Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Witam Wszystkich forumowiczów,

 

szczególnie tych, którzy są często dostępni i korzystam z ich postów.

Dziś mam szczególnie dzień zakręcony, bo chcę złozyć zapytania na okna

potrzebuje na końcówkę września,

 

prosze podajcie ze 3-4 firmy,gdzie mogę liczyc na wycene w miare przyzwoita i przyzwoite okna:

szukam PCV-5 komór kolorowych

 

bardzo dziękuję

Bzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Mam pytanie tzw. ogólne.Robiliście tynki na ścianach pod glazuję ? Mam na myśli łazienkę, kotłownie lub inne pomieszczenia gospodarcze ?

 

Będę wdzięczny również za namiary na ekipy od ocieplenia i elewacji.

 

 

pzdr.

Witaj mysmy na górze nie robili tynków pod grazule, tzn szwagier mojego męża budowlaniec przetarł ściany bardzo cieniutką warstwą kleju do kafelek. (tak bylejak oczywiscie bez żadnego wyrówywania) przy okazji jeszcze raz prośba jakby ktoś miał ekipę do ręcznych tynków bo nasz szwagier niestety nie może przyjechać (ekipa się wykruszyła) to będę b. wdzięczna...

zalujemy strasznie bo cena była zaporowa 12 zł/m2 i była to cena z pierwszym pomalowaniem ścian na biało, szwagier po prostu spisał się na medal na górze mamy ściany gładziusieńkie... namawiam szwagra na zorganizowanie ekipy stałej i robienie tynków, bo wart jest polecenia... a pewnie chetnych na forum bedzie wielu...

pozdrawiam flowercia

 

 

na dzisiaj to wołają po 17pln za maszynowe tynki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze podajcie ze 3-4 firmy,gdzie mogę liczyc na wycene w miare przyzwoita i przyzwoite okna:

szukam PCV-5 komór kolorowych

Oknoplast Kraków ul. Legnicka p. Dariusz Mikołajczyk (ja mam i jestem zadowolona zarówno z okien jak i z montażu a cena była też najlepsza).

Lakbud - Okna Jezierski , Impro - też mają okna, tylko nie wiem jakie - Obie firmy na Robotniczej

Okna MS - firma Karfil na Karmelkowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzyk, nam najsensowniejszą wycenę zrobiło Polokno z Ratowic. Chyba będziemy u nich brali (ale jeszcze czekamy na inne wyceny). Też chcemy zamówić w tym samym czasie. Sa jeszcze inni na etapie okien? Może zmontujemy grupę?

 

Jolu,

Ja jestem za, potrzebuję okna na końcówkę września więc muszę juz zamawiać,

dziś więc jezdze po Wrocławiu w tej sprawie, może się zdzwonimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze podajcie ze 3-4 firmy,gdzie mogę liczyc na wycene w miare przyzwoita i przyzwoite okna:

szukam PCV-5 komór kolorowych

Oknoplast Kraków ul. Legnicka p. Dariusz Mikołajczyk (ja mam i jestem zadowolona zarówno z okien jak i z montażu a cena była też najlepsza).

Lakbud - Okna Jezierski , Impro - też mają okna, tylko nie wiem jakie - Obie firmy na Robotniczej

Okna MS - firma Karfil na Karmelkowej

 

dzieki dabell,

 

można zawsze liczyć na twoje podpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich forumowiczów,

 

szczególnie tych, którzy są często dostępni i korzystam z ich postów.

Dziś mam szczególnie dzień zakręcony, bo chcę złozyć zapytania na okna

potrzebuje na końcówkę września,

 

prosze podajcie ze 3-4 firmy,gdzie mogę liczyc na wycene w miare przyzwoita i przyzwoite okna:

szukam PCV-5 komór kolorowych

 

bardzo dziękuję

Bzyk

 

 

Ja polecam Krysiaka z Balonowej - mają okna Avante.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzyk

 

Oknoplast Kraków z Legnickiej. Miałam tańsze oferty (niewielka w sumie różnica), ale przekonało mnie podejście do klienta- wycena na miejscu (nie za 3 tyg po milionie ponagleń telefonicznych), fachowe doradztwo no i jakość. Montaż bez zastrzeżeń.

