Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

wojty

czy mogłabym prosić cię o namiar na twardogórę

Wojty Czy ja też nieśmiało mogę prosić 8)

 

Czy ja tez się mogę podpiąć pod prośbę?

 

Betty podala przed chwila namiar :) - mialysmy tego samego wykonawce :)

 

Dzięki. Cztery miesiące to trochę długo, ale czego się nie robi dla jakosci? :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

 

 

xena, scur,smiejus kuchnie u Wojty i u mnie robiła ta sama babka. Namiary miałam od znajomych. Babka nie ma strony internetowej działa wyłącznie z polecenia. Widać, że to działa ponieważ obecnie ma terminy realizacji ok. czterech miesięcy (wiem bo czeka na meble mój brat :D ) tel. 609300989

 

Nie pytałam o kuchnię ale fajnie wiedzieć. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:

 

Masz rację- pytał secam :p

 

Angelika co do jakości nie jest to górna półka w meblach :D Głównym atutem jest ich stosunek ceny do wyglądu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola z Melisy kuchnia kosztowała ok. 6 tyś (nie wiem dokładnie ile ponieważ robiłam jeszcze szafę wnękową i szafkę do łazienki)

 

 

MichAsiek meble są z MDFu a blaty są zwykłe. Pewnie też MDFy tylko grubsze. Pani przyjeżdża do domu. Uzganiacie szczegóły - pani robi rysunek, mierzy, liczy i za jakiś czas przyjeżdza ekipa, która to wszysko montuje w jeden dzień. Dodatkowo montują sprzęd AGD (zmywarka, piekarnik itp) bez jakichkolwiek dopłat.

 

 

Wszystkim dziękuję za słowa uznania dla mojej kuchni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, nie piszcie tak szybko :)

o 16 wrocilam z roboty i dopiero teraz przeczytalam zalegle posty :)

SCUR PIEEEEEEKNA Twoja elewacja gratuluje.

SECAM-kuchnia baaardzo w moim stylu.

DARO-swietny pomysl z podjazdem na wozki (ze ja o tym wczesniej nie pomyslalam)

KULKO- jak w pracy? ja tez wyczailam ten sklep lazienki24, czy rzeczywiscie dostalas 2 odcienie tych samych kafli jak pisal Twoj maz????? czy bardzo to widac

pozdrawiam i pedze na budowe wyrywac chwasty w ogrodku, mam juz dosc jak skoncze jedna strone plotu, musze juz zaczynac druga i tak w kolko macieju. moze znacie cos co wytlucze osty oszczcedzajac przy tym iglaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na chwasty zastosowałem ROUNDUP (najtaniej był w Kwiatonie przy Opolskiej) i po tygodniu gdy wyschły przekopałem paskudztwo.

 

Drzewek nie powinno zniszczyć - kiedyś próbowałem załatwić nim średnie drzewko i ... nic - ale chwasty w promieniu metra od kilku lat nie rosną :D

 

Najtaniej jest w Allegro

 

http://www.allegro.pl/item218679794_roundup_360sl_1000ml_najtaniej_na_allegro_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do monterow i montazu...

 

Flowera

 

ja mam meble kuchenne MADE iN TWARDOGORA i nie narzekam :). Tez milam rozne wyceny - za swoje zaplacilam ok.6 000 i to byla najtansza ofrta. I w ogole nie zaluje.

A co do twojego meza to widze ze rocznik wielu moich kolegaow :). DO ktorej kalsy chodzil?

