Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Wyjęłaś mi to pytanie Ivonesca "spod klawiatury" :lol:

Oglądałam już na forum świetne mapki grup warszawskiej, wielkopolskiej i krakowskiej. A wrocławskiej nie ma...

Na redakcję nie ma już chyba co liczyć :(

 

Ja nawet nie próbuję się za to zabrać, ostatnio nie poradziłam sobie nawet z prostą stroną internetową :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślicie, że to ma sens ?

Wg. mniewarto zrobić ogólnopolską mapę, bo wtedy wiem jak mam czytać posty ze Ślunska, cy inse z holi, albo pisane na ryczce :)

No ale redakcja tylko eksploatuje nas niewiele dając od siebie. (Poza wspaniałymi prezentami, a jednego z nich jestem właścicielem - parasola) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku - ale kto zechce zrobic mape całej Polski ?

a tak jak beda juz lokalne to może kiedys szanowna redakcja choc znajdzie chwilke aby to posklejać??

a czy zrobienie takiej mapy jest trudne??

PS. a na ryczce, tzn. skąd ??prosze o podpowiedź bom nie kumata w tym względzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo rzeczywiście już jestem na urlopie ale postaram się Was odwiedzać od czasu do czasu. Co do mapki to nie jest to aż tak strasznie trudne ale trzeba mieć na to trochę czasu a z tym kiepściutko. Poza tym też jestem zdania że sens ma przede wszystkim cala mapa Polski a nie poszczególnych województw. Redakcja w końcu się zobowiązała do takiej mapki i mogłaby w końcu sie z tej obietnicy wywiązać :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartt - miłego wypoczynku :-)

 

dobrzykowice - tylko widzisz co się dzieje z Redakcją :-( juz nie pamietam od kiedy obiecuje że zrobi taką mapkę :-(

ale ja rzuciłam tylko hasło - przecież nic na siłę (znów te słowa - tym razem tutaj ;-)

i zaglądaj tu czasem, zaglądaj :-)

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaglądam, zaglądam tylko teraz o trochę nietypowych porach :D Walczę obecnie z przepustem drogowym bo dotychczasowa tymczasowa droga zostala zaorana i na gwałt ;) muszę zrobić docelowy przepust i jaką taką drogę.... no i w środę czyli jutro wchodzą do mnie tynkarze - wreszcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Okołowrocławianie,

mam wrażenie, że większość z Was działa na wschód od city, ciekawe czy są także mieszkańcy gminy Miękinia, a dokładniej Gałowa i okolic?

Ponieważ ostatnio pisaliście trochę o instalacjach alarmowych, chciałbym zapytać po ile średnio kabelków przewidujecie na każde pomieszczenie (podejrzewam że zależy to m.in. od ilości okien, bo czujka jest chyba najczęściej jedna na 1. pomieszczenie - takie przynajmniej są moje przypuszczenia lajkonika). Jestem na etapie wymiany podłóg i kabelki mógłbym pochować pod deskami. No i jakie firmy ochroniarskie wybraliście bądź wybierzecie (ew. koszty)

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...