Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

My będziemy mieli zabudowany prysznic i wejściowe drzwi tylko będą szklane ale koniecznie szkło z jakąś fakturą

 

No wlasnie. To tak jak u nas, tyle ze u nas na bazie koła.

Skad bierzecie drzwi?

Kulko,

w Cortinie na Bielanach ,widziałam wystawioną szybę do kabiny z informacją ,że robią takie na zamówienie na wymiar.Nie wiem tylko czy półokrągłe.Ale może warto sprawdzić.

Pozdrawiam Ania

 

Pytanie skąd drzwi....to jeszcze troche daleko ;-)

Znajomi jakiś czas temu kupowali i dorwali jakiegoś szklarza(podpytam jak mi sie uda to jeszcze napisze). Może nie będzie można cudów wymagać, ale jakieś w miare proste drzwi do których domontuje się zawiasy ,uchwyt do otwierania i uszczelki - jest szansa,że mozna będzie zachować trochę grosza....

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My będziemy mieli zabudowany prysznic i wejściowe drzwi tylko będą szklane ale koniecznie szkło z jakąś fakturą

 

No wlasnie. To tak jak u nas, tyle ze u nas na bazie koła.

Skad bierzecie drzwi?

Kulko,

w Cortinie na Bielanach ,widziałam wystawioną szybę do kabiny z informacją ,że robią takie na zamówienie na wymiar.Nie wiem tylko czy półokrągłe.Ale może warto sprawdzić.

Pozdrawiam Ania

 

Pytanie skąd drzwi....to jeszcze troche daleko ;-)

Znajomi jakiś czas temu kupowali i dorwali jakiegoś szklarza(podpytam jak mi sie uda to jeszcze napisze). Może nie będzie można cudów wymagać, ale jakieś w miare proste drzwi do których domontuje się zawiasy ,uchwyt do otwierania i uszczelki - jest szansa,że mozna będzie zachować trochę grosza....

t.

 

Ewa, my tez potrzebujemy takie drzwi tyle że proste

 

na Krzemienieckiej jest firma która robi na zamówienie ale za normalne proste drzwi zaśpiewali 2 500 ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[No wlasnie. To tak jak u nas, tyle ze u nas na bazie koła.

Skad bierzecie drzwi?

 

 

czesc kulka

 

Widziałam takie drzwi w :

 

CONREM B

52-437 Wrocław, ul. Karmelkowa 29 p.4

tel. 071 364 32 33

 

/ oni prowadzą we Wrocławiu drzwi GipsyKings ---------może za drzwi do kabiny nie będą chcieli tyle co za Gipsy Kings :)

 

 

03 i 04 lipca----brak prądu ponoc na Karmelkowej ------mają miec zamknięte

 

pozdr

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do odsprzedania 120 szt. cegły z cegielni hoffmanowskiej, francuskiej postarzanej.

 

Wygląda tak: http://galeria.wozik.com/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=11

 

(jeszcze bez impregnatu i docelowych fug).

 

Na mój barek (110 cm wysokości i 170 cm dlugości) poszło ok 84 sztuki - wiec da sie ztych 120 sztuk wybudować drugi duży barek.

 

Chętnych zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka !

 

Świetnie wygląda ten murek ----------------------nawet nie przypuszczałam , że ta cegła będzie się tak fajnie prezentować.

Piszesz, że nie ma docelowej fugi -----------------a jakiego kolou ona będzie ?

Piaskowa ? I jaką dajesz

 

 

/ U mnie dzisiaj też mają zacząć stawiać murek z cegły rozbiórkowej - kupiłam barwnik do zaprawy ------------żeby wyszedł kolor zaprawy przypominającej wapienną starą niemiecką -----------zobaczymy co z tego wyjdzie

 

 

pozdr

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dawno mnie tu nie bylo :), ale moze mnie jeszcze ktos pamieta ;) Widze, ze duzo nowych twarzy, a raczej nickow od tej pory sie pojawilo..ho ho

 

Mam krotkie pytanie - jak teraz sie ksztaltuje koszt zrobienia tynku zewn. - sam tynk, bo styropian i klej juz mam.

No i po ile teraz krzycza za podbitke??

 

U nas mial to wszystko robic Papuga - umowiony juz od 3 miesiecy, ale od ponad miesiaca tel. nie odbiera, a niech go... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kabiny prysznicowej...

