Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

 

Tez nawiązuja do tego stulu drzwi, jakie my chcemy. Nie wiem, jak ich nie wypatrzyłam do tej pory :-D Drogie byly?

 

Zastanawiam się ile policzą za pomiar w Trzebnicy.

 

A Porta Nova wzory 7. jeszcze bardziej podobne do Madrytu.

 

http://www.nowedrzwi.pl/images/options/490-169.jpg

 

Nie namawiam, ale naprawdę ładne i jestem zadowolona. Wcześniej tez myślałam o Madrycie ale cena, cóż.... Trzeba było trochę z niej zejść.

 

A tu masz link gdzie wszystkie możesz zobaczyć i kolory oklein pozmieniać.

 

http://www.nowedrzwi.pl/drzwi-wewnetrzne

 

Są tańsze od Madrytów? A ja myślalam, że droższe. Super :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

A ja z innej beczki, ponownie :) Bo do drzwi jeszcze mi daleko, a szkoda :(

 

1. Potrzebuje jakąś fadrome ale duuuuza a nie jakas kopareczke muszę rozplanowac ziemie.

2. Jakiegoś fachmistrza ;) do zrobienia schodów przed wejsciem i tarasu, bo nie zrobili mi tego przy fundamencie.

3. NAJWAŻENIEJSZE! nie mam wody, kiedyś już pisałam, że mam problem z woda na działce, kopali do 21m i była glina macie kogoś kto wyczaruje mi wodę??? Z wodociagiem jest problem.

 

 

Co do rynn Marleya, to my kupujemy wszytko w MSM dawna GAJA na Opolskiej poprostu na wsyztko mamy tam dobre ceny, bo oni zapopatruja nas w materiały, i taki układ jak sie dowiedzialam jest najkorzystniejszy, bo tu kupisz bloczki i dostaniesz dobra cene a za cos innego gdzies przeplacisz i tak wychodzi na to samo, a przynajmniej mamy wszystko w jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. NAJWAŻENIEJSZE! nie mam wody, kiedyś już pisałam, że mam problem z woda na działce, kopali do 21m i była glina macie kogoś kto wyczaruje mi wodę??? Z wodociagiem jest problem.

 

A nikt w pobliżu nie ma studni, żeby sprawdxzić, jak głęboko jest woda?

Jak sąsiedzi rozwiązali ten problem? Jak mi się uda to sprawdzę otwory archiwalne w Siechnicy (jeśli są u nas w bazie?), na jakiej głebokości jest poziom wody gruntowej. Tylko muszę znać mniej więcej lokalizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agniecha1

 

dzięki za odp.

Sąsiad ma już na 8m a ja nie, gdyz z tego co zdołałam sie dowiedzieć, coś rolnicy porypali z drenażami pól kiedyś tam.

 

Działka leży w Siechnicach obr. Prawocin dz. 23/2

 

to jakie głębokie te drenaże były, to chyba nie ma znaczenia?

a lokalizacja interesuje mnie np. ulica, wjazd od Wrocławia, od Oławy, nie mam numeru działek a mapę topograficzną, moze być na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też z innej beczki i wiem, że już to było.

No cóż, zgubiłam namiary i nie wiem nawet gdzie tego szukać.

:oops: :oops: :oops:

 

Prosze o namiary na osoby, które wykonywały u was projekty ogrodów i z których jesteście zadowoleni. Będe bardzo wdzięczna i z góry dziękuję.

 

A czy może ktoś wie gdzie tanio można kupić ładne thuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fornirów i oklein to niestety nie wiem, ale wydaje mi się, że to to samo :-?

A w sprawie zamawiania drzwi w Budusie to komu mam podawać konkretne dane co do ilości i rodzaju???

Czy ktoś z obecnie kupujących zbiera całość czy też kierować to do Kulki, która ma rozmawiać z Panem z Budusa?

Wydaje mi się, że nie ma co naszej Nieocenionej Negocjatorki aż tak obciążać i może może do inicjatora grupy np. do SUSPENSERA lub kogoś..., a Kulce podać tylko całościowe kwoty? No nie wiem co sugerujcie?

 

Ja załatwie do końca z p;anem z budusa, ze bedzievie zamawiac ale na tychsamych zasadach i wtedy Wy juz pociagniecie, napisze jak to było ostatnio.

 

poczekajmy jeszcze tylko do poniedziaku-ostateczne potwierdzenie rabatu dla Was (facet wraca z urlopu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUSPENSER?

 

Przyjmujesz wyzwanie na swoje barki?

A właśnie, czy upust dotyczy wówczas innych elementów - ościeżnic, klame, dodatkowych zawiasów?

 

I czy musimy sami wymierzyć otwory czy dokona tego firma? Jaki jest koszt pomiarów?

 

tak-rabat dotyczy wszystkiego:)

przy zamówieniu: 30% wartosci do zaplacenia (gotowka lub przelewem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też z innej beczki i wiem, że już to było.

No cóż, zgubiłam namiary i nie wiem nawet gdzie tego szukać.

:oops: :oops: :oops:

 

Prosze o namiary na osoby, które wykonywały u was projekty ogrodów i z których jesteście zadowoleni. Będe bardzo wdzięczna i z góry dziękuję.

 

A czy może ktoś wie gdzie tanio można kupić ładne thuje.

 

Agnieszko, ja brałam stad Ołtaszyn

http://www.autogielda.pl/ogrodnictwo,tuje,30442157.html

maja juz kilka miesiecy i rosna :).Pan wieksze ilosci dowozi (ja bralam 170szt)

Jeżeli chcesz wieksze to polecam za Ligota w strone Trzebnicy po lewej stronie ma pan piękne krzewy. aha i pod koniec siernia/wrzesien mozna juz sadzic z gruntu, na razie tylko z doniczek.[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem!

 

Pierwsza noc w Śródmieściu po 2 miesącach pobytu na wsi mocno mobilizuje mnie do szybkiego wykańczania domu :-?

 

Dopisuję się do drzwi i ocieplenia/tynków. Mam 9 sztuk drzwi wew i zewnętrzne, ale BUDUS chyba nie ma GERDY.

 

Nie wiem, kto skleci grupę drzwiową, ale ja mogę się zająć zebraniem danych grupy ociepleniowej (styropianami, wełnami i tynkami). Lada dzień będę musiała i tak zdobyć styro pod wylewki, jeszcze jesienią chcę ocieplić dom z zewnątrz, wełna może poczekać do przyszłego roku.

 

Co wy na moją kandydaturę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądałam stare strony i zobaczyłam kominek Betty&M. :o Prosty dlatego piękny.Pasowałby do mojej wizji wnętrza.

Obudowa wygląda jak marmur albo trawertyn.Czym go obudowaliście Betty&M ??? :wink:

 

to trawertyn :D

 

Scur przez skromność nie zaprzeczę :wink:

 

SUSPENSER brakuje mi jednej ościeżnicy (do drzwi wejściowych - koszt ok 1000 zł) mogę się podpiąć pod wspólne zamówienie? Wszystkie drzwi wewnętrzne brałam w Budusie w grudniu zeszłego roku :D

 

parkte koparki w okolicy Święta Katarzyna 60265494 (Henryk Gniewkowski) i w Żernikach 601421957 (kuowski Tadeusz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...