Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Stało się to czego się obawiałem. Dziś mija 30 dzień od zgłoszenia utwardzenia drogi (z architektury nic nie dostałem) więc na wszelaki słuczaj dzwonię czy aby pisemko do mnie jakieś nie wyszło (chyba mnie pokopało :oops: ) no i oczywiście jest sprzeciw (podobno wysłany 3 tyg temu?) :evil: - należy wykonać projekt i uzyskać pozwolenie budowlane :(

 

A więc rozsyłam wici -

WANTED projektant z uprawnieniami na drogi do zrobienia dwóch kresek zwanych projektem.

Dodam, że raczej potrzebny mi żywy niż martwy i raczej tani niż drogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzykowice - skąd wiesz :o - tak własnie było ;-) :lol: :lol: :lol:

 

a co na to mąż ? ;)

 

A co tam na budowie ??

no kafelek to ja jeszcze nie kładę :( obecnie walczę z kotłownią, zima tuż tuż, potem zabieram się za łazienkę.... gdzieś na forum przeczytałem o drewnianych wannach, bardzo mi sie ten pomysł spodobał :) do tego jeszcze łazienkowy kominek, trochę świec - żyć nie umierać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzykowice - przyznaję bez bicia - mąż w nieświadomości :wink:

a co do łazienki - fiu, fiu, fiu - aleś nawymyślał :D

a co do kotłowni - po 16 mam mieć odpowiedź z banku w sprawie wiadomej .....trzymaj kciuki :-)

 

sławek - coś krucho z tymi pokojówkami :lol:

przychylam się do wyboru drwala - dobrzyk dobrze sie spisywał :p

 

anton - mam nadzieję że okazja jeszcze będzie :-)

 

Smok - gdzie sie podziewasz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po bardzo dłuuugiej przerwie. Myśleliśmy, woziliśmy się z fachowcami rozmaitej maści i zrobiliśmy przewrót w planach. Sławku - przybij piątkę. Też będziemy remontować istniejącą chałupę zamiast budować nowej.

Pierwsze doświadczenia na linii frontu - bardzo przyjazna i kompetentna obsługa w ZE rejon Środa Śl. Polecam, przyanajmniej jak dotąd.

 

Nie doczytałam jeszcze o co chodzi z tymi pokojówkami i gajowymi, ale czy obsdzono już stanowisko Jaśnie Pani? Bo jak nie, to ja chętnie :lol:

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzykowice - miało byc tylko wpisanie danych do komputera i odpowiedź z systemu - kredyt jest albo nie ma. Przyszła odpowiedź - zależy od centrali....i własnie 10 minut temu zadzwoniła pani że odpowiedź z centali brzmi - za duże obciążenie kredytami :evil: :cry:

 

nie znacie jakiegos bezproblemowego banku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hadraadae - dzięki - będę próbowała :-)

w tym ostatnim banku to żeby było śmiesznie to wyszło, że zdolność kredytową mamy i to spoko - ale mamy otwarte 2 kredyty - hipoteczny i samochodowy i uznali że nasze wydatki nie mogą być powiększane następnym kredytem :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: witam klubowiczów, jesli chodzi o rozdział ról to rola fotografa mi wystarczy, role pokojowki pozostawmy płci pieknej, mam zamiar posadzic jeszcze teraz krzaczki tzn.zywoplot, co moi drodzy klubowicze polecacie, chodzi mi o jakis adresik ciekawej szkolki wokol wroclawia, lub miejsca gdzie mozna teraz nabyc cos ciekawego dzieki z gory,jeszcze jedno, musze sie pochwalic, zonka dala mi wspanialy prezent w rocznice slubu; CÓRECZKĘ :p :D :p taki jestem szczesliwy, syn juz jest, drzewka teraz posadze, a dom powolutku bede zaczynal, pozdrawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...