Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Jak sprawdzicie ceny kabli to dajcie znać. Ja przeczesałem internet i kilka hurtowni. Najtaniej mieli w ElektroKram w Sobótce.

Ale P. Kocota zaproponował na tyle atrakcyjną cenę że nie będę się w to bawił.

 

Uwaga na jedną kwestię : kabel kablowi nie równy. Podobno w marketach są najtańsze ale strasznie badziewie. Potrafią być w 3 - 4 miejscach przerwane na szpuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

 

Prosze:))

 

 

Dziękuję.

 

Uzupełniam

 

1. kulka - ok 100 szt Berkera, kwadrat, z ramkami.

2. smiejus - ok. 70 szt.

3. Xena - ok. 104 szt Berkera, kwadrat, z ramkami.

4. pepe*

5. halszka.ka

6. dabell

7. szuna

8. 2004 - 130 szt

9. scur - 30 szt Berkera, modul , z ramkami.

10. Jerzyk (moj sasiad)

11. Zapałka (moj sasia)

 

:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ile trwała u Was adaptacja projektu gotowego robiona przez Architekta do złożenia pozwolenia na budowę? Zmiany niewielkie - większe 1 okno, inaczej ułożone kilka ścianek działowych.

 

Pzdr,

TS

 

U mnie coś 3-4 dni i koszt 500 zł. Ścianek działowwych nie przesuwaliśmy, ale było trochę innych zmian.

 

Cala adaptacja projektu architektonicznego do projektu budowlanego wraz z wszystkimi zmianami??

 

Gdzie Ty taką cenę znalazłaś:)?

 

w Trzebnicy, ale Pana osobiście za bardzo nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POdciągam

 

1. kulka - ok 100 szt Berkera, kwadrat, z ramkami.

2. smiejus - ok. 70 szt.

3. Xena - ok. 104 szt Berkera, kwadrat, z ramkami.

4. pepe*

5. halszka.ka

6. dabell

7. szuna

8. 2004 - 130 szt

9. scur - 30 szt Berkera, modul , z ramkami.

10. Jerzyk (moj sasiad)

11. Zapałka (moj sasia)

12. Agniecha1 (ilość wkrótce)

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi podać ile orientacyjnie mógłby kosztować jeden włącznik Berkera kwadrat funkcje standardowa czyli "pojedynczy", np. taki jak na stronie www B.kwadrat (kremowy jest chyba w tej samej cenie, co biały?) :oops: . Bardzo mnie intersuje Wasza akcja zakupowa, ale mam obawy co do cen :-?

Myślę, że taki właśnie chce kupić Kulka i Xena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi podać ile orientacyjnie mógłby kosztować jeden włącznik Berkera kwadrat funkcje standardowa czyli "pojedynczy", np. taki jak na stronie www B.kwadrat (kremowy jest chyba w tej samej cenie, co biały?) :oops: . Bardzo mnie intersuje Wasza akcja zakupowa, ale mam obawy co do cen :-?

Myślę, że taki właśnie chce kupić Kulka i Xena?

 

też mnie to interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi podać ile orientacyjnie mógłby kosztować jeden włącznik Berkera kwadrat funkcje standardowa czyli "pojedynczy", np. taki jak na stronie www B.kwadrat (kremowy jest chyba w tej samej cenie, co biały?) :oops: . Bardzo mnie intersuje Wasza akcja zakupowa, ale mam obawy co do cen :-?

Myślę, że taki właśnie chce kupić Kulka i Xena?

 

Proszę

http://www.allegro.pl/search.php?string=berker&category=46109&country=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie trwało 2,5 miesiąca ale od momentu ostatnich zmian w projekcie - do odbioru pozwolenia na budowę. Po zgłoszeniu zmian nie oglądałem ich narysowanych tylko czekałem od razu na wszystkie papiery razem z pozwoleniem

Nie płaciłem dodatkowo za zmiany w projekcie było to wliczone za kompleksową usługę

 

Ja pesymistycznie założyłem nawet 3 miesiące ... Jeszcze nie zacząłem budowy a już pierwsza poważna obsuwa. A architekt też niby polecany na forum :( . Ehhh szkoda gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi podać ile orientacyjnie mógłby kosztować jeden włącznik Berkera kwadrat funkcje standardowa czyli "pojedynczy", np. taki jak na stronie www B.kwadrat (kremowy jest chyba w tej samej cenie, co biały?) :oops: . Bardzo mnie intersuje Wasza akcja zakupowa, ale mam obawy co do cen :-?

