Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Koniec biadolenia, jak ktoś nie znalazł Murtora na stole to trzeba było swojego wyciągnąć i byłyby dwie podgrupy :D

Jeśli cisnienie na spotkanie urośnie znowy dostateczne wysokie to znów coś wymyślimy.

Pomysł ze spotkaniem u Trabi na działce jest super, ale to jednak sporo ludzi. Ja się nie napraszam, ale jeśli to dojdzie do skutku - a ja zostane zaproszony :p - deklaruję się, że będę w grupie ludzi, którzy coś przyniosą (trochę piwka, kabanosy lub owoce - a może po prostu worki foliowe na śmieci).

pozdrawiam i nadal czuwam jak snajper 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

scur i zuch, ja tez skłaniam się ku oknom z Polokno. Wydaja się bardzo porządne i cenowo ok. Na razie mam wycenę od nich i od oknoplastu. Różnica w cenie ponad 10 tyś. Zgadnijcie na czyją korzyść. Czy macie okna w okleinie?Jeśli tak, to jaki kolor? Pozdrawiam grupę. Niestety nie udało mi sie dotrzeć na spotkanie, ale mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Secam , TS 147

my mamy okna z firmy Pol Okno i jesteśmy zadowoleni z produktu i obsługi. Namiary na ich stronie:

http://www.polokno.pl/o_firmie.htm

 

Jeśli będziecie chcieli namiary bezpośrednio do właściciela (czasami warto) to napiszcie.

 

Pozdrawiam

agnieszka

 

Dzięki, na pewno sprawdzę. Braliście od nich okna z roletami czy tylko okna?

 

Pzdr,

TS

 

Okna z roletami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani :D

My niestety nie daliśmy rady przyjść na spotkanie, a to głównie z uwagi na ten upał! Przyznaję się, że nie miałam sumienia naciskać naszych dzieci. Nasz synek nawet nogi nie chciał wystawić z cienia, a przed nami byłaby niezła jazda przez całe miasto, a córki samej było mi szkoda :wink: Wobec tego zostaliśmy pod drzewem w pobliżu wody :oops: Ale mój bardzo dzielny mąż (CMMOK!) siedział pod dachem i budował sufit i ściany!

Chociaż powiem Wam, że chyba był się załamała jakbym ich wszystkich zagoniła na Rynek (ok. 40 stopni) i nie moglibyśmy Was zlokalizować o 16 z malutkim poślizgiem :wink:

Ale jak to mówią: wszystko jeszcze przed nami!!! :D Kolejne spotkanie musi się odbyć i jeśli mogę coś zasugerować to rzeczywiście bardzo jestem za tym żeby wybrać miejsce w stylu park wschodni lub oczywiście jakieś inne odpowiednie do pobiegania dla dzieci i przestrzeni dla nas (żeby można było coś jednak wypić dla ochłody lub przyjemności :wink: :D)

Serdecznie pozdrawiam :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale to duże okno to witryna. W wykuszu też same witryny. Jedyny dodatek to kolor dwustronny i szprosy. O kurcze, nawet nie zauważyłam jak stałam sie stałym bywalcem! :wink:

 

W imieniu stałych bywalców i innych jeszcze "większych" gratuluję Ci Jolu - STAłY BYWALCU !!! :lol: :lol: :lol:

Pozdrówka

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoliki obejrzałam, MURATORA jak na zdjęciu na pewno nie było... Szkoda.

 

Przysiegam w imieniu wszystkich nas wówczas tam obecnych: to nie fotomontaż :lol:

Ale ale, nastepnym razem na pewno sie uda :)

Chyba, ze akurat wtedy się mościliśmy na ławach, murator mogl byc jeszcze w sakwach. W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak zwrocic honor :)

 

A mi nie pozostaje nic innego jak zwrócić komuś jego zapomnianego Muratora. :wink: :wink:

Wydawało nam się, że to Wasz ???

W każdym razie jest u nas. Ciężkie to to, okrutnie :wink: :wink: :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna z roletami

 

Masz na myśli PCV oczywiście ?? A wiesz ilo komorowe i z jakich profili są robione ??

Moje pieruńskie okna z roletami wycenili w Oknoplascie na 25 000 a w Empolu na 30 000.... (tylko ze na 6 komorowym profilu) trochę poszalałem :-?

podjadę tam i chyba będę szukał wariantu oszczędniejszego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scur i zuch, ja tez skłaniam się ku oknom z Polokno. Wydaja się bardzo porządne i cenowo ok. Na razie mam wycenę od nich i od oknoplastu. Różnica w cenie ponad 10 tyś. Zgadnijcie na czyją korzyść. Czy macie okna w okleinie?Jeśli tak, to jaki kolor? Pozdrawiam grupę. Niestety nie udało mi sie dotrzeć na spotkanie, ale mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja.

