Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

da sie zdecydowanie więcej niz 10% przy duzym zamowieniu

do tego potrzebne sa pelne zestawienia - niestety to musi sobie kazdy sam w swoim zakresie zrobic - w sensie wybrac - najlepiej to chyba jakby zrobil to na przyklad Wasz elektryk....

wydaje mi sie ze komplet - lacznik przycisk, ramka to koszt naprawde zaokrąglając 15zł detal.

od tego bedziemy odejmowac rabaty - ile go bedzie mozna powiedziec dopiero po otrzymaniu zestawienia

 

 

to szkoda, ze nie zapodałas tego linka wczesniej:) byłoby taniej a tak mam piwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Zależnie od pogody zacznę dłubać w ziemi albo nie i poczekam do wiosny, w końcu zrobienie stanu "0" to ok. 2-3 tygodni, a ja właśnie tyle planowałem przed zimą.

 

Pozdrav

 

Trzymam Kciuki ;) może jak zaczniesz dłubać w ziemi to i sąsiadka Renia się zmobilizuje żeby coś budować i będzie Wam raźniej :)

 

P.S. 2-3 tygodnie starczy jak sprawna ekipa i pogoda dopisze, bo jak będzie lało to żadna grucha nie wjedzie i obsuwa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie zdecydowanie więcej niz 10% przy duzym zamowieniu

do tego potrzebne sa pelne zestawienia - niestety to musi sobie kazdy sam w swoim zakresie zrobic - w sensie wybrac - najlepiej to chyba jakby zrobil to na przyklad Wasz elektryk....

wydaje mi sie ze komplet - lacznik przycisk, ramka to koszt naprawde zaokrąglając 15zł detal.

od tego bedziemy odejmowac rabaty - ile go bedzie mozna powiedziec dopiero po otrzymaniu zestawienia

 

 

to szkoda, ze nie zapodałas tego linka wczesniej:) byłoby taniej a tak mam piwo:)

 

mam dzisiaj pecha, zawsze mnie ktoś o jakąś część sek wyprzedzi.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze bardzo Grupko, oto cennik

nalezy sie pięc złotych:)

http://www.berker.com/pl/polska/serwis/download/broszury/

 

Mogę podać ten sam link za 5 gr, a tak na serio w tym cenniku wszystkie elementy łącznika są oddzielnie podane i trudno się połapać.

 

Berker Modul i Kwadrat mają tę samą cenę.

 

Kulka podaje, że z 8% rabatem cena 10 zł. Ale czy za całość?? tzn. łącznik z ramką i klawiszem?

 

Ja dostanę upust od cen katal. 10% przy dużym zamówieniu na Krzemienieckiej. przed chwila dzwoniłam.

 

i tak całość jednoklawiszowy Berker modul lub kwadrat: Łącznik + klawisz + ramka = 14,49 zł - 10% = 13,04 zł.

 

Może da sie gdzieś większy rabat ustrzelić. Piszcie.

 

to co podala to cena za sam klawisz. z ramka jednokrotno to ok 13,5 (z tym rabatem 8 %).

 

Wiemy juz ze moze byc ten rabat duzo wyzszy:)

Wiec robmy zestawienie i slijmy do Xeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[email protected]

prosze o takie zestawienie

 

FIRMA

marka, podmarka:), kolor, specyfikacja techniczna.

 

WŁACZNIKI - opis i ilosc

GNIAZDA- opis i ilosc

RAMKI - opis i ilosc

extrasy - opis i ilosc

 

osobiscie staram sie o zakup poza wrockiem, jesli mozecie to negocjujcie we wrocku, moze ktos z Was moze tu na miejscu cos ciekawego zalatwic- piszcie na prv co Wam sie udało wynegocjować. Zakup widze nie będzie mały

ps. w marketach tez daja upusty..... a moga mieć wyjściowe ceny niższe - bo nie zawsze posługuja się cennikami Producenta tez chyba trzeba będzie sprawdzić....

 

w tej opcji pozawrockowej

transport w cenie w jedno miejsce we wrocu, pakowane domami

standardowa gwarancja itd (Producenta) niemniej poza wrockiem.

Jesli komus to nie odpowiada to prosze od razu o przemyslenia....

warunkow finansowych (tzn forma i termin zaplaty) nie znam jeszcze dokladnie (ale fakture oczywiscie dostaje kazdy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xena - mi wszystko pasuje z tym co piszesz.

ja postaram sie jeszcze tutaj sprawdzić jedno miejsce.

 

No i dzisiaj wieczorem przesle Ci moje zestawinie bo mam w pdf a chyba wolis cos co mozna bedzie edytowac i do exela wkleić.

 

póki co uaktualniam:

 

1. kulka - ok 100 szt Berkera, kwadrat, z ramkami.

2. smiejus - ok. 70 szt.