 

z doswiadczenia polecam, jak najbardziej zabudowana!!! naljepiej 3 sciany zabudowane i tylko wejscie - drzwi szkalne. Mam wlasnie cos takiego, a mimo to mam dosc tego czyszczenia .A do tego w gminie Czernica jest wyjatkowo zakamieniona woda - bylam w tej sprawie juz nawet w Powiatowej Stacji - powiedzieli, ze mamy najlepsza wode w regione :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtw1 - fugę kupiłam Quick-mixa beżowo-białą (w efekcie jest wlasnie taka piaskowa, zresztą jutro będzie fugowanie to od razu pokaże efekty.

I ściankę koło kominka też będą jutro robic:)

 

Wojty-ale te dzieciaki rosną co?:)) Co do cen tynków nic Ci nie powiem, bo ja płaciłam za całość (styrop, siatka, tynk) i to już podobno jest to cena nieaktualna.

 

 

A tak w ogole to co tu tak cicho??? Wszyscy na budowach czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano na budowach, kuleczko, na budowach :lol:

dziś z dzieciakami przestawiałam dwie palety pustaków, bo robimy przyłącza i kolidowałoby :-?

trochę sprzątaliśmy na poddaszu, wynieśliśmy zapasowe dachówki na stryszek,

i się umęczyliśmy, i odpoczywamy :p

 

Kurczę, martwią mnie opinie o problemach z urzymaniem czystości takich ścianek przy prysznicu :-?

bo nie należę do hobbystek pucujących , ale taka kabina baaardzo mi się podoba :roll:

jeszcze pomyślę.....

 

Wojty, pewnie że pamiętamy, i jak piłyście z Betty ziółka na przyśpieszenie :p

napisz jak się mieszka ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty - ale masz dużą pociechę :roll: . Upływ czasu to po czyichś dzieciach widać :p .

 

Kiedy będziesz chciała robić tynk? Mogę się dowiedzieć u naszego wykończeniowca, co góralami od naszej elewacji steruje, ile teraz stoi robocizna przy samym tynku - tak dla orientacji. A ile masz metrów? I czym chcesz robić?

 

Powiedz, czy gdybym znalazła czas i przeglądnęła forum z namiarami - dasz radę wpisać na listę? Bo sporo misiów się od czasu poprzedniej aktualizacji listy pojawiło, warto byłoby dodać.

Pozdrawiam serdecznie

Dabell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Halszka

 

Fajnie, z emnie jescze pamietasz :). Tia, te ziolka to byla niezla jazda... DO tej pory je jeszcze mam- wypilam tylko 1,5 opakowania. Reszte mialam dac kolezankom, ale one wszystkie porodzily przed czasem :).

Co do mieszkania to mieszka sie oczywiscie super, zwlaszcza z malym dzieckiem - codziennie moge wyskoczyc z wozkiem w pola, poodpoczywac, a jak mam kaprys to jade nad pobliskie jeziorka :). Sprawdza sie dom z silikatow i duze pokoje na gorze - nie jest duszno, goraco itp.

 

CO do kabiny to naprawde trzeba sie przygotowac na mycie. Ja wczesniej mialam tylko wanne i w ogole nie rozumialam tych rekalam z zelem domycia lazienek ;). Cale szczescie, ze mam tylko 1 prysznic i do tego tylko z jedna sciana szklana 8) .

 

Kulka

 

a kto ci robil tylnki zewn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty - ale masz dużą pociechę :roll: . Upływ czasu to po czyichś dzieciach widać :p .

 

Kiedy będziesz chciała robić tynk? Mogę się dowiedzieć u naszego wykończeniowca, co góralami od naszej elewacji steruje, ile teraz stoi robocizna przy samym tynku - tak dla orientacji. A ile masz metrów? I czym chcesz robić?

 

Powiedz, czy gdybym znalazła czas i przeglądnęła forum z namiarami - dasz radę wpisać na listę? Bo sporo misiów się od czasu poprzedniej aktualizacji listy pojawiło, warto byłoby dodać.

Pozdrawiam serdecznie

Dabell

 

Dabell,

 

jaka tam wielka - duzy awarek mi sie zrobil ;). Nadula ma zaledwie 8 kg, a po ostaniej bigunce to pewnie i tych 8 nie ma ;)

 

Co do namiarow to slij, slij. Ja niestety mam baaardzo slaby net - z komorki, wiec nie mam czasu ani sily przegladac stron, bo to naprawde udreka...

 

Jesli mozesz zapytaj sie swoich miskow ile kosztuje i czy ew. mieliby termin... Mi zbytnio nie zalezy na czasie - oczwiscie dobrze byloby miec to juz z glowy, ale ajkby co moge poczekac, oby tylko nie wycofali sie tak jak Papuga :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...