 

Nie chcę zbyt nachalnie polecać, bo nie mam w tym żadnego interesu, oprócz tego tylko żeby Wam pomóc. Jednak powtórzę z całą stanowczością.

1. Kontakt - super

2. Profile i okucia - dobrej klasy

3. Cena - bardzo rozsądna

4. Terminowość - bez zarzutu

5. Montaż - sprawny

6. Serwis gwarancyjny - przyjechali już 2 razy na regulację (tego nie da się uniknąć) i wszystko sprawnie zostało załatwione.

 

Okna mamy w super, hiper niepowtarzalnym :wink: :wink: kolorze obustronnego złotego dębu.

 

Pozdrawiam

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę wrocławską!!! :D

 

Nie wiedziałam, ze spotkanie było... :( :( :(

Przyjechałabym się z Wami spotkać...

 

Szkoda :(

 

Fajne fotki, tylko nie wiadomo kto na nich jest. Podpiszcie proszę. Z przyjemnoscią Was poznam :D

'

 

Rzeczywiście szkoda bo wysłałam Ci imienne zaproszenie, koleżanko. :roll: :roll:

 

A jak myślisz, kto jest kto na tych zdjęciach?? Może pokusisz się na zgadywankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi nie pozostaje nic innego jak zwrócić komuś jego zapomnianego Muratora. :wink: :wink:

Wydawało nam się, że to Wasz ???

W każdym razie jest u nas. Ciężkie to to, okrutnie :wink: :wink: :wink:

 

Pozdrawiam

No to w takim razie zglosimy sie po niego osobiscie - bo to nasz ;-)

Żal było ze stolika zabierac, stał jakoby ta latarnia dla zbłądzonych budowniczych :p

A przeca wiadomo bylo, ze w dobre ręce trafi :D

 

pozdrowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Polokno. Mam ich okna w mieszkaniu. Były montowane 4 lata temu i generalnie jestem zadowolona. Aktualnie poszukuję okien do domu, ale mam dylemat - drewno czy plastik. Ostatnio oglądałam kilka profili "drewnopodobnych" i przyznam, że te z Polokna były bardzo naprawdę ładnie zrobione. Ponadto ich profil (Kömmerling) "nieźle trzyma" :wink: drzwi balkonowe i można je zrobić bez poprzeczki. Jeśłi ktoś chciałby zobaczyć drzwi balkonowe przesuwne to są takie w Wimarolu (profil SCHUCO) - ja zrezygnowałam z tego rozwiązania. Dla mnie za ciężko się to przesuwa, nawet przy "suwaku z automatem".

Pozdrawiam, Gośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę wrocławską!!! :D

 

Nie wiedziałam, ze spotkanie było... :( :( :(

Przyjechałabym się z Wami spotkać...

 

Szkoda :(

 

Fajne fotki, tylko nie wiadomo kto na nich jest. Podpiszcie proszę. Z przyjemnoscią Was poznam :D

'

 

Rzeczywiście szkoda bo wysłałam Ci imienne zaproszenie, koleżanko. :roll: :roll:

 

A jak myślisz, kto jest kto na tych zdjęciach?? Może pokusisz się na zgadywankę.

nic do mnie nie doszło :o :-? :roll: :( ....

 

Nie dam rady zgadnąc. Poddaję się :-?

Pomożesz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolu - okna mam w okleinie w kolorze Macore - taki trochę bardziej czerwony mahoń, coś jak kasztan dachówek Braas (bo takie mamy :wink: ).

Już sobie wyobrażam urządzanie pokoi pod to Macore :lol: :lol: :lol:

 

Profile Kommerling bezołowiowe, szyby klejone, wycena dla 15 okien dwuskrzydłowych + 2 pary drzwi tarasowych (bez poprzeczki) 15.500. Mam tam jakieś klamki z kluczykiem czy przyciskiem, już nie pamiętam, bo to było jakiś czas temu.

Pan właściciel poważnie podchodzi do sprawy, nas oprowadził po fabryczce, dał nam wszystko pomacać, jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tam jakieś klamki z kluczykiem czy przyciskiem, już nie pamiętam, bo to było jakiś czas temu.

 

Z kluczykiem - ja tez mam - bardzo wygodne.

 

 

Pan właściciel poważnie podchodzi do sprawy, nas oprowadził po fabryczce, dał nam wszystko pomacać, jest OK.

 

POtwiredzam, tez "macalismy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...