Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

No ,szambo zamontowane :D To znaczy wstawione do dołu,jutro mój mąż ma zamiar je podłączyć . Mogę że spokojnym sumieniem polecić firmę która je dostarczyła.Wszystko na czas.Przyjechał kierowca z pomocnikiem i całkiem sprawnie sobie radzili . Dół szykowany we własnym zakresie.O jego szczelności przekonamy się po zakopaniu go .

I mamy kolejny kroczek do przodu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam samopoczucie po powrocie do pracy? Nie jesteś zbyt zmęczona tymi wszystkimi obowiązkami na raz: Hanusia, praca, Hanusia, budowa i reszta bardziej codziennych czynności?

Bardzo gorąco pozdrawiam i ucałowania dla Hani :D

 

Całkiem niezle, ale juz bym chciała o jedno zadanie mniej:) Mam na mysli budowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtw1 zawsze bałam się pieca na ekogroszek, ale teraz przeraziłaś mnie nie na żarty. U nas również to pewnie ja będę palić wtym piecu, bo męża ciągle nie ma. Pocieszam się, że w końcu dojdziemy do wprawy z tym paleniem :p

 

 

 

Suspenser dzięki za informacje o wstawianiu drzwi przed kafelkami. Musimy się nad tym zastanowić i popytać parę osób.

 

 

Pozdrawiam. Domi :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domi - mi odradzali wstawianie drzwi po kafelkach, panelach itp., bo podobno nigdy nie wychodzi to jak trzeba tzn. np. w salonie widać przy zamkniętych drzwiach początek kafelków z kuchni.

 

No własnie ja mam ten sam dylemat czy najpierw wstawiać drzwi a potem klasc kafelki? Czy najpierw kafelki? a jak obecni na forum którym Budus teraz zakłada drzwi zrobili) Poradzcie coś! Bo ja juz kafle mam upatrzone ale moze rzeczywiście lepiej najpierw drzwi założyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domi - mi odradzali wstawianie drzwi po kafelkach, panelach itp., bo podobno nigdy nie wychodzi to jak trzeba tzn. np. w salonie widać przy zamkniętych drzwiach początek kafelków z kuchni.

 

No własnie ja mam ten sam dylemat czy najpierw wstawiać drzwi a potem klasc kafelki? Czy najpierw kafelki? a jak obecni na forum którym Budus teraz zakłada drzwi zrobili) Poradzcie coś! Bo ja juz kafle mam upatrzone ale moze rzeczywiście lepiej najpierw drzwi założyć?

 

chyba nie spotkałam sie aby wstwiać najpierw drzwi a potem dopiero dawać kafle....

kafelkarz zawsze pyta na którą stronę będą otwierać sie drzwi i kładzie odpowiedni daleko kafelki - ja miałam kładzone najpierw kafle potem drzwi - w dwóch różnych terminach przez 2 różnych kafelkarzy i jest OK.

gdyby najpierw dawac drzwi to musiałaby byc chyba dobrze wyliczona grubość kafla - żeby nie okazało się że potem jest za duża luka miedzy ościeżnicą a podłogą

 

w każdym bądź razie czy tak, czy tak są jakies ograniczenia i doświadczenie wykonującego jest chyba ważne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nad tym myślałam ale:

 

- trzeba mieć super kafelkarza i ludzi od podłóg żeby kafle i podłogi idealnie do ościeżnicy docieli (ja nie chcę mieć tam dziur fuga wypełnionych)

- jak sie nie ma super fachowca to chyba trzeba się pogodzić z fugami

 

u nas drzwi będą po podłogach. a żeby uniknąć szpar wydaje mi sie że wystarczy zrobić linie przecięcia równo z linia ściany. Tylko trzeba wiedzieć czy drzwi mają otwierać się na zewnątrz czy do środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatam Was, kochana grupo.

 

Wracam po cudnym urlopie i od wczoraj próbuję ogarnąć to co przez 2 tygodnie się u Was działo. A działo się, oj działo. :wink: :wink:

Więc wczoraj się ukrywałam i czytałam te 8 zaległych stron a dzisiaj już się ujawniam i coś tam zaczynam pisać.

 

Po first - witam wszystkich nowoprzybyłych :) :) kine, skynyrd78, Tylko bez nazwisk., MadzikT, Roboo, Elizkę, Monhub, zoorro1, Darek i Agata

 

oraz ElaMa, która pisze, że jest cichą wielbicielką grupy, dość nieśmiałą na forum. - Śmiało Elu, śmiało. :wink: :D

 

Jeśli kogoś przeoczyłam to też witam. :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...