Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

U mnie sprawdzila sie ekipa od podlogowki , tez przyjezdni, w 3 dni polozyli ponad 200m2 podlogowki, rodzielacze, 3 grzejniki, posprzatali i 3 dnia o15,30 sie z nami pozegnali :).

 

o to lubię jak przychodzą, sprawnie robią wszystko i idą sobie :-) u mnie ostatnio było malowanie na poddaszu. Wyszło w sumie 264 metry malowania bez łazienki i gość 3 miesiące malował :roll: myślałam, że go zabiję momentami ale nie wywaliłam człowieka bo robił u nas już parę rzeczy i w sumie robi dobrze tylko bardzo dłuuugo. Dzisiaj zrobił mi wycenę na łazienkę i tadam......m2 położenia glazury na ścianie 100 zł a na podłodze 70 zł normalnie zaniemówiłam z wrażenia ponieważ w styczniu kafelkował kotłownie i za m2 glazury brał 35 - 40 zł.....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

No i kolejne pytanie do Was:

zrobią nam na dole łazienkę. I nie wiem czy już montowac naszą piękną miskę WC podwieszaną czy lepiej jakiś tymczas tani?

 

Nie chcę zeby mi wszyscy robotnicy za przeproszeniem siurali w moj kibelek nowiutenki (albo co gorsza w cos większego asortymentu), a gdzies przecież muszą.

 

ano muszą, my ustawiliśmy tymczasowy w kotłowni. W sumie to kupiliśmy jakiś Cersanitu i zawieźliśmy nówkę mamie mojego mężusia, a jej zabraliśmy na budowę, tak żeby nam potem czasem nie było szkoda wyrzucać :wink:

 

Docelowe powiesimy jak będziemy się wprowadzać, nie chciałabym żeby zdążyły pęknąć czy się obtłuc, nie wspominając o "innych" sprawach ;-)

 

D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

U nas mial to wszystko robic Papuga - umowiony juz od 3 miesiecy, ale od ponad miesiaca tel. nie odbiera, a niech go... :evil:

 

Wojty

 

u mnie też miał robić Papuga (od czerwca a umawiany też kilka miesięcy wcześniej). Rozmawiałam z nim w piątek i od poniedziałku miał u mnie zaczynać. Niestety, od poniedziałku przepadł jak kamień w wodę (nie odbiera telefonów), więc dałam sobie spokój i znalazłam innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i kolejne pytanie do Was:

zrobią nam na dole łazienkę. I nie wiem czy już montowac naszą piękną miskę WC podwieszaną czy lepiej jakiś tymczas tani?

 

Nie chcę zeby mi wszyscy robotnicy za przeproszeniem siurali w moj kibelek nowiutenki (albo co gorsza w cos większego asortymentu), a gdzies przecież muszą.

Jak to rozwiązaliscie/rozwiązecie? Nie montowaliście za szybko sanitariatów? Czy jakiś tymczasik kupowaliście?

 

Kulka,

my właśnie zamonowaliśmy kibelek "budowlany". Kupiliśmy najtańszy jaki był Leruy (w promocji za 99,- zł). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...