Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Jestem po pierwszym starciu z hydraulikiem... Wrażenia po czterech godzinach :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Gdzie tanio nabędę kałacha?

 

Kup "bejzbola", będzie bardziej edukacyjny niż "kbkAKm" zwany kałachem.

Po urzyciu pały masz sznsę, że hydraulik Ci cos jeszcze zrobi, po kałachu nie ma takiej możliwosci.

A tak na poważnie, co Cie najbardziej zdenerwowało w rozmowie z nim? Cena, terminy, czy twarz :lol: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bejzbol odpada- mogłabym się pobrudzić...

 

Umówiłam się z kolesiem miesiąc temu na robienie domu plus podpięcie do kanalizacji w ulicy. Za owo podpięcie zawołał 1500 zł plus koszt materiału (niecałe 10m kopania plus konieczność zlokalizowania zasypanej przez drogowców studzienki- rzędne podane przez wykonawcę kanalizy). Wczoraj stwierdził, że to kopać trzeba, że on nie wie gdzie ta studzienka i nie chce mu się tego robić. Oczywiście jak sama się dokopię do tej studzienki, to on mi włoży do rowu rurę i mnie podepnie. Za 1000 zł :o A ja to sobie zasypię...

 

Mam nadzieję, że w środku będzie lepiej nam się współpraca układać. Na razie dewastuje mi chałupę wkuwając piony.

 

A ja szukam kogoś, kto wykona przyłąćze zewnętrzne. 1,5 m-ca się z tym bujałam. Kolesie się umawiają i nie przyjeżdżają, nie odbierają telefonów, piętrzą trudności... Załamka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam kogoś, kto wykona przyłąćze zewnętrzne. 1,5 m-ca się z tym bujałam. Kolesie się umawiają i nie przyjeżdżają, nie odbierają telefonów, piętrzą trudności... Załamka

 

 

Gdzie masz domek ?

 

Koala też nie wiem gdzie masz domek, ale spróbuj w lokalnym WodKan-ie, przynajmniej będziesz miała pewność, że zrobia dobrze, choc pewnie terminy maja napięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam kogoś, kto wykona przyłąćze zewnętrzne. 1,5 m-ca się z tym bujałam. Kolesie się umawiają i nie przyjeżdżają, nie odbierają telefonów, piętrzą trudności... Załamka

 

 

Gdzie masz domek ?

 

Koala też nie wiem gdzie masz domek, ale spróbuj w lokalnym WodKan-ie, przynajmniej będziesz miała pewność, że zrobia dobrze, choc pewnie terminy maja napięte.

 

 

Na pewno polecą fachowca działającego na terenie gminy.

Odnośnie cen to przeliczniki są w okolicach 100 zł. za metr plus koszt studzienek.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi wpadło do głowy to miejscowy wod-kan. To ci tak zlewją mnie. Raz już była koparka (ja zamówiłam), już mieli być za pół godziny, ale jak zadzwoniłam po dwóch godzinach, to stwierdzili, że dzisiaj jednak nie będą mogli przyjechać.... Podlegamy Exprimowi z Kobierzyckiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi wpadło do głowy to miejscowy wod-kan. To ci tak zlewją mnie. Raz już była koparka (ja zamówiłam), już mieli być za pół godziny, ale jak zadzwoniłam po dwóch godzinach, to stwierdzili, że dzisiaj jednak nie będą mogli przyjechać.... Podlegamy Exprimowi z Kobierzyckiej

 

 

Mogę zapytać fachowca, który robił u mnie cała kanalizę ok. 70m. plus trzy studzienki. Może ma wolne terminy. Muszę mu jednak powiedzieć na wstępie jaka okolica / gmina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuchu. Przy takiej kubaturze szczególnie tej wiekszej łazienki ,mysle że warto sie zastanowic mad podlogówka wodna.Gorna łazienka ma ok 12m/2.Odlicz miejsca(kładzenia maty,rurek wodnych) pod prysznicem ,kibelem ,bidetem itp.wychodzi ok 9 m/2.Przy macie tylko elektrycznej wychodzi 9x 150 W=1350 W. plus mala łazienka ok 3x 150 W= 450W. Razem daje 1800 W.Jest to dość dużo. Do rozważenia podłogówka wodna w zimie i ewentualne dogrzanie w okresie chłodów (wiosna jesień). Górna łazienka drabinka grzejnik z dodatkową grzałką elektr. a dół albo farelka albo to samo co na górze. Wiech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

as24

 

Dzwoniłam do nich, a jakże. Koparkę mieli zepsutą i to oni właśnie mnie tak wtedy wystawili z tą sprowadzoną koparką :-? Dobrze, że w oczekiwaniu na nich (bo lada minuta dojadą) nie kazałam koparkowemu ryć sąsiadom rowu w poprzek wjazdu na posesję...

 

Pan Koala próbuje z nimi znowu, zobaczymy. Ostatecznie moi murarze, sprytni panowie zaoferowali się, że mi to zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was moze mi podpowiedzieć co to za rodzaj dachówki na zdjęciu poniżej (jakość zdjecia dramatyczna, bo z telefonu :( ):

 

http://img54.imageshack.us/img54/6025/111jj0.jpg

 

Dachówka jest całkowicie płaska w każdym rzędzie dachówek. Nie ma zadnych wypustków,etc. Każdy z elementów dachówki jest prostokatny, a jego szerokość około 20-30cm.

 

Pzdr,

TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...