Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Secam!

 

Gratulacje! Bardzo podobne domki będziemy mieć :lol: No i widzę, że jesienne prace polowe już odwaliłeś. Ja też szykuję się do orki, muszę tylko jakiegoś miejscowego traktorzystę poderwać. Ile za orkę?

 

100 za godzinę - niestety była podwyżka do tej pory było 80

równał 5,5 godziny i podawał pustaki i inne drobiazgi jeszcz

 

Jak chcesz to podeślę Ci namiar jest w sumie niedaleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Na szczęście jadąc z powrotem przypadkiem trafiłem na firmę Neo przy Armii Krajowej (http://www.neo-drzwi.pl/) - tam naprawdę znają się na rzeczy - facet wytłumaczył które drzwi lepsze i dlaczego, zaproponował kilka ciekawych rozwiązań itp.

 

Tak więc polecam wizytę u niego każdemu, kto planuje zakup drzwi - przy okazji podjadę jeszcze do Budusa i zobaczę jak tam podchodzą do klienta :wink:

 

 

No ja mam trochę inne odczucia, bo nas pan nie poinformował że drzwi zewnętrzne otwierające sie na zewnątrz są kłopotliwe w obróbce przy ociepleniu (skrzydło drzwi wystaje poza ościeżnicę i nie można ich otworzyć do 90 stopni). I przy ocieplaniu wyszła jedna wielka tragedia, a mimo ocieplenia domu styro 15 cm mamy mostek termiczny :evil:

 

Zamówiliśmy wewnętrzne Gerdy. termin realizacji 4 tygodnie. Dostawa spóźniona o dodatkowe 4 tygodnie, więc czekaliśmy w sumie 2 miesiące, dzięki czemu rozwlekły mi sie też prace inne prace przy budowie.

 

Po okresie spóźnienia zażądałam śmiesznych odsetek jakie przewiduje umowa. Żeby ich nie zapłacić Pan zaproponował że zamontują je jeszcze w tym samym dniu kiedy rozmawialiśmy. Zwolniłam się z pracy a on po godzinie montaż odwołał.

Zamontowane drzwi ocierają, były już regulowane i dalej jest coś nie tak.

 

Dla mnie to zamówienie raczej jest na minus niż na plus wśród dotychczasowych dostawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tarasy

Nie wiecie czy na tarasach można zrobić wylewki z miksokreta, nie będą za bardzo wody piły , w zimie nie popękają ?

 

Ja mam z mixoreta, ale robiłam potem hydroizolację z Sopro 523, na to płytki klinkierowe.

 

dzięki dabell, może też tak zrobimy tylko trzeba zrobić dobre zabezpieczenie przed wodą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kedob

 

A orientujesz sie w jakich cnach maja obecnie? zaraz poszukam w necie, ale watpie zeby byl cennik na stronie.

 

Pozdr

Cennik aktualny znajduje się na ich stronie. Transport łączony do Wrocka to 850 zł, jak tylko do ciebie to 1300.

Jeśli chodzi o wielkość szamba to sprawdź jakie beczkowozy obsługują twój rejon, bo co z tego że szambo 12m3 jak wypompują ci tylko 6m3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z tematem szamba? szykuje sie jaies zbiorowe zamowionko? Jakie polecacie i ile mniej wiecej placiliscie za ok 12-15 000l?

Z szambem to radziłbym się pospieszyć. Obecnie najkorzystniej wychodzą chyba szamba z Probudu, ale okres oczekiwania wynosi już z 1,5 miesiąca. Mówią że są zawaleni zamówieniami z Wrocławia.

U nas w poniedziałek mają montować szambo. Czas oczekiwania od zamówienia do realizacji - tydzień.(zamawialiśmy razem z sąsiadem i jeszcze ktoś z Wrocka), 10 m3 ,betonowe ,jednokomorowe.

Cena bardzo zadowalająca(3625 zł) transport(800) +motaż+ wzmocniona płyta przejazdowa(300)+ kominek 50cm(70 )+właz żeliwny(150) i mam nadzieję że wszystko będzie zadowalejące :-)

Dam znać w poniedziałek wieczorem jak poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z tematem szamba? szykuje sie jaies zbiorowe zamowionko? Jakie polecacie i ile mniej wiecej placiliscie za ok 12-15 000l?

Z szambem to radziłbym się pospieszyć. Obecnie najkorzystniej wychodzą chyba szamba z Probudu, ale okres oczekiwania wynosi już z 1,5 miesiąca. Mówią że są zawaleni zamówieniami z Wrocławia.

 

 

Jakie są obecnie koszty takiego zbiornika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lawka

 

U nas w poniedziałek mają montować szambo. Czas oczekiwania od zamówienia do realizacji - tydzień.(zamawialiśmy razem z sąsiadem i jeszcze ktoś z Wrocka), 10 m3 ,betonowe ,jednokomorowe.

Cena bardzo zadowalająca(3625 zł) transport(800) +motaż+ wzmocniona płyta przejazdowa(300)+ kominek 50cm(70 )+właz żeliwny(150) i mam nadzieję że wszystko będzie zadowalejące

Dam znać w poniedziałek wieczorem jak poszło.

 

Zamawiałaś szambo z tego probudu? ile koszyuje montaż?[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lawka

 

U nas w poniedziałek mają montować szambo. Czas oczekiwania od zamówienia do realizacji - tydzień.(zamawialiśmy razem z sąsiadem i jeszcze ktoś z Wrocka), 10 m3 ,betonowe ,jednokomorowe.

Cena bardzo zadowalająca(3625 zł) transport(800) +motaż+ wzmocniona płyta przejazdowa(300)+ kominek 50cm(70 )+właz żeliwny(150) i mam nadzieję że wszystko będzie zadowalejące

Dam znać w poniedziałek wieczorem jak poszło.

 

Zamawiałaś szambo z tego probudu? ile koszyuje montaż?[/b]

 

Montaż szamba z Probudu jest w cenie transportu. Nas szambo 10m3 z transportem i montażem wyniosło 4020zł

Panowie przyjeżdzają i w ciągu godziny montują szambo w przygotowanym wykopie (przygotowanie wykopu jest we własnym zakresie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...