Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Chciałabym Cie prosić o Twój nr marmolitu (czy jak mu tam). Co tu dużo gadać - podobał mi się. :roll: :roll:

 

Jutro być moze uda mi się pojechac na działkę to sprawdzę i podam:)

 

Tak myślałam sobie, że jeśli Hania bez problemu do cioci Agnieszki na rączki poszła to z babcią bez problemu zostanie.

Cieszę się, że w miarę gładko poszło.

A wieczorami, cóż, tul ją ile masz sił.

 

No i 3 dzień za nami i jest całkiem niezle:))

I mała zadowolona i juz niekoniecznie tyllko u mamy na rekach. Dobrze MichAsiek pisałaś - inne osoby wokół niej, mała sie otwiera na swiat. Nie tylko taki mamy-cycek. Zobaczymy co będzie dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w piątek u czerwińskeigo i powiedział mi że 600 ST (tego mi polecał i na tym sie skupiliśmy) ani żaden innymodel Phillipppe nie mają beposredniego szczelnego podłaczenia powietrza z zewnątrz. No to co tu jest grane ???

jesteś pewna, że macie szczelne dopięcie z zewnątrz ??

 

:o :o :o

 

Pewna byłam, teraz już jestem tylko prawie pewna, albo czegoś nie rozumiem, albo nie wiem:)

 

Pod chudziakiem prowadzilismy rurę do napowietrzania kominka wystająca na zewnątrz i do tego podpiety został nasz kominek.

 

Jutro zadzwonie do naszego p. Maleszaka i sie upewnię jak to zrobione i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samych kafelków: wszystkie kupowałam tu: http://www.lazienki24.pl

Dostałam tak rabat, że mucha nie siada. Wszystko na czas na miejsce, sprawnie i konkretnie.

 

Dostałaś rabat i przy okazji kafle do jadalni pochodzące z dwóch różnych serii, co okazało się dopiero po ich położeniu.

 

Warto dodac, że sklep nawet się do tego faktu w żaden sposób nie ustosunkował.

 

Są tani i rzetelni, to fakt, ale w razie problemów chowają głowę w piasek.

 

Ustosunkował się:) Dali dodatkowy rabat na ostatnią partie płytek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KULKO- jak w pracy? ja tez wyczailam ten sklep lazienki24, czy rzeczywiscie dostalas 2 odcienie tych samych kafli jak pisal Twoj maz????? czy bardzo to widac

 

Gdyby było bardzo widacto kazalibyśmy zrywać i reklamowalibyśmy je. Tak na dobrą sprawę zauważylismy to dopiero jak nam pokazał nasz kafelkarz. On sam nie widział tego wczesniej tylko jak polożył i zaswieciło w pewnym momencie slonce. Tam bedzie stał stól i krzesła więc kompletnie nie będzie zauważalne.

Ale sam fakt nam sie nie spodobał.

 

Dali jednak bardzo dobre rabaty, wszystko na czas, terminowo i bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-wyrównanie ścian łazienkowych pod płytki 15zł/m2

-ociplenie poddasza -krokwie 15zł/m2 stelaż 5zł

-sciany działowe regipsowe 35zł/m2 + ocieplenie środek styropian 10zł/m2,wełna 15zł/m2

-sufit podwieszany stelaż 40zł/m2

-gruntowanie ścian,sufit 5zł/m2

-malowanie 10zł/m2

-regipsy na scianę 25zł/m2

-kafelki duże płytki 30x30 bez wzoru 55zł/m2

-małe płytki 10x10 bez wzoru 75zł/m2

5x5 85zł/m2

-łazienka 15-20m2 całość 1500-2000zł

-zamontowanie kabiny szklana-400zł

plastik 250 zł

-ocieplenie scian styropianem gr2cm do 10 m wysokości 40 zł/m2

siatkowanie +kle 20zł/m2

 

do 10 km wzorost cen 5% powyżej 10%

 

To tak boli, czy ktoś się mi tu wygłupia?

 

Hmm... jak dla mnie to jakaś masakra cenowa. Mam na mysli zabudowę poddasza (ocieplenie+GK) i malowanie, bo to akurat mogę porównac.

A juz wzrost cen za dojazd.... no comments

Moze jeszcze oprócz zapłaty za robotę diete dzienna im zaplacisz i rachunki za zakup pozywienia i "gaciowe" za zużycie sie ciuchów roboczych na Waszej budowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak to z rana wejść na forum! Od razu się człowiekowi humor poprawia!

 

Powiem kolesiowi o tym rowerze bez siodełka :lol: :lol: :lol: I jeszcze parę innych rzeczy, bo ja życzliwa jestem i pomóc mu zrozumieć pewne jego błędy chcę :lol:

 

Ktoś ma jakiegoś solidnego misia od wykończeniówki na koniec września do sprzedania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje może stworzyć "naszą klasę" czyli grupę wrocławską na stronie http://www.nasza-klasa.pl , oprocz szkól zauważyłam że ludzie różne grupy tam tworzą) poznalibyśmy się troszkę lepiej tzn np z widzenia))

MNIE SIĘ POMYSł BARDZO PODOBA :):):)

to co zakładamy - FLOWERKA - może Ty założysz jako protoplasta pomysłu :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje może stworzyć "naszą klasę" czyli grupę wrocławską na stronie http://www.nasza-klasa.pl , oprocz szkól zauważyłam że ludzie różne grupy tam tworzą) poznalibyśmy się troszkę lepiej tzn np z widzenia))

MNIE SIĘ POMYSł BARDZO PODOBA :):):)

to co zakładamy - FLOWERKA - może Ty założysz jako protoplasta pomysłu :):)

SECAM

Oki wieczorkiem założę i dam znać)))) teraz w pracy jestem i nie moge za bardzo :-) pozdrawiam flowercia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie potrzebuje szybkiej pomocy

moje kolesie od ocieplania sie porozłaziły i w związku z tym oferują mi tylko ocieplenie (zatrzymuja sie na kleju)

ocieplam fasrokiem

potrzebuje porady - który system do klejenia jest biały (tak zeby to chwilę mogło postać i nie straszyło) i który polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betty & M piękna kuchnia (dopiero teraz wyrażam mój zachwyt, bo przebrnęłam przez to, co zostało napisane przez ostatnie dni). Też myślę o czymś właśnie takim :D

 

Mogę się pochwalić :lol: mam już zrobiony kominek

Muszę wrócić do stron, gdzie pisaliście jak wkleić zdjęcie, to może korzystając z Waszych wskazówek uda mi się wrzucić i pokazać jak wygląda :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie moja dzielna żona sprawę już zbadała, tak czy siak ja też dopytam.

 

Czy macie jakiś pomysł lub rady jakie drewno można położyć na podłodze w łazience? Mamy jakieś 5 m2 podłogi do zagspodarowania w okolicach wanny. Wiadomo, kontakt z wodą, co położyć, żeby było trwałe i ładne?

 

Linoleum imitujące drewno jakby odpada :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...