Na marginesie, dla tych ktorzy jeszcze nie wiedza o tym - na http://www.nasza-klasa.pl mozecie poszukac swoic kolegow ze szkolnej lawy (moja klasa jzu sie odnalazla w 70% :D )

Wojty

Moj Mąż chodził do klasy R5C rocznik 91-96 do Radiobudy właśnie

Halszka.ka dziekuje za namiary na kafelkarza dzis chodzilam po kafelkach z mezem i ... najbardziej nam sie podobaly kafelki w Castoramie) ichyba tam kupimy białe + ciemnobrązowe

Kuleczko poprosze tez o namiary na Twojego kafelkarza ))

Betty cudna kuchnia i jaka super cena może ja też się na tę Panią skuszę choc właśnie dzis znalazłam jakąs własnie miłą Panią na allegro i robią kuchnie właśnie z Twardogóry może to ta sama Pani)

U mnie w przyszłej kuchni wszystko kolorystycznie będzie na odwrót białe fronty brązowe tyły i ciemnobrązowy blat zakochałam sie w takim stylu jak zobaczylam taką kucnie w AStrze)

 

Mam propozycje może stworzyć "naszą klasę" czyli grupę wrocławską na stronie http://www.nasza-klasa.pl , oprocz szkól zauważyłam że ludzie różne grupy tam tworzą) poznalibyśmy się troszkę lepiej tzn np z widzenia))

 

 

pozrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabell,

 

chyba tak zrobię jak prawisz. Ja podłogówki mam tylko 30m2. Czy w PWAris doradzą mi jakoś konkretnie? Coś przy ociepleniach na mojego KierBuda nie mogę liczyć :(

 

 

No i taką ofertę dostałam na wykończeniówkę. Jest to pierwsza oferta i szczerze mówiąc jestem trochę skołowana...

 

OFERTA BUDOWLANA

 

-wyrównanie ścian łazienkowych pod płytki 15zł/m2

-ociplenie poddasza -krokwie 15zł/m2 stelaż 5zł

-sciany działowe regipsowe 35zł/m2 + ocieplenie środek styropian 10zł/m2,wełna 15zł/m2

-sufit podwieszany stelaż 40zł/m2

-gruntowanie ścian,sufit 5zł/m2

-malowanie 10zł/m2

-regipsy na scianę 25zł/m2

-kafelki duże płytki 30x30 bez wzoru 55zł/m2

-małe płytki 10x10 bez wzoru 75zł/m2

5x5 85zł/m2

-łazienka 15-20m2 całość 1500-2000zł

-zamontowanie kabiny szklana-400zł

plastik 250 zł

-ocieplenie scian styropianem gr2cm do 10 m wysokości 40 zł/m2

siatkowanie +kle 20zł/m2

 

do 10 km wzorost cen 5% powyżej 10%

 

To tak boli, czy ktoś się mi tu wygłupia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

do 10 km wzorost cen 5% powyżej 10%

 

To tak boli, czy ktoś się mi tu wygłupia?

Rozumiem że gość kasuje te 5% za wyjście z domu do roboty a jak już musi podjechać tramwajem to 10%...porażka

Porażka pełna!!!!!

Kupiłabym mu rower bez siodelka, niech mu rura w d..... wejdzie i niech jedzie 10 km zaplace mu nawet za to 15% wiecej.

dochodzi do takich nonsensow,ze koles po podstawowce (ktory gdzies sie nauczyl -lepiej lub gorzej- szpachelka machac zarabia wiecej niz: lekarz, nauczyciel, ktorzy jednak troche swoj tornister dluzej ponosili. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanujmy wszystkie zawody, choć w każdym są szuje; wśród lekarzy, adokatów itp...

NIe z każdym lekarzem chcemy sie leczyć czy wynajmować słabego adwokata.

Tak samo jest z budownictwem, choć sytuacja jest trudna bo nie możemy misiów zmienić swobodnie na inncyh, bo kończy się to przesunięciem planu budowy nawet o rok.

No cóż, trzeba w tym wszystkim znaleźć metodę. Ja mimo posiadania ekipy z polecenia (oni też tylko od znajomych do znajomych sie poruszają) spisałem z nimi umowę i czasami o niej przypominam. Szczególnie o terminach, kóre Panowie sami określili na dany etap w liczbie tygodni lub dni. Ja tylko przypominam ich słowa i jest fajnie 8)

Ja zgadzam się na małe opóźnienia, płacę terminowo, a oni w zamian solidnie robią robotę. Ale to sa bardzo normalni ludzie, do pogadania i roboty - miałem szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...