Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

akcja: DRZWI PORTA

 

A więc ustaliliśmy, że składanie zamówien rozkładamy na caly przyszly tydzień: od poniedzialku do piątku.

Każdego z Was proszę o przyslanie mi 2 terminów kiedy mogą pojechać zlożyc zamówienie (dzień i godzina).

Ja sporządze grafik z nazwiskami, datami i wyślę Panu ktory bedzie nas obsługiwał.

Prośba aby kazdy już wiedział co chce (kolor, model, typ, ilość szybek itd), żeby maksymalnie uproscić cały proces.

 

Osoba ktora nas będzie obsługiwała: p. Jarosław Konieczny

zaliczka przy zamówieniu: 30% (gotówka, ewentualnie przelew, nie karta!)

z ich montażem więc VAT będzi 7%:)

i ostateczny rabat: 24% :lol: (więcej sie już nie da bo tyle dostają developerzy)

i drugie uwaga: na klamki tez będzie rabat - proponowałam, zeby od te 24 oczka rabtu podciągnąć tez klamki, ale to będzie zależało od tego jakie kto sobie wybierze.

 

Więc prosze teraz wszystkich zainteresowanych o info o terminach zamówienia.

 

Hasło na zamawianie podam na pw:))[/b]

 

Wysłałem moją i sąsiada propozycję terminów na PW

 

pzdr

:D

 

 

 

WITAJ Kulka ,

 

Na priv wysłałam propozycję terminu podpisania umowy przez nas.

 

Cieszę się , że udało się wynegocjować te 24% rabatu - :D

 

pozdrawiam

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

hej, hej :-)

Jak dobrze pójdzie, to jeszcze moja koleżanka z pracy się podłączy z 13-szt drzwi :-), na poniedziałek ma ustawiony pomiar :-).

Wszyscy, którym mówię o grupowej, wirtualnej inicjatywie drzwiowej, są pod wrażeniem :lol: .

Nie ma co - będzie trzeba zorganizować jakieś spotkanko, coby opić te 24% - też procentami :lol: 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie przeszkadza absolutnie. Jutro postaram się zrobić fotki i Ci podeśle.

 

Z góry dziękuję i czekam na fotki :-)

Pozdrawiam

 

Mam nadzieje, ze sie dopatrzysz na tych fotach tego jak to wyglada:)

 

http://upload.miau.pl/3/16711m.jpg http://upload.miau.pl/3/16713m.jpg

 

ps. styropian niedlugo bedzie obklejony siatka i zagruntowany, a potem pomalowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, hej :-)

Jak dobrze pójdzie, to jeszcze moja koleżanka z pracy się podłączy z 13-szt drzwi :-), na poniedziałek ma ustawiony pomiar :-).

 

Ooo to dobrze, bo ahrek zrezygnował (juz kupił) wiec nic sie nie zmieni:)

 

Wszyscy, którym mówię o grupowej, wirtualnej inicjatywie drzwiowej, są pod wrażeniem :lol: .

Nie ma co - będzie trzeba zorganizować jakieś spotkanko, coby opić te 24% - też procentami :lol: 8) .

 

Dobrze, ze nie wynegocjowalsmy 98 % rabatu bo by nam gardła wypaliło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie Panowie od wczoraj kładą taras z odpadów granitowych. Potem zrobią podjazdy. Na razie są to tylko obrzeża, trzeba jeszcze podnieść teren w ogrodzie i wiele wiele innych prac zrobić ale nie w tym rzecz:)

 

Zainteresowani tym tematem pewnie chętnie zobaczą co to w ogóle jest ten taras z odpadów granitowych - jak i ja byłam ciekawa, więc zamieszczam foty, chociaż to zaledwie początek prac. Zwolennikom regularnych kształtów sie pewnie nie bedzie podobał, ale taka to wlasnie cecha tychże tarasow - nieregularność:)

 

http://upload.miau.pl/3/16721m.jpg http://upload.miau.pl/3/16723m.jpg http://upload.miau.pl/3/16725m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my mamy problem, bo Millenium zaniżył nam wartość domu, teraz jeszcze negocjujemy z innym bankiem, jestem na skraju załamania ;-(

 

My mieliśmy podobny problem (moze nie do konca bardzo podobny ale jednak).

 

Zwiększaliśmy kredyt, dostaliśmy zgodę i przy podpisywnaiu bezpłatnego ankesu okazało się, ze mamy zapłacić prawie 2500 zł bo banik wycenił nam tak dom, że stosunek kredytu do wartości nieruchomości był taki, ze treba było zapłacić ubezpieczenie.

 

Wycena była dziwnie niska. Powołaliśmy "swojego" rzeczonawcę, a dokładnie rzeczoznawcę tegoż banku tyle, że na nasze zlecenie, zrobił wycenę już taką jaka być powinna jest juz ok. Tyle, że czekamy na wygenerowanie nowego aneksu bo znów cytuje "do kolejki wpadł"... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zaopatrywał się w niesort granitowy/gabro oraz korytka odwodnieniowe. Ja niestety mam kawał "prywatnej" drogi do zrobienia i koszty mnie powaliły, chociaż wiedziałam, że z tym muszę się liczyć. :( Interesuje mnie cena i gdzie się zaopatrzyć?

 

My gdy robiliśmy drogę najppierw wybierlismy ziemię, potem sypalismy piach, a potem kruszywo w cenie 1000 zl /wywrotkę (nie wiem czy to był akurat niesort gabro). A potem przyszli wodociągąwcy i wszystko rozpieprzyli...

 

Najblizej Ciebie to chyba będzie ten Pan: 601 173 135. Nie wiem na 100% jednak czy ma jeszcze takie kruszywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zaopatrywał się w niesort granitowy/gabro oraz korytka odwodnieniowe. Ja niestety mam kawał "prywatnej" drogi do zrobienia i koszty mnie powaliły, chociaż wiedziałam, że z tym muszę się liczyć. :( Interesuje mnie cena i gdzie się zaopatrzyć?

 

My gdy robiliśmy drogę najppierw wybierlismy ziemię, potem sypalismy piach, a potem kruszywo w cenie 1000 zl /wywrotkę (nie wiem czy to był akurat niesort gabro). A potem przyszli wodociągąwcy i wszystko rozpieprzyli...

 

Najblizej Ciebie to chyba będzie ten Pan: 601 173 135. Nie wiem na 100% jednak czy ma jeszcze takie kruszywo.

 

Z drogą to lepiej się wstrzymać aż będzie 100% pewność, że nikt tego nie rozkopie. Koszty są faktycznie duże. Czasami nawet do 100zł. za metr ( robota plus materiał- piach, kruszywo, kliniec ) więc lepiej zrobić raz a porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...