Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Cześć Grupo, :D :D

 

w tym tygodniu (najpóźniej na początku przyszłego) finalizuję zakup tynku zewnętrznego.

 

Jeszcze się waham, jeszcze wybieram ale mam nadzieję, że niedługo klamka zapadnie. Może ktoś sie przyłączy do wspólnych (czytaj: tańszych) zakupów? Czekam na odzew. :p

 

Xena - chciałabym kotka, ale jeszcze nie mogę. :cry:

 

Pozdrawiam

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Jestem w szoku!

 

Gmina wczoraj znienacka zrobiła mi drogę :o :o :o

 

Czy ktoś z moich sąsiadów wie, gdzie tkwi podstęp? Ja szykowałam się na sierpień, żeby wyskoczyć z paru tysiączków, a tu taki surprajs!

 

Moja więźba już na dachu. Dzisia kontrłaty i folia, jutro zaczynają z dachówką!

 

Życie jest piękne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dabell

 

a jak twój parkieciarz?

jeśli ok. to czy mogę prosić o namiar?

 

 

Czy też mogę się podłączyć do prośby o namiar o parkieciarza ;-)

 

 

Co do spotkania to niestety nie uda mi się stawić w niedzielę :(

Mam jednak nadzieję, że nie będzie to pierwsze i ostatnie takie spotkanie i na kolejne uda mi się dotrzeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz jestem na etapie - szambo, tynki zewnętrzne, podlogi, kafle, piec co, kostka - jak ktos takie cos kupuje to chętnie sie złożę

 

my jesteśmy przed zakupem kafli, parkietu, parapetów wewnętrznych i pstryczków elektryczków. Więc co nieco mogłybyśmy pokombinować

 

No i jakiś stolarz musiałby się znaleźć niedługo żeby meble zamówić ale nie ma jeszcze nikogo upatrzonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz jestem na etapie - szambo, tynki zewnętrzne, podlogi, kafle, piec co, kostka - jak ktos takie cos kupuje to chętnie sie złożę

 

my jesteśmy przed zakupem kafli, parkietu, parapetów wewnętrznych i pstryczków elektryczków. Więc co nieco mogłybyśmy pokombinować

 

No i jakiś stolarz musiałby się znaleźć niedługo żeby meble zamówić ale nie ma jeszcze nikogo upatrzonego.

 

 

Nie kładliście parapetów wewnętrznych razem z tynkowaniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie miałam głowy wtedy ich załatwiać.

 

ale to żaden problem, trochę trzeba podkuć i będzie ok.

 

poza tym brak parapetów zarówno wewn. jak i zewn. zapewnił nam świetną wentylację domu bez otwierania okien ;-)

 

Nie kazaliśmy pianować wszystkich okien szczelnie

 

Przy gipsowych to nie problem ale przy cementowo mineralnych wszelkie kucia będzie widać. Tak przynajmniej twierdzą tynkarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i na pewno rację mają, ale u nas na szczęście gipsowe.

 

Poza tym za montaż parapetów jeśli robiony jest nie razem z oknami zażyczyli sobie u nas 1100 zł. Trochę sporo kasy więc chyba sobie będę z majselkiem kuć w sobotnie popołudnia a kaskę wypłacę sobie w ramach wyjazdu na urlop

 

1100 za montaż parapetów ? poszaleli ? ciekawe ile zawołają ode mnie ? :evil:

chcę żeby zrobili to fachowcy od tynku. wstępnie się zgodzili. czekam teraz na koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenę 100 zł/mb podał mi kamieniarz u którego chcieliśmy zamówić parapety :roll:

 

mamy 11mb więc za wszystkie 1100 :(

 

a tak na marginesie, wystawił mnie właśnie umówiony miesiąc temu kafelkarz.

 

może możecie poratować kafelkarzem co robi w gresie, i miałby wolny termin na sierpień lub wrzesień.

 

Poszykiwany żywy lub martwy kafelkarz z odpowiednim sprzętem i zamiołowaniem do zawodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haniairafał cała przyjemność po naszej stronie :D Przy okazji chłopcy się poznali- Bartuś jest przesłodki!

 

MichAsiek nie jesteś sama w swoim "dylemacje janzarowskim" nas potraktował podobnie :-?

 

trabi-wrc my mieliśmy odrolnioną cześć działki pod budynek i podjazdy. Zostało to tak policzone aby nie przekroczyło 500 m2 i nie było potrzeby płacić. Czego czepia się kataster? Może już szykują sobie grunt pod przyszłe opłaty katastralne (od wartości działki)?

 

Xena z Xsary ja bym chciała kotka ale się waham.... Mieszkam przy dosyć ruchliwej drodze. Jakiś miesiac temu przejechało mi kotka :cry: Moją kociczkę (dostałam ją jak zdawałam maturę) Staruszka miała 12 lat, poczuła wolność na wiosce i wpadła pod auto... Zastanawiam się czy brać kotka drugiego czy sobie dać spokój.

 

Pani Koala gratuluję gminy! Bardzo miła niespodzianka :D

 

Przypominam: spotkanie NIEDZIELA 15.07.2007 godzina 16.00 ogródek SPIŻ:

 

Znak rozpoznawczy - gazeta murator

 

będą na bank:

 

Betty&M

Wojty

Zuch

Daro

secam

Natalia Stanko

halszka.ka

trabi-wrc

scur

 

Tyle udało mi się wyłuskać osób zdecydowanych, reszta się zastanawia :roll:

Pozwolicie, że nie będę wzywać po imieniu bo nie chciałabym kogoś pominąć 8) Oczywiście mile widziani są wszyscy: stara, teraźniejsza i przyszła gwardia budujących :D :D :D

 

mtw1 grupa jest mocna więc spotkanie we wrześniu na pewno dojdzie do skutki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...