Myślę, że taki właśnie chce kupić Kulka i Xena?

 

z rabatem 8% mam podana cene 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będę mogła podać ilość pstryczków elektryczków. Nasz instalator własnie montuje kotłownię i wieczorem podeśle mi zestawienie z rozbiciem na poszczególne elementy.

Punktów miałam ponad 200, więc odejmując poszczególne elementy na lampy to będzie grubo powyżej 100 :-? .

Jak jest standardowa cena Berkera np. kwadrat, modul? na włącznik, gniazdo, ramkę?

 

Halszko - cieszę się że pomogłam :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie trwało 2,5 miesiąca ale od momentu ostatnich zmian w projekcie - do odbioru pozwolenia na budowę. Po zgłoszeniu zmian nie oglądałem ich narysowanych tylko czekałem od razu na wszystkie papiery razem z pozwoleniem

Nie płaciłem dodatkowo za zmiany w projekcie było to wliczone za kompleksową usługę

 

Ja pesymistycznie założyłem nawet 3 miesiące ... Jeszcze nie zacząłem budowy a już pierwsza poważna obsuwa. A architekt też niby polecany na forum :( . Ehhh szkoda gadać...

 

Ja mam prawie wszystko ALE, oddaję dzisiaj projekt do adaptacji i jutro będę miał zatwierdzony projekt zagospodarowania terenu (oczywiście z drzewami owocowymi i warzywnikiem 350 m2 :lol: ) i maszeruję z nim do powiatu żeby mi ten sad i pietruszkę wyłączyli z produkcji rolnej.

Zakładając, że to potrwa 6 tygodni, równolegle załatwiam zmiany w projekcie, uzgodnienie wyjazdu na drogę i mam już wszystko, czego potrzeba do złożenia wniosku o pozwolenie.

Zakładając, że wniosek złożę w pierwszych dniach września to pozwolenie uprawomocni się ok. połowy-końca października.

Zależnie od pogody zacznę dłubać w ziemi albo nie i poczekam do wiosny, w końcu zrobienie stanu "0" to ok. 2-3 tygodni, a ja właśnie tyle planowałem przed zimą.

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy prawnie dopuszczalne jest odprowadzanie wody z POŚ i deszczówki do jednej studni chłonnej?

Czy będę musiał budować 2 szt.? W zasadzie i tak chcę mieć studnię z wodą do podlewania trawnika, więc chyba tam odprowadzę deszczówkę, bo jakoś mam opory wewnętrzne, żeby podlewać trawę i kwiaty wodą z POŚ, a co gorsza przypatrywać się jak Jerzyk upojnie bawi się przy zraszaczu brrrrrrrrr.

Wiem - to Ciemnogród, ale jakoś tak obrzydliwy jestem :lol:

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze bardzo Grupko, oto cennik

nalezy sie pięc złotych:)

http://www.berker.com/pl/polska/serwis/download/broszury/

 

Mogę podać ten sam link za 5 gr, a tak na serio w tym cenniku wszystkie elementy łącznika są oddzielnie podane i trudno się połapać.

 

Berker Modul i Kwadrat mają tę samą cenę.

 

Kulka podaje, że z 8% rabatem cena 10 zł. Ale czy za całość?? tzn. łącznik z ramką i klawiszem?

 

Ja dostanę upust od cen katal. 10% przy dużym zamówieniu na Krzemienieckiej. przed chwila dzwoniłam.

 

i tak całość jednoklawiszowy Berker modul lub kwadrat: Łącznik + klawisz + ramka = 14,49 zł - 10% = 13,04 zł.

 

Może da sie gdzieś większy rabat ustrzelić. Piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no! zeby mi to było przedostatni raz:)

 

co z kontaktami milaczki?

 

Xena - ja mam ofertę wstępną na 12 % na tego Berkera,

ale można chyba więcej, a Ty coś masz ciekawego ?

.

 

Na Berkera dostałem 15 % ale można wycisnąć do 18%

Hurtownia ONINNEN na Ślężnej.

 

Chyba pepe coś pisał o 15-18% ??

 

Pepe wróć. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...