Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

akcja: DRZWI PORTA

 

A więc ustaliliśmy, że składanie zamówien rozkładamy na caly przyszly tydzień: od poniedzialku do piątku.

Każdego z Was proszę o przyslanie mi 2 terminów kiedy mogą pojechać zlożyc zamówienie (dzień i godzina).

Ja sporządze grafik z nazwiskami, datami i wyślę Panu ktory bedzie nas obsługiwał.

Prośba aby kazdy już wiedział co chce (kolor, model, typ, ilość szybek itd), żeby maksymalnie uproscić cały proces.

 

Osoba ktora nas będzie obsługiwała: p. Jarosław Konieczny

zaliczka przy zamówieniu: 30% (gotówka, ewentualnie przelew, nie karta!)

z ich montażem więc VAT będzi 7%:)

i ostateczny rabat: 24% :lol: (więcej sie już nie da bo tyle dostają developerzy)

i drugie uwaga: na klamki tez będzie rabat - proponowałam, zeby od te 24 oczka rabtu podciągnąć tez klamki, ale to będzie zależało od tego jakie kto sobie wybierze.

 

Więc prosze teraz wszystkich zainteresowanych o info o terminach zamówienia.

 

Hasło na zamawianie podam na pw:))[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

A ja mam pytanie i prośbę odnośnie podjazdu/dojazdu do domu.

 

Czy ktoś zaopatrywał się w niesort granitowy/gabro oraz korytka odwodnieniowe. Ja niestety mam kawał "prywatnej" drogi do zrobienia i koszty mnie powaliły, chociaż wiedziałam, że z tym muszę się liczyć. :( Interesuje mnie cena i gdzie się zaopatrzyć?

 

Czy ktoś w ogóle się tym zajmował?

 

O kostce granitowej myślałam, ale tylko na pewnych kawałkach, za długa ta droga i za stroma. Może kiedyś...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrew23
akcja: DRZWI PORTA

 

A więc ustaliliśmy, że składanie zamówien rozkładamy na caly przyszly tydzień: od poniedzialku do piątku.

Każdego z Was proszę o przyslanie mi 2 terminów kiedy mogą pojechać zlożyc zamówienie (dzień i godzina).

Ja sporządze grafik z nazwiskami, datami i wyślę Panu ktory bedzie nas obsługiwał.

Prośba aby kazdy już wiedział co chce (kolor, model, typ, ilość szybek itd), żeby maksymalnie uproscić cały proces.

 

Osoba ktora nas będzie obsługiwała: p. Jarosław Konieczny

zaliczka przy zamówieniu: 30% (gotówka, ewentualnie przelew, nie karta!)

z ich montażem więc VAT będzi 7%:)

i ostateczny rabat: 24% :lol: (więcej sie już nie da bo tyle dostają developerzy)

i drugie uwaga: na klamki tez będzie rabat - proponowałam, zeby od te 24 oczka rabtu podciągnąć tez klamki, ale to będzie zależało od tego jakie kto sobie wybierze.

 

Więc prosze teraz wszystkich zainteresowanych o info o terminach zamówienia.

 

Hasło na zamawianie podam na pw:))[/b]

 

Wysłałem moją i sąsiada propozycję terminów na PW

 

pzdr

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angeliko - tzn rzeczoznawca zaniżył? Walcz z Millennium :evil: , nie Tobie pierwszej robią problemy.

Byłaś w Lukasie? (mają już CHF, wcześniej tylko złotówki) tam chcą wycenę rzeczoznawcy, ale ja robiłam ją u pani (Stanisława Siwek), która potrafi zrobić wycenę tak, by i bank i klent był zadowolowny - namiar na nią jest w moim dzienniku budowy. Ja jestem zadowolona z kredytu.

Jakbyś chciała namiar na fajnego doradcę hipotecznego w Lukasie - daj znać. Sam mi mówił ostatnio, z najczęściej na dom to w okolicach 500tys. kredytu dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuje ekipy, która szybko i solidnie wykonałaby strop w domku w Gajkowie.

Moja dotychczasowa ekipa zrobila mnie krótko mówiąc w ..... jajo. Po 3 tygodniach zwodzenia i odwlekania powiedzieli, że jest za skomplikowany i nie podejmą się tego. Mury stoją a stropu niet. Nawet nie chcę pisać ile jest warte ich słowo.

 

Jesli macie jakies namiary na wykonawców to poprosze.

