Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

a to ja też się pochwale elewacją .................../juz prawie skończona ---zostało tylko położenie tynku żywicznego z przodu budynku /------

 

 

Gratulacje mtw1 - śliczna elewacja. A mogę się dopytać z czego cokół, bo jakos dopatrzeć sienie mogę ??

 

 

dzięki ....

opaska bedzie z tynku żywicznego / nazywają go rónież marmolit / takie małe kuleczki ---u mnie brązowo -czarne + 10% wrzuciłam żółtego ----

--/-w Budusie przy Brucknera --mają takiej firmy-- chyba Lico --że sami możecie kolor sobie stworzyc jaki chcecie /

 

pozdr

MTW1

 

W takim razie wiem jakie bo widziałam takie u Kulki. Dokładnie taki kolor jak ma Kulka pasowałby idealnie do mnie. Dzięki za info. A to to ma jakiś nr czy symbol ?? Czy tylko mówisz że czarno-brąz z 10% żóltym. I skąd wiedziałaś że 10% to właśnie dobrze będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

 

Bylam tez na stronie http://www.e-kominki.pl i z tego co na szybko poaptrzylam to np. wklady Blanzek maja taniej. Do tego pisza, ze mozna negocjowac cene. Tyle ze maj atroche may wybor firm. Jutro postaram sie przedzwonic do nich i wiecej sie dowiedziec.

 

I co tam po tel wywiadzie?? Jakieś zmiany??

Czekam na odp. Jeśli możesz do 15-ej byłoby fajnie.

Czy piątek na wyjazd odpowiadałby Ci ??

 

ja również czekam na odpowiedź w sprawie kominków, bo chciałabym mimo wszystko jak najszybciej to sfinalizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ja też się pochwale elewacją .................../juz prawie skończona ---zostało tylko położenie tynku żywicznego z przodu budynku /------

 

 

Gratulacje mtw1 - śliczna elewacja. A mogę się dopytać z czego cokół, bo jakos dopatrzeć sienie mogę ??

 

 

dzięki ....

opaska bedzie z tynku żywicznego / nazywają go rónież marmolit / takie małe kuleczki ---u mnie brązowo -czarne + 10% wrzuciłam żółtego ----

--/-w Budusie przy Brucknera --mają takiej firmy-- chyba Lico --że sami możecie kolor sobie stworzyc jaki chcecie /

 

pozdr

MTW1

 

W takim razie wiem jakie bo widziałam takie u Kulki. Dokładnie taki kolor jak ma Kulka pasowałby idealnie do mnie. Dzięki za info. A to to ma jakiś nr czy symbol ?? Czy tylko mówisz że czarno-brąz z 10% żóltym. I skąd wiedziałaś że 10% to właśnie dobrze będzie?

 

 

---że 10% żółtego dobrze będzie.... nie wiedziałam.....tak trafiłam .......

teraz moze bym zrobiła 40% brązowego +50 czarnego +10 żółtego ---- :D a tak mam trochę więcej brązowego ....ale ujdzie na całości .

/tej jednej firmy tynk --można samemu wybierać kolorystykę -----dlatego wycofałam się z weber terenova ----bo te brązy mi nie pasiły :D

 

/też wizyta u Kulki pomogła mi podjąć decyzje ......że ma być jednak tynk żywiczny a nie klinkier ..................a i że kolor tynku elewacji ---inaczej wygląda w realu a inaczej na próbniku ............... :)

 

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Buduję w Zabardowicach k/Oławy. Potrzebuję kupić więźbę i poszukuję jakiś solidny i niedrogi tartak. Z góry dziekuję za wszelką pomoc.

 

Pozdrawiam

SPO_WRO

 

Ja zamawiałem w Tartaku-Iskra z Sycowa. Solidnie, terminowo a do tego miło http://www.tartak-iskra.com.pl/ acha i cena normalna - coś koło 750zł (1,5 miesiąca temu)

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Buduję w Zabardowicach k/Oławy. Potrzebuję kupić więźbę i poszukuję jakiś solidny i niedrogi tartak. Z góry dziekuję za wszelką pomoc.

 

Pozdrawiam

SPO_WRO

 

Ja brałem w Żórawinie jadąc przez Mnichowice to od Ciebie nie daleko chyba najbliższy tartak.

Wjeżdzają od Mnichowic do Żórawiny pierwsza brama przed torami za składem budowlanym. Cen była w porządku i z terminami mi się właściciel fajnie dopasował. Ogólni byłem zadowolony Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję a odpowiadając na pytanie - cokoły będą schodkowo.

 

a coś za tym przemawia poza estetyką?

