Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

MTW1, Kulko i inni z grupy pod wezwaniem wspólnego zamówienia w Budusie - wiecie jak będzie fajnie :-)? W takim towarzystwie perspektywa spędzenia 2 godzin na czekaniu nawet cieszy :lol: .

A może by jak już będzie wiadomo kto zdecydował się na zamówienie, po prostu zrobić listę i ustalić w Budusie, że np. od środy do piątku osoby z listy będą robiły zamówienie? Albo, że np. dwie osoby z obsługi są w godz. np. 15-18 tylko do naszej dyspozycji :-)? A my się umówimy o której kto przyjeżdza?

 

Będę z nimi jutro gadać na temat usprawnienia akcji, ale jak sie niczego sensownego nie wymysli to będziemy komuną zamawiać:) Myślę, ze pomysł kilu sprzedawców do nasze dyspozycji jest dobry:)

 

Ja jutro jestem umówiona na pomiar na budowie :-). Interesują mnie drzwi Pol-skone. Rozmawiałam w Budusie, że to też wchodzi w wartość zamówienia :-).

 

I co ? Już po pomiarze?:)

 

Kulko - szykujemy się do najazdu na Twoją budowę w sobotę :-) - dam znać wcześniej :-).

 

Zapraszamy serdecznie:))) Już bedzie co oglądac. Panowie robią taras od 5 rano :o :o

Dzisiaj wysłali mi mms-em efekty swoich dzisiejszych prac. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

kulka

Ze zdjęć w DzB widać że ociplałaś strop garażu od spodu juz po montażu bramy garażowej. Powiedz jak to wygląda przy prowadnicach bramy zamontowanych już do stropu i czy ocieplenie nie przeszkadza w pracy samego skrzydła bramy?

Chętnie obejrzałbym zdjęcia tego szczegółu :-)

 

Nie przeszkadza absolutnie. Jutro postaram się zrobić fotki i Ci podeśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z JAKICH FIRM MACIE ZBIORNIKI NA GAZ?

 

CO SĄDZICIE O NOWEJ PROMOCJI FIRMY SHELL GAS?

 

Ja mam z firmy N.EN. Od poniedziałku stoi na działce. Jeszcze nie napełnialismy. Dostalsmy od nich najlepszą ofertę, a wzieliśmy chyba od wszystkich mozliwych (ale nie od razu-trzeba było sie potargować :wink: )

 

A o nowej promocji Shell Gas nic nie sądzę bo nie wiem co to za promocja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecieć kogoś od podbitki? Miśków z wrocławskiej listy już obdzwoniłam i niestety nic.

 

Mi robil Leszek Karwacki, brat polecanego dachowca z Miłoszyc. Wczesniej mial robic p.Kamyk, ale sie nie dogadalismy. Jest jeszcze kos taki: 880 012 781. Przy informacj ze zgloszenie z netu-daje rabat. Ale tu prac nie widzialam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów Wrocławskich! :)

 

Właśnie jestem na etapie zakupu projektu i poszukuję dobrego architekta, który mógł by się zając adaptacją mojego przyszłego domu. Może ktoś z was był by na tyle miły i podał mi jakieś namiary.

Budował będę się w Gminie Jelch-Laskowice, dokładnie w Dziuplinie i fajnie by było, jak by architekt miał trochę doświadczenia z tym terenem i z takimi problemami jak poziom wody gruntowej i związane z tym zaplanowanie podpiwniczenia itp.

 

Może ktoś z was także buduje dom podpiwniczony w tej okolicy i zapoznał się już z tym problemem.

 

Dzięki za wszelką pomoc.

 

Mi robil adaptacje Stanislaw Tyczynski z Czernicy: http://www.rebud.com pomogł tez szybko zalatwic brakujace papiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przepraszam wszystkich, ze milczę milczę, a potem zasypuję "słowotokiem klawiaturowym" ale urwanie glowy.

 

Przerwano nam przylącze prądu kopiąc dołek na ogrodzie, instalowano nam butle z gazem, zaczeto robić tarasy, jednocześnie zaudowują poddasze i dzisiaj zrobiono nam kominek z częścią obudowy (z częścią bo drugą część robi stolarz :wink: ) i zrobiono nam drena rozsączający i jeszcze kafelki zamawiałam i geberity, zlewy itd dogrywalam itd itp bo od poniedziałku zaczynają lazienke robić.

 

I to wszystko od poniedziałku do dzisiaj i z tymm wszystkim musiałam się zmierzyc z dzielną Hanią na rekach, bo moj mąż musiał wyjechać.

