Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

No to ja już po zamówieniach na drzwi z czego bardo się ciesze:)

 

W każdym bądź razie jak sie chce miec w miare szybko zalatwioną sprawę to lepiej przyjść na zamowienie z juz sprecyzowanymi oczekiwaniami.

 

Wiedzieliśmy co chcemy (poza klamkami, ale wybor tych nam wiele czasu nie zająl) a spędzilismy tam 1,5 godziny.

 

Tak ok godziny na zamowienie trzeba liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam wczoraj w Oknoplaście Kraków na Legnickiej (przy okazji umawiania montażu drzwi wewnętrznych i przywozu parapetów) z p. Darkiem Mikołajczykiem. Mówiałam mu o akcji :-) pt. drzwi, śmiał się bardzo, ale sam potwierdza, że ma wielu klientów z Muratora - więc kupujący OKNA łączcie się :lol:, grunt poddatny :-).

Jak powiedziałam ile mamy rabatu, to powiedział, że naprawdę bardzo dużo i był pod wrażeniem :-).

A drzwi zewnętrzne będę miała takie - model Secco, wypełnienie Adeco, kolor orzech (czekałam 2 miesiące) :

http://www.adeco.pl/modele/-727_6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

w temacie okien mam pytanie, czy ktos moze zna firmie Czarniak z ulicy Trzebnickiej? Moze ktos porywnywal ich oferte z innymi albo slyszal cos o oknach, ktore oni wykonuja? Zastanawiamy sie wlasnie nad kupnem u nich okien, rolet z elekryka i bramy garazowej wiec bedziemy wdzieczni za wszelkie sugestie.

 

Pozdrawiamy i z gory dziekujemy za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przeżywam męki przy wyborach płytek,

do holu i kuchni już wybraliśmy, po długich i męczących poszukiwaniach,

ale nie ma co pokazywać bo takie szare... :wink:

a coś takiego spodobało się nam do łazienki

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/bc8064919e51178d5d8a6bb2e558bb7a,5,19,0.jpg

 

i chyba wybierzemy się po parkiet w ok. Trzebicy, podobał się nam tam dąb czerwony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

w temacie okien mam pytanie, czy ktos moze zna firmie Czarniak z ulicy Trzebnickiej? Moze ktos porywnywal ich oferte z innymi albo slyszal cos o oknach, ktore oni wykonuja? Zastanawiamy sie wlasnie nad kupnem u nich okien, rolet z elekryka i bramy garazowej wiec bedziemy wdzieczni za wszelkie sugestie.

 

Pozdrawiamy i z gory dziekujemy za podpowiedzi.

 

Moja koleżanka brała u nich okna i jest zadowolona. ja też do nich uderzałam, ale w związku z rabatem (na koniec roku) i pasującym mi terminem zdecydowałam się na Oknoplast Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaalo drzwi wew. będę zbierał ekipę pod koniec roku;)

 

A teraz szukam, sprytnego dostawcy bram garażowych;)

 

Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne to my bylibyśmy chętni :D . Niestety coś mi się wydaje, że właśnie na koniec roku się dopiero wyrobimy na gotowe tynki itp., a szkoda byłoby je wcześniej zniszczyć :wink: Tylko czy myślisz, że można byłoby zamawiać w Budusie różne firmy? My chcielibyśmy drzwi firmy Klucz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulka jeszcze jedno: czy podawałaś już namiary na pana, który robi Ci te piękne tarasy z odpadów (przez dwa tygodnie nie czytałam forum i może mi coś niechcący umknęło :oops: ). Jeśli tak to bardzo poproszę o telefon do niego. A jeśli nie to również bardzo poproszę :D :wink: Serdecznie pozdrawiam :D i sugeruję, żebyś pilnowała się z tym noszeniem Hanusi na rękach, bo naprawdę można sobie załątwić kręgosłup (wiem coś o tym :wink: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o różne firmy przy zakupie drzwi wewnętrznych powinnam raczej skierować do Kulki :wink:

Kuleczko czy myślisz, że byłaby możliwość zakupu produktów rożnych firm na ten sam rabat, czy przy Waszym zamówieniu wszystko musiało być Porty???

 

Może być zamówienie na różne drzwi, którymi handluje Budus:)

W naszej ekipie nie wszyscy zamawiają Porte:)

 

Oni tam jeszcze handlują InterDoorem, Pol-Skone, Dre, Domoferm i paru jeszcze innych mają.

 

A bramy garazowe: Hormana i Wiśniowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MichAsiek napisał:

Pytanie o różne firmy przy zakupie drzwi wewnętrznych powinnam raczej skierować do Kulki

Kuleczko czy myślisz, że byłaby możliwość zakupu produktów rożnych firm na ten sam rabat, czy przy Waszym zamówieniu wszystko musiało być Porty???

 

 

Może być zamówienie na różne drzwi, którymi handluje Budus:)

W naszej ekipie nie wszyscy zamawiają Porte:)

 

Oni tam jeszcze handlują InterDoorem, Pol-Skone, Dre, Domoferm i paru jeszcze innych mają.

 

A bramy garazowe: Hormana i Wiśniowskiego

_________________

Pozdrawiam

 

Właśnie, ja też jestem ciekawa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulka jeszcze jedno: czy podawałaś już namiary na pana, który robi Ci te piękne tarasy z odpadów (przez dwa tygodnie nie czytałam forum i może mi coś niechcący umknęło :oops: ). Jeśli tak to bardzo poproszę o telefon do niego. A jeśli nie to również bardzo poproszę :D :wink: Serdecznie pozdrawiam :D

 

Idzie na priv:))

 

i sugeruję, żebyś pilnowała się z tym noszeniem Hanusi na rękach, bo naprawdę można sobie załątwić kręgosłup (wiem coś o tym :wink: )

 

wiem wiem.. już mi coś kręgoslup czasem próbuje powiedzieć. Ale ona nie chce w wózku bo nic nie widzi i się awanturuje. Czekam juz na etap spacerowki - wtedy pewnie trochę w niej posiedzi (do pierwszych kroków :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

w temacie okien mam pytanie, czy ktos moze zna firmie Czarniak z ulicy Trzebnickiej? Moze ktos porywnywal ich oferte z innymi albo slyszal cos o oknach, ktore oni wykonuja? Zastanawiamy sie wlasnie nad kupnem u nich okien, rolet z elekryka i bramy garazowej wiec bedziemy wdzieczni za wszelkie sugestie.

 

Pozdrawiamy i z gory dziekujemy za podpowiedzi.

 

 

Ja od nich nie doczekałam się na wycenę ..............więc się już nawet potem nie przypominałam -----------------odezwali się po 3 tyg -------------jak miałam już zzamówione okna na Kromera ---------Bracia Bertrand

 

http://www.braciabertrand.pl/

 

Pozdr

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...