Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

[quote name="ryniu

A jak to wyłączyć albo zrezygnować z tego?

 

zerknij w lewy dolny róg i wszystko będzie jasne

 

I jak to się w ogóle odbywa to monitorowanie? Automatycznie czy admin siedzi i śledzi wszystkie wątki?

 

:D napewno nikt nie siedzi :D odbywa się to automatycznie

 

 

 

Wracając do stropu to skąd najlepiej wypożyczyć stemple?

nie wiem ja po prostu poszedlem na budowę obok i kupilem stemple za 400 zl a pozniej je odsprzedalem za 450 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam Grupę Wrocławską!

Będziemy się budować (to brzmi dumnie!) w gminie Kąty Wrocławskie.

Czy ktoś jest z tych stron? Parę nowych domów stoi w okolicy, może jakiś Sąsiad mnie czyta??

Na razie mamy kawałek ziemi i dużo planów. Zbieramy siły (czytaj: kasę :wink: ) i namiary na fachowców. Czy ktoś ma namiary na rzeczowego kierownika budowy?

I jak to jest z prądem? Podlegamy pod Wrocław bezpośrednio czy pod Środę Śląską? I ile trwa przyłączenie? Wyczytałam że z drugiej strony Wrocka, chyba w Oławie albo Oleśnicy to jakieś horrendalne kilka lat.

Pozdrowienia dla wszystkich - Hadraadae 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Wrocławską!

witamy Ciebie również :)

 

Będziemy się budować (to brzmi dumnie!) w gminie Kąty Wrocławskie.

Czy ktoś jest z tych stron? Parę nowych domów stoi w okolicy, może jakiś Sąsiad mnie czyta??

obawiam się że nie :( przynajmniej jeżeli chodzi o stalych bywalców którzy tutaj

 

Na razie mamy kawałek ziemi i dużo planów. Zbieramy siły (czytaj: kasę :wink: ) i namiary na fachowców. Czy ktoś ma namiary na rzeczowego kierownika budowy?

 

ja potrzebowalem kie. bud tylko ze względów formalnych, na samej budowie nie byl mi potrzebny a jedynie jego pieczątka w dzienniku budowy :)

 

I jak to jest z prądem? Podlegamy pod Wrocław bezpośrednio czy pod Środę Śląską? I ile trwa przyłączenie? Wyczytałam że z drugiej strony Wrocka, chyba w Oławie albo Oleśnicy to jakieś horrendalne kilka lat.

 

nie nieprawda, to fakt że są upierdliwi ale jak się przylożysz to wszystko mozna zalatwić w rozsądnym terminie, no chyba że nizbędne jest postawienie transformatora no ale w tym przypadku wszędzie cala procedura trwa bardzo dluuuuugo.

Co do Twojego regionu to najpewniejsze info uzyskasz w centrali czyli na rondzie Powstanców śląskich 20

 

Pozdrowienia dla wszystkich - Hadraadae 8)

my również ciebie pozdrawiamy i trzymamy kciuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice - dziękuję za odpowiedź :p

 

Szkoda, że nikt z Was się nie buduje w pobliżu, bo liczyłam na przetarte szlaki w hurtowniach :wink:

 

Pocieszyłeś mnie z tym prądem. Słup mam zaraz za ogrodzeniem. Ciekawe, czy zaproponują mi doprowadzenie powietrzem czy w ziemi? Cała wieś ma po staremu - powietrzem.

Macie jakieś doświadczenia dot. preferencji energetyki pod tym względem?

 

Chcemy robić dużo własnymi siłami (mąż i przyjaciele, rodzina w składzie głównie żeńskim i daleko - więc tylko wsparcie duchowe),dlatego przydałby się rozsądny i komunikatywny kierownik budowy, co nie tylko pieczątkę przystawi ale i doradzi coś mądrego.

 

Do usłyszenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich Wrocławian. My jeszcze mamy wrocłwski meldunek, ale juz wkróce (jeszcze w tym roku - mamy nadzieję !)będziemy mieszkańcami gminy Długołęka. Wieś nasza czysta i cicha.

Kuplismy dom w stanie surowym zamkniętym , wychodza teraz wszystki blędy, więc nie polecamy... Teraz wykańczamy budowę i siebie. Mamy instalacje, tynki i wylewki. Czekaja nas schody, balkony , taras, no i wykończenia. szukamy dobrych i niedrogich fachowców (mimo zapaści w budownictwie, ceny dla prywatnego inwestora są wysokie). sami nic nie potyrafimy zrobić poza chyba sprzątaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzykowice - dzięki za podpowiedź, przejrzałam Wymianę Doświadczeń i zrobiłam notatki :lol:

 

Janweg - mam uczciwego, niepijącego i dokładnego fachowca złotą roczkę z Wrocławia. Robił nam trzy lata temu karton-gips, kominek, tynk strukturalny, kafelki. Pod względem wykonania jestem zadowolona na 98%, pod względem uczciwości i ceny na 100%. Polecałam go już kilku znajomym i wszyscy sobie chwalili. Jeśli jesteście zainteresowani, to podajcie telefon i skontaktuję Was z panem Waldkiem.

 

Pozdrowienia dla Wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p Dziękujemy za informacje. Jak sobie Pan Waldek radzi ze skomplikowaną w detale łazienką? Nasz telefon 3241-059.

Czy ktoś z forumowiczów już zakończył budowę i wie coś z praktyki użytkowania na temat paneli drewnianych z korkiem WICANDERS, czy rzeczywiście izolują lepiej niż inne podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p Dziękujemy za informacje. Jak sobie Pan Waldek radzi ze skomplikowaną w detale łazienką? Nasz telefon 3241-059.

 

Poproszę męża, żeby jeszcze dziś (najpóźniej jutro) przekazał Wasze namiary Panu Waldkowi. Nasza łazieneczka była malutka, u znajomych robił dużą, ale trudno mi określić czy skomplikowaną. Wiadomo, że na każdego fachowca warto mieć oko - to nigdy nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...