Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Haaalo drzwi wew. będę zbierał ekipę pod koniec roku;)

 

A teraz szukam, sprytnego dostawcy bram garażowych;)

 

Witaj

 

My bramę zamawialiśmy w Bingo ----na ul.Sołtysowickiej -------profesjonalna obsługa / handlowiec P. Sebastian/ -poszło prawie idealnie -/--z małym 1 tyg poślizgiem w dostawie bramy od producenta / . Montaż bardzo sprawny .

 

Jak chcesz zamawiać bramę niemieckiego producenta ---to chyba w lipcu---mają przestoje produkcyjne związane z urlopami ----więc termin si e nieco wydłuży

 

 

pozdr

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Kulka to świetnie, że można zamawiać różne firmy :D :D tylko coś nie jestem pewna, że będziemy, aż tak dobrymi negocjatorami jak Ty, ale szlak już przetarty, więc zawsze powinno byc trochę łatwiej :wink:

Wiem, wiem te dzieciaczki to jakieś strasznie ciekawe świata się porobiły :wink: Moja córcia to jak miała 4-5 miesięcy "rozglądała się" trzymana na rękach jak szalona (jakby chciała szybko wszystko zapamiętać i poznać, bo szkoda czasu, a pewnie za chwilę ją odłożą i znowu nic nie będzie widać :D :wink: ). A potem oczywiście nie była zbyt szczęśliwa.

Bardzo dziękuję za namiary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bramy garażowej to my zamawialiśmy bramę Hormanna w Irdze na Fabrycznej, ale niestety nie mogę powiedzieć nic szczególnie dobrego. Oprócz naprawdę korzystnej ceny to reszta bardzo tak sobie - na bramę czekamy już od połowy kwietnia i na razie dostaliśmy jakiś czas temu bramę zastępczą, ale z resztą cisza :-? Nam w sumie chwilowo się już nie śpieszy, ale jakoś nikt się z nami nie kontaktuje, a "za dwa tygodnie" miało być już wszystko zamontowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochanie poratujcie,czy nie została komuś cegła pełna?Potrzebuję 1 paletę, zabrakło :cry:

 

 

 

witaj

 

nam zostało ok. 150 szt ---- cegły PODZAMCZE -----, odstąpie tanio

Jak jestes zainteresowany odbiorem z Długołęki -pisz na priv

 

 

Pozdrawiam

MTW1

Witaj MTW1 ! Czy Damro ogołocił Cię ze wszystkich cegieł? Potrzebowalibyśmy chociaż 50 sztuk, a akurat w piątek będziemy HDSem zabierać coś z Długołęki :wink: :D

Serdecznie pozdrawiam :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaalo drzwi wew. będę zbierał ekipę pod koniec roku;)

 

A teraz szukam, sprytnego dostawcy bram garażowych;)

 

Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne to my bylibyśmy chętni :D . Niestety coś mi się wydaje, że właśnie na koniec roku się dopiero wyrobimy na gotowe tynki itp., a szkoda byłoby je wcześniej zniszczyć :wink: Tylko czy myślisz, że można byłoby zamawiać w Budusie różne firmy? My chcielibyśmy drzwi firmy Klucz.

 

To ja tez się podlacze z brama garazowa. W bingo na soltysowicach pracowal kiedys moj kolegal, wiec moze jeszcze jakies znajomosci sa i jakis rabat wiekszy bedzie.

drzwi wewnetrzne planuje robic drewniane u stolarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

To ja tez się podlacze z brama garazowa. W bingo na soltysowicach pracowal kiedys moj kolegal, wiec moze jeszcze jakies znajomosci sa i jakis rabat wiekszy bedzie.

drzwi wewnetrzne planuje robic drewniane u stolarza.

 

 

Masz już wyceny ? Mój fachowiec od schodów zaproponował 1000pln za sosnowe . Kolor do wyboru , framuga, montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

To ja tez się podlacze z brama garazowa. W bingo na soltysowicach pracowal kiedys moj kolegal, wiec moze jeszcze jakies znajomosci sa i jakis rabat wiekszy bedzie.

drzwi wewnetrzne planuje robic drewniane u stolarza.

 

 

Masz już wyceny ? Mój fachowiec od schodów zaproponował 1000pln za sosnowe . Kolor do wyboru , framuga, montaż.

 

to dobra cena trzeba doliczyc do tego szyby,

ja jeszcze konkretnie nie rozmawialam o drzwiach, bo to jeszcze daleko przede mna, ale wstepnie jak pytalam to tez byla kwota ok 1tys, ale CHYBA za debowe, stolarz przyjedzie wymierzac parapety (jest gdzies spod Sycowa) to pogadam, tylko nie wiem kiedy przyjedzie, moze w sierpniu.

A zdecydowales sie na te sosnowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także polecam Bingo na Lekcyjnej. My nie mielismy żadnych opóźnień a ekipa szybko i sprawnie wszystko zamontowała :))

A brama świetnie się sprawuję :)

 

Haaalo drzwi wew. będę zbierał ekipę pod koniec roku;)

 

A teraz szukam, sprytnego dostawcy bram garażowych;)

 

Witaj

 

My bramę zamawialiśmy w Bingo ----na ul.Sołtysowickiej -------profesjonalna obsługa / handlowiec P. Sebastian/ -poszło prawie idealnie -/--z małym 1 tyg poślizgiem w dostawie bramy od producenta / . Montaż bardzo sprawny .