3. Xena - ok. 104 szt Berkera, kwadrat, z ramkami.

4. pepe*

5. halszka.ka

6. dabell

7. szuna

8. 2004 - 130 szt

9. scur - 30 szt Berkera, modul , z ramkami.

10. Jerzyk (moj sasiad)

11. Zapałka (moj sasia)

12. Agniecha1 (ilość wkrótce)

13. ElaMa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym mogla prosic to w excelu - bedzie łatwiej od razu wyceniac

wolałabym, zeby kazdy dostał wczensiej swoja wycenę, zeby przegladnąc sobie jeszcze raz wszystkie pstryczki i zaakcpetowac bądz nie

czy akceptujecie przedpłatę na konto na swoje faktury?

 

Jutro postaram sie zrobic zestawienie i podesłać.

Pozostałe warunki - ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam drewniane (Gebauer)

 

Oglądałem okna firmy Gebauer w ich salonie wTarnowie Opolskim.Bardzo ładne i solidnie wykonane. Szczególne wrażenie wywarły na nas drzwi przesuwne -wprost piekne. Do tego śliczne przesuwne okiennice!

 

Ale ta cena...

 

Miałem ich okna w 2 mieszkaniach i byłem zadowolony.

 

Czy nadal są solidni i czy warto inwestować w te okna, biorąc pod uwagę, że są ok. 15proc. drożsi niż inne firmy?

 

Jaki rabacik uzyskałaś?

 

Nie było opóźnienia z montażem (teraz termin 8 tygodniowy od złożenia zamówienia)?

 

Reasumując - czy jesteście zadowoleni z wyboru??

 

Aha, jeszcze jedno. Gebauer podzleca wykonawstwo rolet - czy rolety były zamontowane bez zastrzeżeń?? U mnie na poprzednim mieszkaniu miałem problem z regulacją po okresie gwarancyjnym - nie chciało im się przyjeżdżać.

 

zadowoleni jesteśmy - okna te mamy od 4 lat.

Dlatego kolejne pytania o rabat oraz czas realizacji są nieaktualne :-(

Rolet nie mam - ale do regulacji okien przyjeżdżali 2 razy po zamontowaniu - bez problemu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na poważnie co do spotkania na Twojej działce :)

Juz wyobrażam sobie reakcję okolicznych mieszkańców patrząc na grupę kilkudziesięciu osób imprezujących na polu i kupę samochodów zaparkowana przy drodze :):)

czemu nie? w zamieszłych czasach ;-) kiedy my sie budowaliśmy grupa wrocławska spotykała się kilkakrotnie - zawsze u kogoś innego na działce czy rozgrzebanej budowie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na drzwi na razie pas - np. dlatego, ze nie posiadam jeszcze trzech ramek do nich (otworów drzwiowych - powstaną z płyt k-g za jakies 3 miesiące więc i pomiar byłby lekko utrudniony jak uświadomił mnie wczoraj brutalnie mąż

 

co do pstryczków - pan elekryk przychodzi do nas w sobotę policzyć i pomierzyć, zdażę z wami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowna Grupe po dlugiej nieobecnosci :)

 

Nie mialam internetu - toz prawdziwy koszmar :(

Gratuluje postepow na budowach - alez macie tempo :D A u nas - NIC, doslownie... nawet nie zaczelismy, a mielismy (to znaczy bylam pewna ze rozpoczniemy budowe :lol: ) prawie w tym samym czasie co Pani Koala (Pani Koalo - pozdrawiam goraco :) ).

Jednak papierologia troche sie przedluzyla :evil: . No nic, nie poddajemy sie, mam nadzieje iz dostaniemy wreszcie upragnione PnB na poczatku sierpnia i zdazymy cos zrobic przed zima.

 

W miedzyczasie wybralismy okna - beda Avante, mieli najlepsza wycene i nie zadaja majatku za drzwi tarasowe rozsuwane (patio, marze o takich), nie wybralismy natomiast dachowki - nie mozemy sie zdecydowac czy czekoladka czy czarna, chociaz jak zobaczylismy dach u kulki i.w. to chyba bedzie jednak czekoladka :lol:

Na sciany wybralismy BK.. No zobaczymy, ogolnie jestesmy dobrej mysli.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy okna z firmy Pol Okno i jesteśmy zadowoleni z produktu i obsługi.

Jeśli będziecie chcieli namiary bezpośrednio do właściciela (czasami warto) to napiszcie.

Pozdrawiam

agnieszka

 

Agnieszko

Bylismy przed chwilą w Polokno i powiem Ci że jesteśmy mile zaskoczeni. Profile bardzo ładne i masywne, jutro zobaczymy czy cena będzie równie atrakcyjna - zdam relację jak dostanę wycenę

P.S. Chyba jestem Wam winny Piwo na spotkaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...