Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

polećcie mi kogos od wentylacji , rekuperatorów

Xeno - ja mam robioną rekuperację przez rekuperatory.pl. W zeszłym tygodniu zamontowali mi całość instalacji, brakuje tylko centralki :-), ale ta na końcu, przed wprowadzeniem. Współpraca układała się bardzo dobrze.

 

Jeżeli chodzi o oczyszczalnię Aquamatic - koszt łączny z montażem ok. 13-14 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Pani Koala-mojej znajomej robił R.Wartanowicz, była zadowolona - 501-179-554.

Czy rozmawiałaś ze Śliwą? On będzie robił u mnie, nie był drogi. Jeszcze mam namiar na jednego - niedrogiego, ale ostatnio nawalił z terminami. Jak chcesz wyślę ci na priv.

 

Ale ja nie porównuję wyceny za punkt, tylko za całość. Np. wyceny za CO, W-K (choć piec był ten sam, ilość kaloryferow - tej samej marki) przy zbliżonych cenach za punkt różniły się od 2. 000-10.000zł. :evil:

 

Teraz ktoś tu wzywał do uczciwego korzystania z Forum za pomocą dziennika. Czy naprawde trzeba prowadzić dziennik - by zasłynąć uczciwoścą? Ja dziennika prowadzić NIE BEDE, ale co moge to pomogę....

 

Xena - nie reklamuj tego Kocota - nie odbiera telefonu dwa tygodnie, juz nie wiem czy mam szukać innego, czy wreszcie łaskawie włączy swój telefon.

 

Pozdrowienia dla stropowiczów - ciemne mamy przed soba dni... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Koala-mojej znajomej robił R.Wartanowicz, była zadowolona - 501-179-554.

Czy rozmawiałaś ze Śliwą? On będzie robił u mnie, nie był drogi. Jeszcze mam namiar na jednego - niedrogiego, ale ostatnio nawalił z terminami. Jak chcesz wyślę ci na priv.

 

Ale ja nie porównuję wyceny za punkt, tylko za całość. Np. wyceny za CO, W-K (choć piec był ten sam, ilość kaloryferow - tej samej marki) przy zbliżonych cenach za punkt różniły się od 2. 000-10.000zł. :evil:

 

Teraz ktoś tu wzywał do uczciwego korzystania z Forum za pomocą dziennika. Czy naprawde trzeba prowadzić dziennik - by zasłynąć uczciwoścą? Ja dziennika prowadzić NIE BEDE, ale co moge to pomogę....

 

Xena - nie reklamuj tego Kocota - nie odbiera telefonu dwa tygodnie, juz nie wiem czy mam szukać innego, czy wreszcie łaskawie włączy swój telefon.

 

Pozdrowienia dla stropowiczów - ciemne mamy przed soba dni... :lol:

 

Nie ktoś tylko Daro- wzywał do uczciwości. A Ty Natali się usprawiedliwiać nie musisz jesteś aktywna, a ja i tak nikogo nie mam zamairu rozliczać. Uderzyłem w stół.

 

Co do kierownika - ja mam umowę z wyszczególnionymi obowiązkami obu stron. Wiem co podpisalem i nie mam kłopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

dzisiaj zamówiłam Bogena Innova 12 w kolorze ...no własnie na stronie opis edelgranat-brązowy a w hurtowni powiedziano mi że to brąz w angobie szlachetnej...więc chyba to ten sam co ty masz więc mam pare pytan:) czy on w jakimkolwiek świetle jest w odcieniu granatowym?Jaki kolor klinkieru masz na kominie i czy musiałaś podpisywac papiery że znasz ten kolor dachówki itd?

 

pzdr.

Marta

Polecam hurtownie na Irysowej Lech-Bud. Tylko czy tam są te dachówki? Warto zadzwonić. Ale ceny na pewno jedne z najniższych i miła obsługa.

Koniecznie tam zaglądnij - to już jest wyjazd na Poznań (kolejna ulica w lewo zaraz za Marino). Maja Creatona, Ruppa chyba nie , ale nie jestem pewna. Oglądnij też Bogena, bo mają spora wystawkę - ja mam na dachu i był dla mnie alternatywą dla Creatona Kera Pfanne Finesse brąz, a wygląda o niebo lepiej.

Zresztą zapraszam do Rogoża :-) - bo i tak z Lech-budu wszystkich zainteresowanych Bogenem wysyłają do mnie na budowę :p .

Państwo Borkowscy są bardzo mili a w kwestii cen elastyczni i konkurencyjni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Natalia za namiary.

 

Do Śliwy nie udało mi się dodzwonić. Zdecydowałam się na p.Laskowskiego. Niech się dzieje wola nieba, zaczyna w sierpniu... Teraz muszę się zabrać za wybór tych wszystkich rurek, zaworków, piecy i grzejników... Nie chcem, ale muszem :(

 

Bierzecie kondensaty? A jakie grzejniczki? pochwalcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

dzisiaj zamówiłam Bogena Innova 12 w kolorze ...no własnie na stronie opis edelgranat-brązowy a w hurtowni powiedziano mi że to brąz w angobie szlachetnej...więc chyba to ten sam co ty masz więc mam pare pytan:) czy on w jakimkolwiek świetle jest w odcieniu granatowym?Jaki kolor klinkieru masz na kominie i czy musiałaś podpisywac papiery że znasz ten kolor dachówki itd?

Martuszko - to chyba do mnie pytanie :-)?

Bogen w wersji brązowej jest .... brązowy :-) i tyle - to taka głęboka gorzka czekoladka. Zdjęcia są w moim dzienniku. Z granatem to ma wspólnego tylko nazwę :-), która ktoś po kielichu i to niejednym wymyślił :lol: .

Na kominie mam tynk mozaikowy, a o jakich papierach mówisz :o ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dabell ja mam oczyszczalnie z aquamatica, moze chcesz obejrzec, to bede mial okazje na rewanz za ogladanie i angaz Twojej ekipy elewacyjnej. :D

 

Pepe :-) - jak tylko czas pozwoli, to bardzo chętnie. Ja się już zdecydowałam i wpłaciłam zaliczkę.

Czy Twoja oczyszczalnia już działa? Czy tylko jest posadowiona i czeka na rozruch?

jakby powiedziec, oczyszczalnie dziala, jest po rozruchu, tylko jej nie uzywam, bo nie mam jeszcze wc-ta zamontowanego, a ekipy korzystaja z toiki i wody z weza ogrodowego, ale za tydzien juz planuje ja zaczac zasilac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy,

powiedzcie prosze ile placicie swojemu kierownikowi budowy?

Pozdrawiam cala Grupe

 

1500 zł - w tym są 4 wizyty na budowie w kluczowych momentach. Dodatkowa wizyta platna: 100 zł.

 

Pani Koala i Kulka piękne te Wasze cegielki....

 

Ech juz się nie moge doczekać kiedy z niej barek stanie w mojej kuchni-jadalni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego moja prośba do budujących w ok Trzebnicy, Obornik itp dajcie proszę namiary na swoich dacharzy co już u was zrobili lub będą robić, poratujcie prosimy :D

 

U mnie robił Robert Cepin. Jest na liscie misiow:) Podbitkę robił Karwacki Leszek-brat polecanego tu dachowca. Wszyscy sa nie za tani, ale dobrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...