 

Jak chcesz zamawiać bramę niemieckiego producenta ---to chyba w lipcu---mają przestoje produkcyjne związane z urlopami ----więc termin si e nieco wydłuży

 

 

pozdr

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochanie poratujcie,czy nie została komuś cegła pełna?Potrzebuję 1 paletę, zabrakło :cry:

 

 

 

witaj

 

nam zostało ok. 150 szt ---- cegły PODZAMCZE -----, odstąpie tanio

Jak jestes zainteresowany odbiorem z Długołęki -pisz na priv

 

 

Pozdrawiam

MTW1

Witaj MTW1 ! Czy Damro ogołocił Cię ze wszystkich cegieł? Potrzebowalibyśmy chociaż 50 sztuk, a akurat w piątek będziemy HDSem zabierać coś z Długołęki :wink: :D

Serdecznie pozdrawiam :D :D

 

 

czesc

 

cegły aktualne ----------------Damro sie nie odezwał

------więc zapraszam

 

mtw1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

To ja tez się podlacze z brama garazowa. W bingo na soltysowicach pracowal kiedys moj kolegal, wiec moze jeszcze jakies znajomosci sa i jakis rabat wiekszy bedzie.

drzwi wewnetrzne planuje robic drewniane u stolarza.

 

 

Masz już wyceny ? Mój fachowiec od schodów zaproponował 1000pln za sosnowe . Kolor do wyboru , framuga, montaż.

 

to dobra cena trzeba doliczyc do tego szyby,

ja jeszcze konkretnie nie rozmawialam o drzwiach, bo to jeszcze daleko przede mna, ale wstepnie jak pytalam to tez byla kwota ok 1tys, ale CHYBA za debowe, stolarz przyjedzie wymierzac parapety (jest gdzies spod Sycowa) to pogadam, tylko nie wiem kiedy przyjedzie, moze w sierpniu.

A zdecydowales sie na te sosnowe?

 

Raczej tak. fachowiec jest z polecenia robi mi schody dębowe a drzwi ma kilka wzorów. cena 1000 była za komplet bez klamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje.

a jakiej szerokośści robicie drzwi garażowe. Czy 2,5m wystarczy, przy załozeniu, że kiedyś będę chciał trzymać tam samochód terenowy z przyczepą;)

 

To masz w projekcie. Możesz ewentualnie poszerzyć ale sprawdź czy można.

Jak na mój gust to 2.5 na poważną terenówkę to może być trochę za mało.

Wjedziesz ale z wyjściem może być gorzej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

To ja tez się podlacze z brama garazowa. W bingo na soltysowicach pracowal kiedys moj kolegal, wiec moze jeszcze jakies znajomosci sa i jakis rabat wiekszy bedzie.

drzwi wewnetrzne planuje robic drewniane u stolarza.

 

 

Masz już wyceny ? Mój fachowiec od schodów zaproponował 1000pln za sosnowe . Kolor do wyboru , framuga, montaż.

 

to dobra cena trzeba doliczyc do tego szyby,

ja jeszcze konkretnie nie rozmawialam o drzwiach, bo to jeszcze daleko przede mna, ale wstepnie jak pytalam to tez byla kwota ok 1tys, ale CHYBA za debowe, stolarz przyjedzie wymierzac parapety (jest gdzies spod Sycowa) to pogadam, tylko nie wiem kiedy przyjedzie, moze w sierpniu.

A zdecydowales sie na te sosnowe?

 

Raczej tak. fachowiec jest z polecenia robi mi schody dębowe a drzwi ma kilka wzorów. cena 1000 była za komplet bez klamek.

 

a kiedy bedziesz je robil?

mam nadzieje ze sie pochwalisz i pokazesz nam. i schody tez, bo ja mam mega problem ze schodami, bo mam na calej klatce schodowej okno (szer 2,7m) i wysokie do samej gory wiec schody nie moga sie opierac na tym szkle wiec trzeba cos wymyslic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje.

a jakiej szerokośści robicie drzwi garażowe. Czy 2,5m wystarczy, przy załozeniu, że kiedyś będę chciał trzymać tam samochód terenowy z przyczepą;)

 

To masz w projekcie. Możesz ewentualnie poszerzyć ale sprawdź czy można.

Jak na mój gust to 2.5 na poważną terenówkę to może być trochę za mało.

Wjedziesz ale z wyjściem może być gorzej....

 

Im szersze tym lepsze :wink:

wiem cos o tym,

wiec jesli tylko masz mozliwosc to poszerzaj.

Ja mam 4,75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy bedziesz je robil?

mam nadzieje ze sie pochwalisz i pokazesz nam. i schody tez, bo ja mam mega problem ze schodami, bo mam na calej klatce schodowej okno (szer 2,7m) i wysokie do samej gory wiec schody nie moga sie opierac na tym szkle wiec trzeba cos wymyslic ciekawego.

 

dzięki okno Sokółka mam 2 miesiące poślizgu więc może w listopadzie.. schody już mam zamówione i z drzwiami zrobię podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...