Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Do Kulki: zadne zaslony pryszicowe, toz to syf, zamow sobie u nas :) w Szymanowie, scianke z luksfeow(nawey polokragla) (cholera czy Twoj fundament to wytrzyma? bo czytalam ostatnio, ze pod luksfery odpowiednio trzeba przygotowac fundament :o ). Napisz jeszcze prosze jakie wym. maja te Twoje drzwi (standardowe 90-ki?) bo ja za chwile bede potrzebowala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka i Xena - widzę że mamy podobne problemy, nawet ich " rozwój" jast podobny :-?

 

Też w dolnej małej łazience mam mieć prysznic, wstępnie miał być otwarty, z jedną ścianką murowaną,

ale chyba wybiorę wariant z dwiema ściankami ze szkła, tzn. ścianka i drzwi :roll:

 

http://bi.gazeta.pl/im/9/3900/z3900819X.jpg

 

coś takiego,

tylko nie wiem czy na podłogę pod prysznicem trzeba dawać mozaikę czy można ciąć płytki - gres ???

 

secam - jak tylko mogę, to kupuję u swoich :p ,

telewizor też kupię za miedzą :lol:

 

a jakie problemy z dachem ?

 

Natalia - jak się spisuje pan B. ?

Przyszedł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie problemy z dachem ?

 

Ekipa z którą jestem umówiny na dach na połowę czerwca :-? dała na całej lini d.... ciała (defakto to ta sama ekipa co robiła mi sciany i fundament) Ekipa chciała sobie sama kupić drewno - cenkę ustaliliśmy już w marcu na 600 zł a jak przyszło teraz do robienia to się okazało że sorki ale ceny się zmieniły i tartak od nich chce 750 zl neto :o . Gdybym wiedział że tak będzie to bym sobie sam zamówił drewno w marcu po te 600 zl bez łaski a teraz muszę przepłacić. Finał jest taki że zamówiłem na szybko drewno sam i czekam do 15 lipca na dostawę i fakt czy łaskawie ekipa się zjawić żeby postawić więźbę. Teraz będę robic więźbę ,folię , łaty i k/łaty a dachówka ma przyjechać na początku września - Czarno grafitowy Bogenen innowo 12

 

PS> Jakie dałaś rynny do Twojej dachówki bo też chyba masz czarną ??

 

A i napisałem cosik na priwa

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halszka ładna ta lazienka, a szklo - co to jest?

na podłoge mozesz kupic wpust kessel jedyne 1000zł i wtedy zwykle kafle

jesli zwykly kwadratowy wpust to najlepiej mozaikę, lub jakies 10x10 kafle - musisz wymodelowac wtedy podloge do spadu (przy tym liniowym kessla tez ale wystarczy w dwie strony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taką kabinę i brodzik

http://www.kolo.com.pl/_images/products/kolo_kabiny_akcent_duze.jpg

 

W miarę dobrze się sprawdza w porównaniu z innymi kabinami, nie ma dużo zakamarków do czyszczenia (zmora przy drugiej kabinie ... - takiej bardziej tradycyjnej).

 

Koło Akcent prawdza się dobrze. 90 cm średnicy, a drugą mamy 80 cm i nie ma problemu z wielkością, nawet dwójka dzieci naraz może brać prysznic.

 

Ja bym się jednak zastanowiła nad takimi drzwiami z tafli szkła - wygląda super. No i praktyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Wszystkich,

zamierzamy wybudować nasze gniazdko w okolicach Wrocławia, a dokładnie w Siechnicach. W związku z tym poszukujemy godnych polecenia ekip budowlanych z Wrocławia, Siechnic, Oławy lub okolic. Bardzo liczymy na Waszą pomoc.

Pozdrawiamy.

Kasia i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tutaj: (bezpośredni importer Bogena):

Dachy Bawarii s.c.

Adres: Boznańskiej 8,

63-400 Ostrów Wielkopolski

Telefon(y): 0048. 62 7353175

Fax(y): 0048. 62 7353175

Dziękuję dabell. Zobaczę co mi powiedzą jutro w Lechbudzie, troszke za mało mam policzonych d.skrajnych i gąsiorów. Boję się że każą mi czekać miesiąc na sprowadzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Wszystkich,

zamierzamy wybudować nasze gniazdko w okolicach Wrocławia, a dokładnie w Siechnicach. W związku z tym poszukujemy godnych polecenia ekip budowlanych z Wrocławia, Siechnic, Oławy lub okolic. Bardzo liczymy na Waszą pomoc.

Pozdrawiamy.

Kasia i Mariusz

Witam sąsiadów. My budujemy sie w Radwanicach. Niestety, co do ekipy nie mogę pomóc, bo budujemy z pomocą rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka i Xena - widzę że mamy podobne problemy, nawet ich " rozwój" jast podobny :-?

 

Też w dolnej małej łazience mam mieć prysznic, wstępnie miał być otwarty, z jedną ścianką murowaną,

ale chyba wybiorę wariant z dwiema ściankami ze szkła, tzn. ścianka i drzwi :roll:

 

http://bi.gazeta.pl/im/9/3900/z3900819X.jpg

 

coś takiego,

tylko nie wiem czy na podłogę pod prysznicem trzeba dawać mozaikę czy można ciąć płytki - gres ???

 

secam - jak tylko mogę, to kupuję u swoich :p ,

telewizor też kupię za miedzą :lol:

 

a jakie problemy z dachem ?

 

Natalia - jak się spisuje pan B. ?

Przyszedł ?

 

Taka mała sugestia odnośnie kabiny . Rewelacyjnie wygląda, ale w utrzymaniu takich dwóch gładkich szyb może być ciężko. Znajomi taką mają i mają 1 taką gładką szybę , a pani domu "sugeruje" mycie się w wanie. My będziemy mieli zabudowany prysznic i wejściowe drzwi tylko będą szklane ale koniecznie szkło z jakąś fakturą .Na pewno trochę gorzej się będą prezentować, ale ja mam w obowiązach sprzątanie łazienki więc tylko takie rozwiązanie biorę pod uwagę :D

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My będziemy mieli zabudowany prysznic i wejściowe drzwi tylko będą szklane ale koniecznie szkło z jakąś fakturą

 

No wlasnie. To tak jak u nas, tyle ze u nas na bazie koła.

Skad bierzecie drzwi?

Kulko,

w Cortinie na Bielanach ,widziałam wystawioną szybę do kabiny z informacją ,że robią takie na zamówienie na wymiar.Nie wiem tylko czy półokrągłe.Ale może warto sprawdzić.

Pozdrawiam Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...