Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

no dobra a jak juz sie dopiszemy to co? forum sie przeniesie?

:)

mam pytanie budowlane

- gdzie mozna kupic okapnik 10 długi taki wystający na 12cm, dzilący elewacje na dwie częsci (na przykład oddzielający na elewacji piętro od parteru)

- jak po kolei idą te wartswy pod płytki w łazience i kotłowni?

wylewka

hydroizolacja na przykład SOPRO, Ceresit

jakies tasmy bandaze czy co tam na naroża przed ta hydroizolacją czy w czasie czy moze po?

potem klej do płytek

płtyki

fuga superhiper nie przepuszczająca niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nasza klasa rośnie. Póki co ja pozostanę na wagarach :lol: Ale mam zamiar wpaść na same zaliczenia z tematu : Jak wybudować dom 8)

 

Daro boisz się pokazać :D :D :D :D

 

 

W sumie nie. Tylko nie znalazłem powodu dla którego miałbym zapisywać się do klasy. Jak go znajdę to zrobię to.

Ja pracuję w branży teleinformatycznej i mam pogląd na umieszczanie danych o sobie w portalach internetowych. Nie wiem kto jest właścicielem portalu nasza klasa i jaki ma cel w zbieraniu tak szczegółowych danych. Tak potęzna baza danych będzie warta na rynku niebawem grube mieliony. Nie wiem, czy tej bazy danych nie sprzeda potem firmie prowadzącej agresywny marketing (w najlepszym razie). To, że mają regulamin i jakieś opisane zasady, to nie znaczy, że nie kupi ich ktoś większy z innym regulaminem.

Podzieliłem się z Wami moimi przemyśleniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sporą klasę już mamy :)

Rozumiem że skoro znamy się wirtualnie to dodajemy się do znajomych :)

Zresztą głupio pytam bo już to zrobiłem :) będziecie mieć w znajomych i moja wstrętną gębę

Ja pracuję w branży teleinformatycznej i mam pogląd na umieszczanie danych o sobie w portalach internetowych. Nie wiem kto jest właścicielem portalu nasza klasa i jaki ma cel w zbieraniu tak szczegółowych danych. Tak potęzna baza danych będzie warta na rynku niebawem grube mieliony. Nie wiem, czy tej bazy danych nie sprzeda potem firmie prowadzącej agresywny marketing (w najlepszym razie). To, że mają regulamin i jakieś opisane zasady, to nie znaczy, że nie kupi ich ktoś większy z innym regulaminem.

Podzieliłem się z Wami moimi przemyśleniami.

Daro Wydaje mi się że nie jest to aż tak niebezpieczne - co w sumie ujawnia się nazwisko ?? w książce telefonicznej też jest. E-mail - najwyżej będą spamy przychodzić - wystarczy podać jakiś darmowy email i co jakiś czas zmienić. A korzyści z Naszej klasy są niewymierne (prawie jak z forum Muratora ;) ) A szanujące się portale zarabiają po prostu na reklamach i banerach

Hmmmmm..................

Niech sie zgllosi najstarszy :)

i nas wychowa :wink:

Na wychowawcę się nie piszę ale mogę zostac skarbnikiem - mam jeszcze sporo do wybudowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nasza klasa rośnie. Póki co ja pozostanę na wagarach :lol: Ale mam zamiar wpaść na same zaliczenia z tematu : Jak wybudować dom 8)

 

Daro boisz się pokazać :D :D :D :D

 

 

W sumie nie. Tylko nie znalazłem powodu dla którego miałbym zapisywać się do klasy. Jak go znajdę to zrobię to.

Ja pracuję w branży teleinformatycznej i mam pogląd na umieszczanie danych o sobie w portalach internetowych. Nie wiem kto jest właścicielem portalu nasza klasa i jaki ma cel w zbieraniu tak szczegółowych danych. Tak potęzna baza danych będzie warta na rynku niebawem grube mieliony. Nie wiem, czy tej bazy danych nie sprzeda potem firmie prowadzącej agresywny marketing (w najlepszym razie). To, że mają regulamin i jakieś opisane zasady, to nie znaczy, że nie kupi ich ktoś większy z innym regulaminem.

Podzieliłem się z Wami moimi przemyśleniami.

 

Ma rację - wódki mu dać :p

 

Wymagają tam wpisu (wprawdzie nie obligo) ale jednak, nazwiska rodowego (jeśli dobrze pamiętam). Instytucje takie jak np. banki mogą wykorzystywać takich danych do indentyfikacji klienta i autoryzacji operacji np. aktywacji karty kredytowej lub zwykłej debetowej (plus PESEL, którego zdobycie nie jest trudne), autoryzacji płatności, zmiany PIN ... I mając PESEL plus nazwisko rodowe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...