 

Pleców od noszenia Hani już nie czuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrew23

Bierzecie kondensaty? A jakie grzejniczki? pochwalcie się!

 

my mamy kondensat De dietrich. Bralismy od czlowieka na forum o ksywie 1950. Taniej wtedy nie znalezlimy.

 

Grzejniki kupilismy Purmo, od goscia przez internet z ponad 40% rabatem od cen katalogowych. Dzisiaj przyjechaly:)

 

kulka - jaki dokładnie masz model tego DD ??

 

bo my z sąsiadem /tym od Porty ;) / aktualnie musimy zdecydować czy dawać piec jednofunkcyjny z zasobnikiem czy dwufunkcyjny. Niestety przy 1F nie będzie cyrkulacji czyli nie wiemy czy ma wtedy sens 1F. Może jesteś w temacie to doradź, bo już powoli głupiejemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecieć kogoś od podbitki? Miśków z wrocławskiej listy już obdzwoniłam i niestety nic.

 

Mi robil Leszek Karwacki, brat polecanego dachowca z Miłoszyc. Wczesniej mial robic p.Kamyk, ale sie nie dogadalismy. Jest jeszcze kos taki: 880 012 781. Przy informacj ze zgloszenie z netu-daje rabat. Ale tu prac nie widzialam.

 

 

Dzięki Kulka :D

Zadzwonię sobie dzisiaj do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka - jaki dokładnie masz model tego DD ??

 

bo my z sąsiadem /tym od Porty ;) / aktualnie musimy zdecydować czy dawać piec jednofunkcyjny z zasobnikiem czy dwufunkcyjny. Niestety przy 1F nie będzie cyrkulacji czyli nie wiemy czy ma wtedy sens 1F. Może jesteś w temacie to doradź, bo już powoli głupiejemy.

 

My mamy Elidens 1300-25, 1F z zasobnikiem, regulatorem pokojowym, czujnkiem pogodowym.

Mamy przy nim zrobioną cykulacje i na dole i na gorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrew23
Misia i Krzysiek podaje namiary na dekarza z twojej okolicy Zbigniew Jasiński Wielka Lipa 108 tel 310-63-83 Andrew 23 a dlaczego piec 1f z zasobnikiem nie może mieć cyrkulacji :roll: Wiech

 

Ano dlatego, że na etapie robienia instalacji nie było takiego planu i teraz to ja już rycia w podłogach nie chcę.

 

:-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna :lol: , jak go uzupełnię, to chyba go wydam jako poradnik :-) hi,hi....

 

Kochani, pracuję (mam na głowie inne inwestycje budowlane na gruuuube miliony- ale od strony formalnej :-) 8) ) - więc z budowlanki mi nie brakuje , po powrocie do domu obłapują mnie moje diabełki z krzykiem "na rowerek" :lol: , więc po zrzuceniu garniturku siedzę do wieczora na dworze :-). A potem często padam przy ich usypianiu. I kiedy mam pisać? 8)

Ale obiecuję, że się poprawię :oops: .

 

A propos Budusa i zamówienia - obsługiwać nas będzie pan Jarek Konieczny. Pan z obmiarów powiedział, że to najlepszy i najdokładniejszy handlowiec, który nie odpuści wyjaśnienia żadnego szczegółu. Myślę, że trzeba pouzgadniać wszystkie szczegóły dotyczące wszystkich wycen, tak na gotowo wcześniej, a potem tylko wynegocjować :-) warunki. A umowy to już nawet w grupie możemy podpisywać. Szybciej pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Budusa i zamówienia - obsługiwać nas będzie pan Jarek Konieczny. Pan z obmiarów powiedział, że to najlepszy i najdokładniejszy handlowiec, który nie odpuści wyjaśnienia żadnego szczegółu. Myślę, że trzeba pouzgadniać wszystkie szczegóły dotyczące wszystkich wycen, tak na gotowo wcześniej, a potem tylko wynegocjować :-) warunki. A umowy to już nawet w grupie możemy podpisywać. Szybciej pójdzie.

 

Albo Pan Mansfelt abo Gadomski:) Ale nasze wyniki pomiarów są u Koniecznego:)

 

Właśnie próbuję się od rana do nich dodzwonić doprecyzować jak to zrobić zeby było najsprawniej, ale nikt nie obiera. Dodzwonię sie to dam znać. Najwyzej na komorki ich pomęczę.

 

p.s. ostatni z umówionych pomiarow jest w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...