Podobno mniej chlapie spadająca deszczówka

No to dedykuję mój 355 post wszystkim budującym :-)

A ja mój 382 dedykuję Wam wszystkim - dzięki że wytrzymaliście ze mną już 382 posty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff przebrnełam przez 15 stron takie mialam zaleglosci ostatnio siedzielismy ciagle na budowie a tam niestety brak internetu, wlasnie sie wylalismy na dole czyli wylewki juz skończone, za miesiąc tynki, teraz ciągle szukam ekipy kafelkowej no i nie moge cos znalezc, jakby ktos poratował namiarem?

no i rozglądam sie za kuchnią chodze z projektem i powiem Wam ze ten sam projekt wyeniają mi od 6 tys (Zaglebie Twardogóra) po... 30 tys... ten sam projekt te same frony ... rozglądam sie tez za kafelkami bo chcemy sie jak najszybciej przeprowadzic na razie mamy juz lozko na gorze i czasami spimy w Chrząstawie, prysznic i kibelek są a nawet ciepla woda bo zakupilam tymczasowy bojler na allegro, cisza jak nie wiem, szczegolnie dla miastowej takiej jak ja, nie wiem jak jest u Was ale u nas kazdy szelest powoduje u mnie stawanie na bacznosc ;-) pewnie to kwestia przyzwyczajenia

Chetnie dołaczylabym do grupy osob kupujących pstryczki elektryczki czy oferta jest jeszcze aktualna?

Kominki tez mnie interesują ale to ze wgledu na konczace sie finanse musze odlozyc na pozną jesien

Pozdrawiam flowercia

Pozdrawiam w imieniu męza osoby związane z Radiobudą) w Dzierżoniowie moj Mąz jest z Radkowa ale tam też uczeszczał) to byly lata 91-96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani - ja tak krótką bo musze się do roboty jakoś treściwie przygotoać (wczoraj Hanka zasnęla o 23, a wcześniej tylko mi na rękach chciala siedzieć i się przytulać).

 

ale generalnie nie było źle, dzisiaj też - więc mam nadzieje, ze jakos pojdzie do przodu:)

 

Co do spraw budowlanych:

flowera - nasz kafelkarz kończy garaż, łazienienke na górze i od nas wychodzi. Może będzie wolny - jak chcesz to dam Ci namiar.

 

Co do samych kafelków: wszystkie kupowałam tu: http://www.lazienki24.pl

Dostałam tak rabat, że mucha nie siada. Wszystko na czas na miejsce, sprawnie i konkretnie.

 

Co do pstryków - daj Xena znać jak sprawa pstryków. Czy już mamy zamowione:)

 

a co do naszego zamowienia Porty - już mija 5 tydzień:) Nam mowili, ze czas oczekiwania to 5 tygodni:) Jeszcze sie nie upominam bo najpierw musimy ten aneks z GE podpisać (dobrze ze już jest zgoda), ale może ktoś z uczestinków akcji PORTA juz ściągał drzwi do siebie/albo wie jak tam statut naszego zamówienia?

 

Dabell, scur - jutro do Was zadzwonie - OBIECUJĘ:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Mam prośbę, potrzebuję ekipy lub najlepiej części ekipy 2-3 osoby do dobudowania jadalni (dziura pod kopanie fudamentów już przygotowana przez koparkę!), w zachodniej części Wrocławia w Mrozowie!!! Czy nie znacie przypadkiem kogoś kto może ma lekki przestuj technologiczny lub po prostu chciałby zarobić parę złotych w tzw. międzyczasie. Robota jest niewielka, ale trzeba to zrobić od fundamentów do stropu włącznie. Baaaardzo proszę o pomoc, bo czas u nas na budowie przez to stanął, a pomysły na szukanie ekipy też już mi się wyczerpały :cry: :cry:

A mieliśmy już tynki mieć zrobione :( , a tu taka zmiana i opóźnienie :-? Trzeba było od razu robić tak jak nam się wydawało, że będzie najlepiej, a nie słuchać doradców :-?

Liczę :D na Was

Może ktoś zna jakiś fachowców budowlańców? Ponawiam pytanie tak na wszelki wypadek jakby ktoś nie zauważył :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za rady, okna kupiłam.

Ale dekarza jeszcze nie mam, czekam 2 miesiac... :evil: Halszka - kupuj wrotki, przejedziemy sie po nim -- :lol:

 

Och, dziewczyny wasze elewacje sa piękne. Malgosiu, ja tam czesto przejezdżam - mogę zerknąć na zywo? Przypomnij mi, za stacją benzynową w prawo...ul. Z.

 

Daro, zrób podjazd dla inwalidów - może sie przyda.... :lol:

 

Pozdróweczka

 

Natalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...