom stawić w tym samym czasie, a nawet jeśli się już uda to cała procedura strasznie długo potrwa, każdy o coś będzie dopytywał, prosił o dodatkowe informacje, podpisywał papiery, płacił kartą itp... Takie mam obiekcje, jeśli nieuzasadnione to mnie naprostujcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie byłoby sprawniej i szybciej załatwiać sprawę poszczególnych zamówień "na raty"?? Jakoś nie wyobrażam sobie, że uda się ponad 10 osobom stawić w tym samym czasie, a nawet jeśli się już uda to cała procedura strasznie długo potrwa, każdy o coś będzie dopytywał, prosił o dodatkowe informacje, podpisywał papiery, płacił kartą itp... Takie mam obiekcje, jeśli nieuzasadnione to mnie naprostujcie :)

 

Troche uzasadnione:) Ale jak sie nie da inaczej to tak bedziey musieli niestety tak w kupie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

???

 

I mam jeszcze jedną prośbę- chcemy zrobić kominek z rozprowadzenim ciepłego powietrza - czy ktoś zna przyblizone koszty

 

Pozdrawiam

 

ZADZWON w tej sprawie do Gościa , którego przetestowałyśmy już z Kulką --cenowo był okey + do tego robi szybko i sprawnie----za wycene nic nie bierze :

 

p. Dariusz Maleszak 695-75-98-56

 

jest przedstawicielem wrocławskiej firmy ---jak powiesz , że z forum muratora --to powinno byc taniej

 

 

pozdr

MTW1 /Gośka

 

dokladnie-bardzo jestem z nch zadowolona. A jutro montuja mi kominek na dodatek:

 

 

Bardzo Wam dziękuję za namiary- jutro dzwonie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...