Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Wojty rzeczywiście czas leci, a najlepiej widać to po rosnących dzieciach :wink: Niunia oczywiście śliczna :D Zazdrościmy Ci tych spacerów po łąkach i pięknych widoków. Teraz to przede wszystkim masz trochę mniej tej codziennej gonitwy (szczególnie męczącej przy mieszkaniu w mieście)! Pozdrawiam gorąco :D i udanego wykańczania :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Ależ ty ciekawski jesteś :lol:

 

poprostu wysłałam dwa posty tej samej treści,

i jeden musiałam skasować, ot i tyle 8)

 

Wcale nie jestem ciekawski - sztucznie podtrzymuję dyskusję :p Tak to jest jak ekipa się nie zna;), ktos musi gadać - choć to forum wygląda na satały zgrany team 8) Hmm - więc nie wiem, co myśleć o braku ochoty na piwko :o Chyba, że wszyscy piją piwko na budowach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że z tym spotkaniem się grupy to rzeczywiście dobry pomysł :D Zbierzmy się i coś ustalmy. Teraz dobra pora roku - teoretycznie powinno być ciepło i nie powinno padać, więc do dzieła :D

Tylko myślę, że powinniśmy się umówić z pewnym wyprzedzeniem i dać szansę większej ilości osób na wygospodarowanie czasu i przyjście :wink:

Daro_K może zaproponujesz coś na początek (jako inicjator :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawdzila sie ekipa od podlogowki , tez przyjezdni, w 3 dni polozyli ponad 200m2 podlogowki, rodzielacze, 3 grzejniki, posprzatali i 3 dnia o15,30 sie z nami pozegnali :).

 

o to lubię jak przychodzą, sprawnie robią wszystko i idą sobie :-) u mnie ostatnio było malowanie na poddaszu. Wyszło w sumie 264 metry malowania bez łazienki i gość 3 miesiące malował :roll: myślałam, że go zabiję momentami ale nie wywaliłam człowieka bo robił u nas już parę rzeczy i w sumie robi dobrze tylko bardzo dłuuugo. Dzisiaj zrobił mi wycenę na łazienkę i tadam......m2 położenia glazury na ścianie 100 zł a na podłodze 70 zł normalnie zaniemówiłam z wrażenia ponieważ w styczniu kafelkował kotłownie i za m2 glazury brał 35 - 40 zł.....

pozdrawiam

 

Marzka,

 

Po ile kasował za pomalowanie ? I czy cena , którą podajesz to jest z gruntowaniem , czy za to jeszcze liczą dodatkowo ?

 

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtw1 - fugę kupiłam Quick-mixa beżowo-białą (w efekcie jest wlasnie taka piaskowa, zresztą jutro będzie fugowanie to od razu pokaże efekty.

I ściankę koło kominka też będą jutro robic:)

 

CZESC kulka

 

Pochwal sie prosze , gdzie kupiłaś tą fugę / żebym nie musiała przelecieć wszystkich marketów / ---------- i jaka cenka na to jest -

Mój barwnik do zaprawy ----------do luftu -------słaby efekt kolorystyczny uzyskaliśmy

 

pozdrawiam serdecznie

MTW1[[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejus - zdecydowanie antracyt :lol: Parapet jest mocno narażony na zabrudzenia. Chyba nie masz zamiaru szczoteczką do rąk szorować fug w parapetach po umyciu okien?

ja mam żółto-beżowe płytki klinkierowe na tarasie i będzie fuga o kolorze cementu. Stwierdziliśmy z naszym wykończeniowcem, że do tego i tak będą dążyć wszystkie kolory :p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota - godzina 18.00 - miejsce hmmm jakiś ogródek z opcją na deszcz - Może Celtik w pasażu Niepolda. Będzie nas raczej mało, więc przy jednym stoliku się pomieścimy;)

Możę to być też Pergola, gdzie podają piwko i coś na ząb.

Daro_K

w zeszłym roku podczas spotkania w Rynku, miejsc brakło i okupowane były kwietniki :lol: . Lepiej punkt z możliwością dostawienia dużej ilości miejsc :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejus - zdecydowanie antracyt :lol: Parapet jest mocno narażony na zabrudzenia. Chyba nie masz zamiaru szczoteczką do rąk szorować fug w parapetach po umyciu okien?

ja mam żółto-beżowe płytki klinkierowe na tarasie i będzie fuga o kolorze cementu. Stwierdziliśmy z naszym wykończeniowcem, że do tego i tak będą dążyć wszystkie kolory :p .

 

fakt, że też na to nie wpadłam... chociaż powinnam bo aktualnie w łazience mam na podłodze żółte fugi i powiedziałam sobie że nigdy więcej, albo szare albo jakieś inne ciemne.

 

Dzięki dabell zrobimy antracycik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fajnie, ze ktos jeszcze mnie, a raczej nas pamieta ;) - Wlasnie, nie wiem teraz czy nie zmieic podpisu,tylko na jaki - 3 czesc Wojty'ego?? A moze 2/3?? liczac, ze Nadula czesto siedzi mi na kolanach...

 

Ajesli chodzi o kolana, to SECAM - dziewczyny z jakaiego przedzialu wiekowego mozesz brac na kolana ;) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Secam, Secam ... myślę, że Nadusię i inne kobiety w tym wieku, to żona by wybaczyła, ale inne dziewczyny to raczej nie wchodzą w grę :lol: 8) .

Ja chciałem tylko pomóc bo ostatnio to ciasno trochę było:D

A co do żony to chyba masz rację :-? . No dobra to wezmę Nadusię i inne bąble których ostatnio nam na forum nie brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulka mam pytanko o te piękne kafelki do łazienki (te drobniutkie kostki trzymane na ręce przez mistrza aparatu)? Co to za firma i czy cena rozsądna? Oczywiście możesz też pochwalić się gdzie je kupiłaś :wink: Pozdrawiam serdecznie :D

 

To paradyż z kolekcji Sunny Wind.

Kupiłam tu: http://www.lazienki24.pl

http://www.lazienki24.pl/vkw/ko51t/plytki_ceramiczne/ceramika_paradyz/kuchenne/sunny___wind/sunny_beige_mozaika_cieta_1.htm

 

dostałam tam niezly rabat na cała glazure i za te mozaike zaplacilismy 183 zł brutto. Niestety-mozaika nie jest tania, ale potrzebujemy jej nie wiele:)

 

W cermagu jest po ok 220 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...