Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Wczoraj byłem w punkcie sprzedaży Nowedrzwi.pl we Wrocławiu i się rozczarowałem - dojazd kosmiczny - naprawdę niełatwo trafić, a co ważniejsze mają tylko 5 drzwi na pokaz, jest u nich cimno, ciasno i nieprzyjemnie, więc niefajnie tam się wybiera cokolwiek, poza tym nie znają się na tym co sprzedają, bo np. na moje pytanie które z oferowanych przez nich drzwi są lepsze, a które gorsze nie potrafili odpowiedzieć :-?

 

Idąc do nich praktycznie wszystko trzeba wiedzieć samemu a tam tylko zamówić (ewentualnie dobrać kolor).

 

Na szczęście jadąc z powrotem przypadkiem trafiłem na firmę Neo przy Armii Krajowej (http://www.neo-drzwi.pl/) - tam naprawdę znają się na rzeczy - facet wytłumaczył które drzwi lepsze i dlaczego, zaproponował kilka ciekawych rozwiązań itp.

 

Tak więc polecam wizytę u niego każdemu, kto planuje zakup drzwi - przy okazji podjadę jeszcze do Budusa i zobaczę jak tam podchodzą do klienta :wink:

 

Idąc śladami Kulki chciałbym założyć grupę na zakup drzwi - zamówienie na początku Września - po pomiarach powalczę o rabat w Budusie i Neo - kto jest chętny niech się dopisuje:

 

1. Suspenser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych na wspólne zamówienie drzwi z dobrym rabatem :wink: :

 

1. SUSPENSER (Porta, Gerda)

2. Xena z Xsary (Porta, Polskone)

 

Jolu z Melisy, Bzyk i reszta - myślicie już o drzwiach ? :wink:

 

Aktualnie realizacja zamówienia to około 4-6 tygodni i może się wydłużyć, bo nadciąga szczyt sezonu na drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potrzymają mi te drzwi do lutego na magazynie? Jak tak, to dołanczam do grupy. Jeszcze tylko nie wiem jakie :roll: :roll: :roll: Jak się przez weekend obrobie z robotą, to się rozejrzę i zgłoszę

 

Ta wykończeniówka to straszna harówa. Wszyscy mi mówią, że teraz mam fun, a ja wolałabym do rycia humusu wrócić :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Grupo kochana :)

Chciałem się troszkę pochwalić, dołączyłem dzisiaj do "tych co mają więźbę " :D :D :D :D

 

http://www.albumik.pl/albumy/secam/dach/1252550236213.jpg

 

Przy okazji jeśli pozwolicie muszę z przyjemnością spełnić jedną wielką obietnicę

Mianowicie .......

Jakiś czas temu obiecałem szefowi ekipy że jak będę zadowolony z ich pracy to podam namiary na forum - dla małej reklamy

Jako że jestem bardzo zadowolony obietnicę spełniam:

 

ekipa - szef Pan STASZEK - 694 981 027

 

Chłopaki wykonują domy od podstaw aż do więźby (jak widać) budowali u nas wszystko co jest w dzienniku robić tez będą u nas w przyszłym roku

elewację, tynki, i całą masę innych rzeczy. Do arcydzieła ich pracy muszę zaliczyć schody zrobili je bezbłędnie

Mogę ich polecić z pełna świadomością. Mozecie się powołać na mnie "secama z forum" to będą wiedzieć o kogo chodzi.

 

A tylko proszę pamiętać że w termianach mam pierwszeństwo ;) proszę ich robotą nie zawalić żebym się mógł dopchać ;)

 

_Adam12 do schodów i elewacji jak najbardziej Ci polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z tematem szamba? szykuje sie jaies zbiorowe zamowionko? Jakie polecacie i ile mniej wiecej placiliscie za ok 12-15 000l?

Z szambem to radziłbym się pospieszyć. Obecnie najkorzystniej wychodzą chyba szamba z Probudu, ale okres oczekiwania wynosi już z 1,5 miesiąca. Mówią że są zawaleni zamówieniami z Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potrzymają mi te drzwi do lutego na magazynie? Jak tak, to dołanczam do grupy. Jeszcze tylko nie wiem jakie :roll: :roll: :roll: Jak się przez weekend obrobie z robotą, to się rozejrzę i zgłoszę

 

Ta wykończeniówka to straszna harówa. Wszyscy mi mówią, że teraz mam fun, a ja wolałabym do rycia humusu wrócić :-?

 

Na luty zmontujemy nową grupę, ja się też na ten termin piszę...teraz to jeszcze za wcześnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa no i jeszcze dodam, że balkony montował na juz gotowej elewacji (styropian, kolor).

 

Nie dość, ze solidnie zakotwione to jeszcze zero uszkodzenia elewacji:))))

 

balustrada bardzo ładna i domeczek też śliczny

piękne schody a najbardziej podobaja mi sie drzwi wejściowe :)

pozdrawiam i uściski dla Hani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potrzymają mi te drzwi do lutego na magazynie? Jak tak, to dołanczam do grupy. Jeszcze tylko nie wiem jakie :roll: :roll: :roll: Jak się przez weekend obrobie z robotą, to się rozejrzę i zgłoszę

 

Ta wykończeniówka to straszna harówa. Wszyscy mi mówią, że teraz mam fun, a ja wolałabym do rycia humusu wrócić :-?

 

Na luty zmontujemy nową grupę, ja się też na ten termin piszę...teraz to jeszcze za wcześnie :-)

Na luty to i ja się zapisuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...