Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

no pewnie....ale coś tu mi się nie do końca podoba....

musiała być może zmiana planu albo co?

 

Ot co, zwykła rzecz. Tyle, że on o tym wiedział i informowal nas wbrew stanowi faktycznemu.

A cięci jestesmy na takich panów od czasu zakupu działki w Mędłowie, ktorej do dzisiaj nie udalo sie nam uzbroic (od poczatku 2006). Tamten pan był niegorszy - nie odprowadzał opłaty planistycznej do gminy. A że byl ex-wlascicielem wielu wielu hektarow w okolicy, poblokowal wielu inwestorow, bo gmina sie dolozy do drogi jak pan ureguluje oplaty, pan nie odpowiada na telefony i monity, mozna sie z nim sadzic. Dodatkowo wyszly jakies chryje z prawem przechodu i przejazdu na innych parcelach - wszystko to sprowadza sie do braku mozliwosci wykonania i realizacji projektow instalacyjnych. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halszka.ka

 

Ja byłabym zainteresowana tematem drzwi DRE. Tylko, że ja w proszku jeszcze jestem, tzn chłopaki próbują w tym upale położyć mi dach i nie umrzeć... Zanim zrobię instalacje, tynki, wylewki... Realnie to chyba zimą tych drzwi będę potrzebować. Jak długie są terminy realizacji? Jeśli będzie grupowe zamówienie, to może mi na końcu dostarczą albo gdzie na magazynie przetrzymają? Akcja też w Budusie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi najlepszą (w porównaniu z ECO OKNO z Ratowic i Styl Plast z Miłoszyc) wycenę na okna zrobili w Ratowicach u Przybyłkiewicza.

 

Profile SHUCO, 5-komorowe, szyby 1.0, kolor 2-stronny.

 

Spytam jeszcze w Polokno i porównam.

Widzę, że Ratowice to zagłębie okienne. Profil shuco jest ponoć bardzo dobry. Też poproszę u nich o wycenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halszka.ka

 

Ja byłabym zainteresowana tematem drzwi DRE. Tylko, że ja w proszku jeszcze jestem, tzn chłopaki próbują w tym upale położyć mi dach i nie umrzeć... Zanim zrobię instalacje, tynki, wylewki... Realnie to chyba zimą tych drzwi będę potrzebować. Jak długie są terminy realizacji? Jeśli będzie grupowe zamówienie, to może mi na końcu dostarczą albo gdzie na magazynie przetrzymają? Akcja też w Budusie?

 

 

Jestem przed dachem i co prawda myśle bardziej o materiałach na podłogi i ściany, ale warto wcześniej wszystko zmawiać. Może te drzwi mnie skuszą, ale nie znam ich jeszcze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELEKTRYK POTRZEBNY OD ZARAZ

Xeno, Twoj :) Pan Kocot, (mam namiary od swojej tesciowej na niego :o :o :o ) nie odbiera telefonów), wlasnie sprawdzam elektryków i przez przypadek okazalo sie ze to ten sam pan Mietek :0

wiec szukam dalej zeby miec jakies rozeznanie. Grupo, poratujcie jakimis namiarami pls!!!!!

na zdjeciach ze spiza rozpoznaje tylko Agnieszke per SCUR i jej męża, podpiszcie prosze te zdjecia.

nastepnym razem sie zjawie (obiecuje) chociaz widzieliscie moja mordke na zdjeciu z kałachem jak dzielnie bronilam domu Agniechy

z ogłoszen parafialnych, mam do sprzedania (TANIO) steple (ok 300szt) i (ok. 13 palet ytonga 36,5. -jesli ktos chetny zapraszam na priv.

 

Okna 9bo ten temat tez byl poruszany-przecwiczylam drewno-9 lat urzedowskiego-mahon-masakra!!!!!!!!) od strony poludniowej po kilku latach nadaja sie do kompletnej renowacji, wiec tym razem beda plastiki profil elite decceunicka(byly thyssen-obustronnie okleinowane-ciemne-mahon)

pozdrawiam

ania mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mag_mat

jaka to ziemia? Do mnie jest ok. 3km drogą powiatową łączącą Szewce z Rogożem, więc byłoby blisko, ale zależy od jakości ziemi.

Daj znać proszę

 

Cześć,

 

Na wstepie serdecznie przepraszam, ze dopiero tera sie odzywam ale mielismy powazne problemy organizacyjne. Wracajać do tematu - nie potrafię jednoznacznie określić jakości ziemi - wydaje mi się, że jest przemieszana z ziemia z gliną to część a druga "sterta" to prawie sama glina.

 

Słyszałem że w Rogożu jest jakaś ciekawa ekipa budowlana - mozesz coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie co się porobiło mam własnego elektryka:)

 

ale faktycznie ja obeznana jestem w jego temacie - bo aktualnie smazy się nad morzem dlatego nie odbiera - jeszcze chyba tydzień ma tej zasmażki.....

 

a drewno opałowe - jestem równiez zainteresowana i to na dwa domy... debina, jesionina, grabina itede, ...to co....szukamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów,

 

Bardzo fajne zdjęcia ze spotkania, bardzo żałuję ze nie przyszliśmy,

ale sposób skrócić odwiedzin u stesknionej mamy.

Tym bardziej żałuję, że jasne pszeniczne ze Spiża jest najlepszym piwkiem i jedynym we Wrocławiu.

 

Ale widzę, ze istnieje temat okien, byłbym zainteresowany dołączeniem do kogoś w celu zwiększenia rabatu, dopiero leję strop, ale okna to chyba już niedługo?

Wlasnie okna montuje się zaraz po ukonczeniu dachu, nie mylę się?

Ktoś mi polecał jakiegoś producenta z Szewc kolo Wrocławia, ktoś słyszał o nim.

 

pzdr

bzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halszka.ka

 

Ja byłabym zainteresowana tematem drzwi DRE. Tylko, że ja w proszku jeszcze jestem, tzn chłopaki próbują w tym upale położyć mi dach i nie umrzeć... Zanim zrobię instalacje, tynki, wylewki... Realnie to chyba zimą tych drzwi będę potrzebować. Jak długie są terminy realizacji? Jeśli będzie grupowe zamówienie, to może mi na końcu dostarczą albo gdzie na magazynie przetrzymają? Akcja też w Budusie?

 

My mamy bardzo podobną sytuację, ale chętnie bym się zapisał na taką akcję około jesieni/zimy.....jeden duży znak zapytania - na co będzie nas stać o tej porze roku....przez te podwyżki może się okazać że nie koniecznie właśnie na te drzwi - choć są b.ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...