Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

ELEKTRYK POTRZEBNY OD ZARAZ

Grupo, poratujcie jakimis namiarami pls!!!!!

 

Aniu wysyłam na prv

 

na zdjeciach ze spiza rozpoznaje tylko Agnieszke per SCUR i jej męża, podpiszcie prosze te zdjecia.

nastepnym razem sie zjawie (obiecuje) chociaz widzieliscie moja mordke na zdjeciu z kałachem jak dzielnie bronilam domu Agniechy

 

Chętnie zobaczymy jeszcze raz, ale może na spotkanie to bez kałacha, ok?

 

Dzięki Aguś, mąż już dzwonił i sie umówił. bierze 35zł za punkt, co daje nam oszczednosc rzedu min 1600 zł na całości w porownaniu do obecnej wyceny.wiec bedzie na niezla impreze :)

pojawie sie na 100%, sielska dolina jest ok, tylko ze bardzo daleko teraz ode mnie, ale dam rade.

Planuje elektryke gdzies na poczatek pazdziernika wiec jeszcze zadzwonie do Kocota i zadecyduje, kto wygra casting ;) na elektryka u mnie, a bedzie co robic oj bedzie.

 

Kulko świetny pomysł z tym pchlim targiem, zaraz spróbuje dodać podpis pod moim nickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, chyba nie jestem w stanie zorganizować takiej akcji z drzwiami jak kulka :-? ,

ponieważ ja nie mogę czekać :-? ,

właściwie to już złożyłam zamówienie :oops:

 

ale osoby zainteresowane drzwiami DEWRO ,

chciałabym poinformować że nie wszędzie się czeka na te drzwi 20 tygodni,

w firmie ELIT uzyskałam zapewnienie że dostanę moje drzwi w ciągu 10 - 12 tygodni ,

kapkę odetchnęłam , gdyż okazało się że tylko miesiąc :roll: , będziemy mieszkać bez drzwi :-?

 

Acha , jeszcze istotna sprawa , jeśli ktoś zdecyduje się na DEWRO to podpowiem,

jak dostać dobrą cenę :lol: ,

rabat tylko troszkę mniejszy od tego z akcji kulki :wink:, którą oczywiście bardzo pozdrawiam 8)

szkoda, że jeszcze nie udało nam się spotkać poza FORUM

 

to może jeszcze przy okazji, tu publicznie, podziękuję dabell ,

za rady co zrobić i gdzie pójść :wink:

Iza dziękuję i życzę zdrowia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sielska Zagroda to ulubione miejsce mojej córy. Właściciel, pan Józef super człowiek. Głosuję na Sielską, chociaż do Parku Południowego mam rzut beretem.

 

No, co do cenzurki jaką wystawiłaś temu panu to się nie zgodzę :(

Proponuję uważać na niego, człowiek ten sprzedaje na tych terenach ziemię, czasami jako pośrednik. Sprawia wrażenie bardzo miłego i uczynnego, niestety sprawy mają się zgoła odmiennie. Gdyby nie przypadkowa wizyta w starostwie pana, ktory mial stac sie moim sasiadem - dzisiaj bylbym wlascicielem dzialki siedliskowej wraz z projektem, ktorego nie mozna by juz zmienic na inny.

Nie byloby w tym nic drastycznego gdyby nie fakt, ze projekty na tej i kilku sasiednich parcelach były "na sztukę" - tylko po to, zeby uzyskac pozwolenie na budowe. Tymczasem ów pan informował że można na tej ziemi wybudowac dowolny projekt, ze pozwolenie na budowe to formalnosc, itd.

Gdy w starostwie wszystko wyszlo na jaw, pan Józef nie poczul sie nawet w obowiazku nas przeprosic, jedyne co zrobil to przestal sie kontaktowac - zrozumial, ze tych panstwa juz nie ustrzeli...

Dodam, ze dzialki stoja do dzisiaj wolne, pomimo atrakcyjnej lokalizacji nie znalezli sie (na szczescie) amatorzy tej watpliwej atrakcji.

Cóż, zawsze wole napisac 10 slow pozytywnych o kims niz 1 negatywne, ale w tym wypadku nie mam skrupułów.

 

pozdrawiam!

 

Nie lubię tego miejsca z powodu kiepskiego jedzenia (taśmowo i byle szybciej) oraz z powodu miliona ludzi, którzy na placu zabaw robią niezły harmider - nie pogadamy. Byłem tam raz w niedzielne popołudnie i wystarczy mi...

...ale nie chcę być ignorantenm i niewdzięcznikiem - jest to jedyna jak dotąd propozycja i ja ją obecnie akceptuję. Pojawi się nowa lepsza - zmieniemy miejsce i tyle. Jeśli nie to nasza grupa sprawi, że będzie miło i fajnie nawet niezbyt sielskiej zagrodzie :p

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Koala - faktycznie to może my się tez podłączymy do tych drzwi

 

20 tygodni :o :o :o :o :o

 

powinnismy zdążyć, mamy już dach, okna w sobotę, od soboty zaczynają też szaleć elektrycy i co/woda, zanim wylewki zanim karton gips, akurat będzie 20 tygodni

 

to my w takim razie pojedziemy sobie na ślężną do Budusa popatrzeć i chyba zbierze się nas trochę, co?