 

Mi się też marzą tynki ręczne.Zatarte na ostro. Nikt jednak nie chce robić. Na październik listopad termin mają moi murarze, którzy też robią tynki, ale dla mnie to za późno. No i cena na pewno będzie wyższa niż u szwagra flowery :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna w Oknoplaście, rzeczywiście bardzo ładne zwłaszcza podoba mi się orzech, ale w moim przypadku cena była powalająca. Jest też inna firma okienna w Ratowicach. Nie pamiętam nazwy. Facet przyjechał na miejsce zrobić pomiar i...nie odzywał się przez ponad dwa tygodnie mimo, że przypominałam się pracownikowi telefonicznie. Gdy wreszcie sie do niego dodzwoniłam, stwierdził, że takiego okna jak u mnie w projekcie nie podejmie się zrobić (jest wprawdzie duże, ale to witryna). Zrobił na mnie bardzo złe wrażenie, a wystarczyło wykonać jeden telefon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też inna firma okienna w Ratowicach. Nie pamiętam nazwy. Facet przyjechał na miejsce zrobić pomiar i...nie odzywał się przez ponad dwa tygodnie mimo, że przypominałam się pracownikowi telefonicznie. Gdy wreszcie sie do niego dodzwoniłam, stwierdził, że takiego okna jak u mnie w projekcie nie podejmie się zrobić (jest wprawdzie duże, ale to witryna). Zrobił na mnie bardzo złe wrażenie, a wystarczyło wykonać jeden telefon.

Jolu tą złą opinie to masz na myśli ECO-OKNA z Rotowic ul Wrocławska czy może POLOKNO z Odrzańskiej ?? Ja też zastanawiam się mocno nad zakupem z Polokno ale dopiero gdzieś w grudniu - jeśli ktoś chętny na te zimowe terminy to możemy wspólnie ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam nazwy firmy, wiem tylko, ze właściciel nazywa się Przybyłkiewicz. Zdecydowanie nie polecam. W sumie nie wiem jakie robia te okna, ale nie pasuje mi takie traktowanie klienta. A z drugiej strony jeśli nie podejmują sie prac, które dla innych firm okiennych nie stanowią problemu, to też o czymś świadczy. Co do Polokno, to bardzo ładne okienka, miła obsługa i dobra cena. Chyba u nich zamówimy. Może są jeszcze jacyś chętni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbować możemy :) Ty Jolu wiesz najlepiej co mnie wstrzymuje do grudnia ;) Ale faktycznie można się grupowo umówić a u mnie montarz później. Mam wstępna wycenę od nich sprzed miesiąca więc będzie wrazie czego jak porównać czy faktycznie dali rabat - a u mnie kwota za okna niestety powalajca bo sobie rolety głupek wymyśliłem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nikomu jeszcze PORTA drzwi nie montowala?

mi montowała - ale właściwie nie PORTA tylko montażyści ze sklepu gdzie kupowałam

 

ale jeśli pytasz o te duże zakupy w Budusie to mnie tam nie było

 

Mnie tez tam nie bylo - nie wiedzieliśmy wówczas czy nas na to będzie stać :-)

I jak się drzwi sprawują, jaki model macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nikomu jeszcze PORTA drzwi nie montowala?

mi montowała - ale właściwie nie PORTA tylko montażyści ze sklepu gdzie kupowałam

 

ale jeśli pytasz o te duże zakupy w Budusie to mnie tam nie było

 

Mnie tez tam nie bylo - nie wiedzieliśmy wówczas czy nas na to będzie stać :-)

I jak się drzwi sprawują, jaki model macie?

 

mamy najzwyklejsze proste, w okleinie naturalnej - nazywają się Porta classic

te wstawialiśmy wiosną tego roku na poddasze, ale na parterze od ponad 3 lat użytkujemy Porta w okleinie CPL - też OK z uzytkowaniem, ale wygląd zdecydowanie gorszy niż oklieina naturalna.....no ale zawsze trzeba patrzec na cenę - najładniejsze to są w ogóle całe drewniane ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...