 

------------------------

Geretz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angeliko - tzn rzeczoznawca zaniżył? Walcz z Millennium :evil: , nie Tobie pierwszej robią problemy.

Byłaś w Lukasie? (mają już CHF, wcześniej tylko złotówki) tam chcą wycenę rzeczoznawcy, ale ja robiłam ją u pani (Stanisława Siwek), która potrafi zrobić wycenę tak, by i bank i klent był zadowolowny - namiar na nią jest w moim dzienniku budowy. Ja jestem zadowolona z kredytu.

Jakbyś chciała namiar na fajnego doradcę hipotecznego w Lukasie - daj znać. Sam mi mówił ostatnio, z najczęściej na dom to w okolicach 500tys. kredytu dają.

dabell - dzięki za propozycję, ale bylismy już w Lukasie, gdy się orientowaliśmy w kredytach. Ach wszytsko wyglądało wówczas tak cudownie, a teraz same problemy. Jestem załamana, zastanawiam się czy można ponowić wycenę w Millenium i jakoś dogadać się z Rzeczoznawcą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka - jaki dokładnie masz model tego DD ??

 

bo my z sąsiadem /tym od Porty ;) / aktualnie musimy zdecydować czy dawać piec jednofunkcyjny z zasobnikiem czy dwufunkcyjny. Niestety przy 1F nie będzie cyrkulacji czyli nie wiemy czy ma wtedy sens 1F. Może jesteś w temacie to doradź, bo już powoli głupiejemy.

 

My mamy Elidens 1300-25, 1F z zasobnikiem, regulatorem pokojowym, czujnkiem pogodowym.

Mamy przy nim zrobioną cykulacje i na dole i na gorze.

 

Z tego co nam tłumaczył instalator to odpowiednikiem tego pieca jest też Innovens MC 25. Dopiero będziemy mieli przygotowywaną wycenę, ale instalator mówi,że powinno być taniej. Do tego pieca stosuje się zasobniki (do wyboru) oraz osprzęt konieczny do podłogówki i cyrkulacji , pogodówka chyba już jest.

Różnica ponoć jest tylko w wyglądzie Elidens jest b.ładny(tzw.lodówka) i jak najbardziej nadaje się np. dokuchni i do łazienki...a ten Innovens jest tradycyjnie zawieszany+zasobnik (penie też mniej efektownie wyglądający).

pozdrawiam

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angeliko - tzn rzeczoznawca zaniżył? Walcz z Millennium :evil: , nie Tobie pierwszej robią problemy.

Byłaś w Lukasie? (mają już CHF, wcześniej tylko złotówki) tam chcą wycenę rzeczoznawcy, ale ja robiłam ją u pani (Stanisława Siwek), która potrafi zrobić wycenę tak, by i bank i klent był zadowolowny - namiar na nią jest w moim dzienniku budowy. Ja jestem zadowolona z kredytu.

Jakbyś chciała namiar na fajnego doradcę hipotecznego w Lukasie - daj znać. Sam mi mówił ostatnio, z najczęściej na dom to w okolicach 500tys. kredytu dają.

dabell - dzięki za propozycję, ale bylismy już w Lukasie, gdy się orientowaliśmy w kredytach. Ach wszytsko wyglądało wówczas tak cudownie, a teraz same problemy. Jestem załamana, zastanawiam się czy można ponowić wycenę w Millenium i jakoś dogadać się z Rzeczoznawcą?

 

Spróbuj odwołać się od wyceny. Jak masz kontakt z rzeczoznawcą to pogadaj z nim. Moja babka zrobiła mi wycenę taką jaka była mi potrzebna akurat. A po co Ci w ogóle wycena domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi5iak - wycena raczej musi być, tzn. wycena po wybudowaniu, bank się zabezpiecza, czy dom nie będzie mniej wart niż dał kasy. Niestety do wyceny bierze się ceny z transakcji z okokicy z porównywalnych obiektów na dany moment. I tu Angeliko jest Twoja szansa - jeżeli masz szansę na kontakt z rzeczoznawcą, spróbuj znaleźć w okolicy domu (najlepiej nowe), które się sprzedały i wskaż je rzeczoznawcy. Oni sprawdzają wartość aktów notarialnych. Jak sobie chcą ułatwić sprawę, to za bardzo nie szukają, i biorą jak leci, a domy mogły być starsze, w innym standardzie itp.

Załatwiałaś kredyt przez Centrum Hipoteczne czy w oddziale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...