 

W zależności od terminu zamówienia - raczej wchodzę do grupy drzwi wew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DROGA GRUPO!

bardzo wam dziękuję na start za Wasze posty! Prowadziici mnie jak dziecko przez mgłę po waszych rejonach i kontaktach. Już tłumaczę mieszkamy w Poznaniu a budujemy pod Oławą. trochę to był szaleńczy pomysł, ale udało nam się dobrnąć już do stanu surowego otwartego. na odległość trudno coś zdziałać a jeszcze trudniej poruszać się po nieznanym terenie.

Ja chętnie przyłączyć się i do drzwi i do kontaktów tylko nie wiem na ile to możliwe :wink:.

mam nadziję, że czasami zechcecie się ze mną podzielić jakimś namiarem a ja w miarę możliwości swoimi. Wielka to rodzina więc może zechcecie przyjąć jeszcze jedną budującą duszę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Planuje elektryke gdzies na poczatek pazdziernika wiec jeszcze zadzwonie do Kocota i zadecyduje, kto wygra casting ;) na elektryka u mnie, a bedzie co robic oj bedzie.

 

 

Pan Kocota montuje w tej chwili instalacje u mnie i już po pierwszym dniu mogę wystawić mu laurkę. Jak mało kto ma profesjonalne podejście do roboty.

Proponuję też nie sugerować się samą ceną za przysłowiowy punkt. O wiele wyższe koszty do kable i inne niezbędne materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halszka.ka

 

Widziałaś? A ja jeszcze nie :( Dopiero teraz dotar\lam do Wro po miesi\acu nieobecno\sci. Jutro o 6.00 jadę!

 

A dachówka to Braas Cisar Antracyt

 

halszka jesteś znawczynią\okolicznych fachowców. Nie łyszałas o dobrym stolarzu, który w dębinie by robił ? Będę potrzebować\mnujstwo klejonego dębu!

 

D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka,

 

sorry, że marudzę, ale możesz mi podeslac linka, gdzie moglabym ten kolor tynku zobaczyc. wlasnie potrzebuje na pare detali zolty kolor i ten twoj chyba by pasil. sorry! to nie lenistwo, ale jestem we Wro tylko 3, dni z Synkiem Pingwinkiem, pracą i budową...

 

AS24

 

moglibysmy sie spotkac w piatek lub sobote rano na budowach? odnosnie polaczenia sil przy wykonczeniowce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DROGA GRUPO!

bardzo wam dziękuję na start za Wasze posty! Prowadziici mnie jak dziecko przez mgłę po waszych rejonach i kontaktach. Już tłumaczę mieszkamy w Poznaniu a budujemy pod Oławą. trochę to był szaleńczy pomysł, ale udało nam się dobrnąć już do stanu surowego otwartego. na odległość trudno coś zdziałać a jeszcze trudniej poruszać się po nieznanym terenie.

Ja chętnie przyłączyć się i do drzwi i do kontaktów tylko nie wiem na ile to możliwe :wink:.

mam nadziję, że czasami zechcecie się ze mną podzielić jakimś namiarem a ja w miarę możliwości swoimi. Wielka to rodzina więc może zechcecie przyjąć jeszcze jedną budującą duszę :oops:

 

Gratuluje budowy na odleglosc i ... WITAJ W GRUPIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Planuje elektryke gdzies na poczatek pazdziernika wiec jeszcze zadzwonie do Kocota i zadecyduje, kto wygra casting ;) na elektryka u mnie, a bedzie co robic oj bedzie.

 

 

Pan Kocota montuje w tej chwili instalacje u mnie i już po pierwszym dniu mogę wystawić mu laurkę. Jak mało kto ma profesjonalne podejście do roboty.

Proponuję też nie sugerować się samą ceną za przysłowiowy punkt. O wiele wyższe koszty do kable i inne niezbędne materiały.

 

A Xena mowila ze wyleguje sie na plazy :roll:

hmmmm...

 

o kable sie nie martwie, mam kuzyna w hurtowni z kabelkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Xena mowila ze wyleguje sie na plazy :roll:

hmmmm...

 

kurcze nie wiedziałam do kiedy się wyleguje....ja z nim na tych wakacjach nie byłam :o

 

anjamen,....masz kuzyna w hurtowni elektrycznej EKHMEKHM

 

A MA BERKERA I MOZE DAĆ 30% rabatu??

 

Albo i 35?:) Może grupę kupujących o Poznan powiekszymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulka,

 

sorry, że marudzę, ale możesz mi podeslac linka, gdzie moglabym ten kolor tynku zobaczyc. wlasnie potrzebuje na pare detali zolty kolor i ten twoj chyba by pasil. sorry! to nie lenistwo, ale jestem we Wro tylko 3, dni z Synkiem Pingwinkiem, pracą i budową...

 

Można zobaczyć u mnie w galerii na fotkach domku, albo osobiscie ba budowie, albo tu: http://www.weber-terranova.pl/Servlet/Redirector;jsessionid=Gp68dh5kp1snM6XJ1s7sQD3Jzr22K07T2hDC1j2QyFSkn15b1RBq!-1654677884?from=/Include/Rightpart1.jsp&action=LoadPage&random=-1870525287&idPage=41

tam po prawej stonie Paleta Kolorów, potem Paleta kolorów Color-Spectrum * i znajdziesz 120C :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...