Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

A w temacie drzwi brat namawia mnie na takie drzwi

 

http://menards.inserts2online.com/customer_Frame.jsp?drpStoreID=1&event=Menards%20Door%20Sale&pageNumber=3

 

Z ościeżnicą około 100 USD. Solidna sosna amerykańska, specjalnie preparowana, żeby w tym wariackim klimacie (80% wilgotności powietrza od czasu do czasu plus ogrzewanie ciepłym powietrzem na maxa w zimie) nie wariowały też. Ma takie zamontowane w domu, więc zrobi zdjęcia i prześle.

 

Czy ktoś wie, jakie cło trzeba płacić za sprowadzenie takich drzwi

 

No i dlaczego ten link nie chce działać?

 

Nienawidzę komputerów!

Witaj :D

Drzwi owszem w porządku, ale coś mi się wydaje, że zdajdłyby nas koszty transportu czegoś takiego ze Stanów :-?

:wink: poza tym tak jak piszesz pewnie jeszcze inne dodatkowe koszty...

Cena jest dobra, ale u nas chyba nie jest aż tak drogo (jak jeszcze powalczymy, o te wielkie rabaty :wink: :D ) i jeśli chodzi o mnie to chyba jednak wolę nie drewniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśl, myśl :) Będziesz ode mnie miała na bank taniej niż w sklepie:)

A oglądanie na zywo - zapraszam. Nawet i jutro - będziemy na działeczce.

 

Wielkie dzięki za zaproszenie, ale niestety nie damy rady odwiedzić Was w ten weekend :cry:

Pozdrawiam serdecznie :D

 

to daj znac jak bedzie Ci pasowac. oge tez wziac jwdna siatke z mozaika do siebie-moze na oporów bedzie Ci bardziej po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwie wiadomosci

1. prosiłabym bardzo o informacje kto bedzie kupowal drzwi w budusie i kiedy

2. w sprawie pstryczkow - poniewaz wyjezdzam czwartek-niedziela to albo zamawiamy pon-sroda albo czekamy na jeszcze nastepny tydzien.

 

Jezeli chodzi o mnie-to mi pasuje pon-sroda. Chcemy juz montowac

i puszczac prad w instalacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwie wiadomosci

1. prosiłabym bardzo o informacje kto bedzie kupowal drzwi w budusie i kiedy

2. w sprawie pstryczkow - poniewaz wyjezdzam czwartek-niedziela to albo zamawiamy pon-sroda albo czekamy na jeszcze nastepny tydzien.

Wobec tego:

Ad. 1

Ja bardzo chętnie kupię drzwi w Budusie, ale dopiero z dostawą na budowę pod koniec roku lub na początku przyszłego. To znaczy kupić to chętnie mogę nawet jutro, ale z tego co pytałam pana to jak zamówienie przyjdzie na magazyn to trzeba w ciągu ok 2 tygodni zabrać, więc dla mnie na razie odpada. :cry:

Ad. 2

Chyba z tego zakupu to na razie bedę musiała zrezygnować :cry: Jeszcze za dużo u nas niewiadomych i nie za bardzo da się wiarygodnie policzyć ilości. Wielka szkoda :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to daj znac jak bedzie Ci pasowac. oge tez wziac jwdna siatke z mozaika do siebie-moze na oporów bedzie Ci bardziej po drodze.

Jeśli Ci to nie przeszkadza to jednak bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Gajkowie :oops: Ogromnie podobają mi się twoje cudne odpady granitowe(jak z resztą cała reszta... - i to nie jest żadna wazelina po prostu tak jest i już), więc chętnie obejrzałabym je na żywo.

Nasze odpady leżą sobie na razie za boczku (ładne z boczku dwie wielkie wywrotki to przywiozły i zajmuje to trochę miejsca :wink: ) i czekają na swoją kolej :lol:

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to daj znac jak bedzie Ci pasowac. oge tez wziac jwdna siatke z mozaika do siebie-moze na oporów bedzie Ci bardziej po drodze.

Jeśli Ci to nie przeszkadza to jednak bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Gajkowie :oops: Ogromnie podobają mi się twoje cudne odpady granitowe(jak z resztą cała reszta... - i to nie jest żadna wazelina po prostu tak jest i już), więc chętnie obejrzałabym je na żywo.

