Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Smoki się odezwały i potwierdziły przybycie - co ogromnie mnie cieszy :-)

 

Odezwała się też yemiołka - jeśli będzie ładna pogoda przyjedzie również z dziatwą :-)

 

Nie wiem tylko jak to będzie z tą pogodą :-( jeśli nie dopisze i będzie np. padało to nici z ogniska :-(

 

anton

wysłałam na priva dojazd :-)

 

dobrzykowice

rozumiem z czasem - sama to mam :-)

na budowie pewnie będziemy jeśli nie od rana, to conajmniej od wczesnego południa i na pewno wyjedziemy wieczorem. tak że spokojnie mozesz przyjechać wtedy jak będzie Ci pasowało :-)

a z jedzonka to można przywieżć cos do zrobienia na ognisku, gdyz grilla nie posiadam :-(.....chyba że Ty rozpakujesz swojego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Noooo, już jestem !!!

Szkodniki w mojej sieci tak zapamiętale sciągali filmy i co jeszcze się da ściągnąć z netu, że hub zrobił się czerwony, potem biały, aż wyp... w powietrze. :( :x :evil:

no ale sytuacja opanowana

Ivonesca, wesel ostatnio urodzaj, ale obiecałem i konsekwentnie spuszczałem wszystkich potencjalnych, więc zjawiam się niechybnie :D

Drewna też nawiozę całego busa jeśli mamy tańcować do rana :lol: , a dla Strongmenów stare wysuszone pniaki, (już nie mam dla nich zdowia :) ) ale siekierę specjalnie wyostrzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

odpisuję dopiero teraz, bo wczoraj i dziś byłam na urlopie i wczesniej sie nie dało ;-)

pogoda zrobiła sie ładna i mam nadzieję, że utrzyma się do jutra :-) :-) :-)

miejsce pod ognisko przygotowane i czeka :-)

Smoku - nie przesadzaj z tym drewnem :-)

 

a gdzie reszta : Alanta, Agnicha, Asia, ryniu, gagata???? i Sroka - kto będzie robił zdjęcia ???

 

zapraszam raz jeszcze na ognisko :-)

 

P.S.

Dosyłam na priva mój numer telefonu, bo nie pamietam czy macie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było to, czego trzeba mi było od dłuższego czasu.

Uhahałem się do bólu :lol:

a co do frekwencji, to myślę, że budowa tak pochłania większość forumowiczów, że nie w głowie im balety,

Szkoda, bo takie spotkania pozwalają złapać trochę dystansu.

Muszę powiedzieć, że dom Ivoneski zrobił na mnie wrażenie starannością i fachowością wykonania.

Kto jeszcze chce się pochwalić dorobkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :-)

 

ciesze się bardzo że dopisała pogoda i goście :-) , no i oczywiście że gościom podobał się domek ;-)

Bartt ma teraz dylemat nt. koloru okien - albo dylemat właśnie zniknął :-)

 

dużo było obietnic dotyczących następnych spotkań- zobaczymy co z tego wyniknie :-)

 

jeleniogorzanki zapraszamy na kolejne spotkania z cyklu Dolny Śląsk :-)

 

P.S.

Kafelkarz nie omieszkał spytać czy nikt nie potrzebuje jego pracy :-) co prawda powiedział że efekt końcowy będzie dopiero na końcu :lol: - czyzby w ten sposób zorganizował mi kolejne spotkania w Ligocie?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dave - mogę polecić Ci ekipę, która robiła u nas tynki (cementowo-wapienne 14,5 PLN/m2 wewnatrz i 16 PLN/m2 na zewnątrz) - wczoraj kafelkarz bardzo ich chwalił, że w łazience ściany prościutkie, kąty wszystkie są proste i w ogóle :p

ta firma robi ogólne całą budowlankę - nam oprócz tynków stawiali ściany, dach, robili posadzki. Ogólnie jestem z nich zadowolona - wysyłam namiary na priva :-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z Was mógłby poradzić gdzie zaglądać za drewnianymi drzwiami zewnętrznymi?

Póki co znalazłem tylko kilka modeli w hurtowni raab/karcher na Avicenny. Na dodatek potrzebuję także nietypowe drzwi metalowe :( - zewnętrzne do piwnicy (dużo niższe, ok. 170 cm), może ktoś już musiał coś takiego zamawiać????

Pozdrowienia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek - sorrki, ale odebrałam Twoją wiadomość dopiero dzisiaj i nie sprawdziłam w donku ceny :(

ale jesli poczekasz do poniedziałku to podam Ci tę cenę. Na pewno montaż nie był w cenie. Za montaż było płacone od mb drzwi i okien i montowała to u mnie ekipa z Gebauera.

Nie zamawiałam stolarki w salonie na Bruecknera, gdyz jakoś nie mogę strawić tamtejszego sprzedawcy. Zrobił na mnie niemiłe wrażenie i sorrki - ale jakoś nie przekonałam się do niego.

Stolarkę zamawiałam bezpośrednio u producenta w Tarnowie Opolskim - na stronie www są namiary na handlowca - tam rozmowy były konkretne i jestem zadowolona ze współpracy.

Nie wiem czy kojarzysz, że umówiliśmy się na forum w 5 osób z zamawianiem Gebauera i tym sposobem dostalismy super upust.

Więcej na ten temat w moim dzienniku.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca, dzięki :D :D :D :D :D

Szkoda, że kiedy ja będę na etapie wymieniania okien (ale to jeszcze potrwa, na razie odnowiłem stare i muszą jakiś czas wytrzymać, póki fortuna nie będzie bardziej łaskawa), i tak nie będę mógł się z nikim "spiknąć" - wszystkie okna są niestandartowe i to zarówno pod względem wymiarów jak i podziałów... :cry: :cry:

Ale chciałbym takie zachować nawet po wymianie, nie tylko by zadośćuczynić żądaniom konserwatora zabytków, ale dlatego, że mi się podobają....

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...