Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

wyprodukowane i odchowane za 3 miechy

 

A kto produkuje te kociaki? Może namowić wlaścicielke kotki na jej sterylizację (oczywiście kotki :D )? Tyle bezdomnych maluszków pada jak muchy w różnych miejscach i okolicznościach...

 

Betty&M - też sie boję o moje koty, tyle dobrze, ze nie będziemy bardzo blisko ruchliwej ulicy. Ale może jednak sie zdecydujesz na jakąś kocią, małą bidę, która i tak na ulicy nie ma za wielu szans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie miałam głowy wtedy ich załatwiać.

 

ale to żaden problem, trochę trzeba podkuć i będzie ok.

 

poza tym brak parapetów zarówno wewn. jak i zewn. zapewnił nam świetną wentylację domu bez otwierania okien ;-)

 

Nie kazaliśmy pianować wszystkich okien szczelnie

 

Poza tym np. drewniane parapey (takie jak u nas) kolejne wykanczające ekipy zajechałyby dokumentnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my jesteśmy przed zakupem kafli, parkietu, parapetów wewnętrznych i pstryczków elektryczków. Więc co nieco mogłybyśmy pokombinować

 

Kafle mam (mogę polecić sklep inetrentowy, gdzie kupiłam w duuużo lepszej cenie i z dużo lepszym rabatem niz gdziekolwiek we Wro), parapety już mam,

ale chętnie umowiłabym się na wspólny zakup pstryczków elekryczków.

 

Może na Przybyszewskiego trza by pojechac na wizję lokalną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kafle mam (mogę polecić sklep inetrentowy, gdzie kupiłam w duuużo lepszej cenie i z dużo lepszym rabatem niz gdziekolwiek we Wro), parapety już mam,

ale chętnie umowiłabym się na wspólny zakup pstryczków elekryczków.

 

Może na Przybyszewskiego trza by pojechac na wizję lokalną?

 

da się zrobić, tylko muszę spisać jakie pstryczki mi są potrzebne. Kiedy się wybierasz? Ja zajrzę w przyszłym tygodniu co mają bo to koło mojej pracy

 

 

co do tynków cena 26netto/m2 z materiałem jakieś półtora miesiąca temu. A jak dzwoniłam 3 miesące temu po wykonawcach to 26 PLN to był standard, ci co mieli niższą cenę mieli też terminy na sierpień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto produkuje te kociaki? Może namowić wlaścicielke kotki na jej sterylizację (oczywiście kotki :D )? Tyle bezdomnych maluszków pada jak muchy w różnych miejscach i okolicznościach...

oczywiscie inne kociaki

a próbowac możesz :)

 

ja chcę pstryczki berkera kwadratowe

tez moge zrobić spis ile czego

oprócz pstryczków chciałabym także ich treśc - czyli te przełaczniki itd

tylko musze wiedzieć czy one sa tam gdzie Wy planujecie kupować - na razie wiem , ze sa w marketach

 

co do kafli prosze polec ten sklep:)

ale swoja droga popytam w swoich źródłach, tylko musze wiedziec czego szukać - Berker, Legrand i co jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

... chętnie umowiłabym się na wspólny zakup pstryczków elekryczków.

Może na Przybyszewskiego trza by pojechac na wizję lokalną?

 

Kulko - ja bardzo chętnie w kwestii pstryczków - elektryczków :-) Wstępnie chcę Legranda, a Ty?

 

My nastawiamy się na Berkera.

Smiejus - moze uda nam sie też w tym tygodniu.

 

Do naszego domku potrzebujemy ok 100 sztuk różnych pstryków, włączników, gniazd itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mieliśmy taki tymczasowy kibelek (swoją drogą w dość brzydackim błękitnym kolorze) zamontowany na tymczasem. Właśnie stoi przed domem do wywiezienia. Spełnił swoje zadanie i już. Panowie byli zachwyceni, że nie musieli do wiadra albo po krzakach. Nie montuj swojego docelowego na te 2 miesiące ale 100 zł na nowy byle jaki też szkoda. Nasz jest za zupełną darmochę. Bierzcie kiedy chcecie. Decyzja należy do Was.

 

Ano widzisz - szkoda, że się wcześniej nie zgadałyśmy. Juz kupiliśmy jakis czas temu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ogłaszam, że odsprzedam potrzebującym o co mi pozostało.

Po cenie zakupu (sprzed kilku miesiecy, lub z wywalczonym rabatem :wink: )

 

1. Dwa grzejniki Purmo V22 600x800 - zostaly uszkodzone podczas transportu. Jeden jest lekko zarysowany (tylko lakier) drugi ma odgiętą tę kratkę od góry grzejnika (można przygiąć). U nas miały wisieć w pokojach, ale może ktoś do garażu, czy pom. gosp., albo nie jest takim wzrokowcem wrażliwcem jak ja (zdjecia mogę wysłac)

 

2. Cegły Hoffmanowskie (całe: http://galeria.wozik.com/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=46 i połówki: http://galeria.wozik.com/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=15) - osoba która prosiła o zarezerwowanie cegieł zniknęła bez wieści wiec oglaszam się znowu:)

 

3. dachówki i gąsiory Braas Celtycka Lumino, brąz

 

4. Stopne kominarskie

 

5. Kafle z serii Sunny Wind firmy Paradyż: http://www.paradyz.com.pl/index.php?s=15&a=7&lang=pl&collID=248&scID=343&seek=2153

duży format (6 paczek!!) i mozaikę.

 

zainteresowanych zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...