Nasze odpady leżą sobie na razie za boczku (ładne z boczku dwie wielkie wywrotki to przywiozły i zajmuje to trochę miejsca :wink: ) i czekają na swoją kolej :lol:

Pozdrawiam :D

 

Alez oczywiscie-zapraszamy do Gajkowa:)) Bede tam np. wieksza czesc poniedzialku (montuja nam schody wew) lub na inny dzien sie umowimy.

 

A Ty juz masz odpady granitowe kupione? Kiedy robisz? i kto Ci robi? ten co nam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwie wiadomosci

1. prosiłabym bardzo o informacje kto bedzie kupowal drzwi w budusie i kiedy

2. w sprawie pstryczkow - poniewaz wyjezdzam czwartek-niedziela to albo zamawiamy pon-sroda albo czekamy na jeszcze nastepny tydzien.

 

Jezeli chodzi o mnie-to chyba jestem blisko; zbliżam sie wielkimi krokami do tych zakupów. Terminu niestety jeszcze nie znam, ale pamietam o długości realizacji zamówienia - 10 tygodni 8) i biorę to mocno pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze planuje zakup okien plastikowych ?

 

Chcę stworzyć listę, żeby uzyskać rabat.

 

Na razie wygląda to tak:

 

Okna PCV :

 

1.SUSPENSER

2.Jola z Melisy

3.?

 

Jeśli jeszcze ktoś jest chętny to niech się dopisze.

 

Znalazłem producenta, który ma spore doświadczenie, robi bardzo dobre okna na profilach Shuco i co ważne ma atrakcyjne ceny (namiary na niego: Przybyłkiewicz, Ratowice, tel. 71 318 91 77).

 

Termin realizacji zamówienia to około 1 miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwie wiadomosci

1. prosiłabym bardzo o informacje kto bedzie kupowal drzwi w budusie i kiedy

2. w sprawie pstryczkow - poniewaz wyjezdzam czwartek-niedziela to albo zamawiamy pon-sroda albo czekamy na jeszcze nastepny tydzien.

 

Ja też niedługo planuję zamówić drzwi jeśli są taaaaakie terminy, ale, ale czy widziałaś ofertę tej firmy: http://nowedrzwi.pl/

 

Porownałem ich ceny z cennikiem np. Porty i wychodzi, że mają spory rabat, a wybór mają ogromny, no i termin dostawy 7 tygodni - możeby powalczyć o rabat u nich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez oczywiscie-zapraszamy do Gajkowa:)) Bede tam np. wieksza czesc poniedzialku (montuja nam schody wew) lub na inny dzien sie umowimy.

 

A Ty juz masz odpady granitowe kupione? Kiedy robisz? i kto Ci robi? ten co nam?

Witaj :D

Odpady już kupione, ale wykonawcy jeszcze nie mamy :-?

Mamy nadzieję, że może na jesieni uda się nam to położyć.

Do Twojego pana jeszcze nie dzwoniliśmy i nie wiem jak on z terminiami, ale zobaczymy :wink:

Na razie nie chcemy nic ustalać, bo trochę innych zajęć się nam szykuje i nie wiem czy się wyrobimy :-?

Co do wizyty w Gajkowie to czy będziesz może na budowie w środę ok. 18? W tym terminie moglibyśmy przyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też niedługo planuję zamówić drzwi jeśli są taaaaakie terminy, ale, ale czy widziałaś ofertę tej firmy: http://nowedrzwi.pl/

 

Porownałem ich ceny z cennikiem np. Porty i wychodzi, że mają spory rabat, a wybór mają ogromny, no i termin dostawy 7 tygodni - możeby powalczyć o rabat u nich ?

Je też ten sklep znalazłam jakiś czas temu, ale niestety oni mają tylko taką ofertę (6 firm i koniec), więc pod tym względem Budus byłby bardziej uniwersalny :wink: Na przykład mojej upatrzonej firmy Klucze w ogóle nie prowadzą :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma namiary na sztachety do płotu ?

 

mtw1

 

nam sztachety wycina (a w zasadzie juz wyciął) gość z tartaku, który wycinał nam więźbę. Zapytaj w tartakach.

 

Pytałam w paru, nie chcą się w to bawić ...bo wieźby nie nadążają robić.

proszę podaj mi KUlka namiary na Twój tartak

 

mtw1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...