Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Kulka cały czas pamiętam o mozaice! Nawet powiedziałabym, że zaczyna spędzać mi sen z powiek, bo Tobie zawracam głowę, a nie mam kiedy jej obejrzeć :oops: :oops:

Jeśli miałabyś innego chętnego to proszę bardzo możesz ją oddać w dobre ręce, ale jeśli na razie nikt się nie zjawił to chętnie ją obejrzę jak w końcu uda mi się do Ciebie dotrzeć.

Też uważam, że najlepiej obejrzeć ją również położoną w pomieszczeniu docelowym, tzn. łazience :wink: , więc proszę o cierpliwość :wink: :D

W tym tygodniu nie da rady, więc może w przyszłym :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

agniecha1 ja wybrałam kompromis: wzór drzwi, który mi się podoba (Kosz w stylu Lutostańskiego) i cena, która jest naprawdę korzystna ok. 400zł za samo skrzydło. Do tego wybrałam sobie bardzo ładnie się prezentujące półokrągłe ościeżnice (Kosz zrobił coś w stylu Porty) i myślę, że będzie naprawdę dobrze :wink: :D

Przyznam sie szczerze, że nawet jakby coś się im stało za jakiś czas można jedną czy dwie pary wymienić lub jak będzie więcej kasy wszystkie (w to akurat trochę nie wierzę :wink: ), a teraz trzeba zamieszkać i cieszyć oczy czymś przyjemnym :D

Pozdrawiam :D

 

A jakie masz drzwi?

Masz fotkę tego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha mam jeszcze jedno pytanie: ile kosztował montaż drzwi przez Budusa (oczywiście w pakiecie rabatowym :wink: dla całej grupy)?

110 brutto (z 7% VAT)?

 

Tak - koszt montażu - 110zł już z Vatem (7%)

 

Co do drzwi - ja na 10 szt drzwi mam tylko dwa skrzydła z potrójnymi szybkami (bo mi musza doświetlić korytarz na piętrze) - reszta do sypialni bez szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angelika już wcześniej podawałam linka do mojego modelu, ale dla chętnie powtórzę co wybrałam :wink:

 

http://www.kosz.com.pl/pl/pics/oferta/drzwiwewnetrzne/verona/verona-big.jpg i

http://www.kosz.com.pl/pl/pics/oferta/drzwiwewnetrzne/verona/verona2-big.jpg

Pozdrawiam

Dabell - wielkie dzięki[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu drzwi wewn i Urzędowskiego

 

wydaje mi się, że nie można drzwi urzedowskiego porównywac z portą (nie wiem jak te najnowsze produkty porty) ale solidniejsze wydają się być te od urzedowskiego, ale jak jest z ich użytkowaniem - nie mam pojecia

faktycznie, wybór wzorów mają średni, więc pewnie bedziemy szukać innych...

 

z urzędwoskim jest w ogóle tak, że albo ktoś pieje z zachwytu nad jego produktami albo przeklina dzień w którym się z nimi zetkną :-?

my zamówiliśmy okna u urzedowskiego

wiedzieliśmy, że oczekiwanie na galuxu to ok 4 mies

zamówiliśmy je jak tylko ruszyliśmy z budową

termin realizacji zamówienia ustaliliśmy na koniec lipca

i co? okna są gotowe, ale my nie mamy co z nimi zrobić, bo chcielibysmy je montować po tynkach

poprosiliśmy o przesuniecie monażu na koniec września i nie bylo żadnych problemów

jak na razie jesteśmy zadowolenie ze współpracy, zobaczymy jak bedzie wygladal montaż itd

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałam służbowy wyjazd na miasto i korzystając z okazji......wskoczyłam sobie do Budusa.

Drzwi pooglądałam, pogadałam trochę z panem (całkiem miły). Coś mi się już tam wyklarowało.

Popytałam pana o te szybki, bo jak dabell muszę jakoś doświetlić korytarz i niestety są niebezpieczne (jestem bardzo przewrażliwiona na tym punkcie). Kurcze, a ten model bardzo mi się podoba, ale znalazłam jakąś alternatywę, tylko muszę się z tym przespać.

 

Tak - koszt montażu - 110zł już z Vatem (7%)

 

pytałam też o koszt montażu, to pan stwierdził, że w sumie jak się bierze drzwi z montażem to on wychodzi za darmo (różnica Vatu)

 

pytałam również o drzwi Kosz'a i te pan odradzał mi, bo cos logistycznie u nich szwankuje, albo przywożą nie te drzwi, albo klamek brakuje, albo inne drzwi

różnie z nimi bywa

 

najbardziej zachwalał Portę

Dre też są ponoć gorsze, jak to określił: "taki grubszy papier"

 

mam weekend na przemyślenia, no i czekam na odpowiedź z banku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowanie ocieplenia- najczestsze wybory

 

Ocieplenie podłogi na gruncie(najwięcej chętnych 6 osób): 2x5cm eps100 (zwykły) lub Vapotherm XR 5cm(1 osoba)

 

Ocieplenie poddasza: 15cm + 10cm lub 20cm+5cm, lub 18cm+5cm. Jeśli ktoś już typuje produkt, to są to Rockwool Toprock i Superrock (4 os)

 

Ocieplenie zewnętrzne: eps70- 15cm(2 osoby) lub 10cm(ja),Rockwool Fasrock L 15cm(1 osoba)

 

To tak z grubsza. Wieczorkiem powysyłam wam priva, żeby pouściślać wszystko. Proszę o odpowiedzi do niedzieli wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowanie ocieplenia- najczestsze wybory

 

Ocieplenie podłogi na gruncie(najwięcej chętnych 6 osób): 2x5cm eps100 (zwykły) lub Vapotherm XR 5cm(1 osoba)

 

Ocieplenie poddasza: 15cm + 10cm lub 20cm+5cm, lub 18cm+5cm. Jeśli ktoś już typuje produkt, to są to Rockwool Toprock i Superrock (4 os)

 

Ocieplenie zewnętrzne: eps70- 15cm(2 osoby) lub 10cm(ja),Rockwool Fasrock L 15cm(1 osoba)

 

To tak z grubsza. Wieczorkiem powysyłam wam priva, żeby pouściślać wszystko. Proszę o odpowiedzi do niedzieli wieczorem

 

Pani Koalo jesteś WIELKA

 

widzę,że jednak 2 warstwy wełny. ja mam z tym najwiekszy problem.

slyszalam ze lepiej sprawdza sie sie 3 warstwy 10,10 i 5 cm, ale jestem juz prawie przekonana za 20 i 5 tez bedzie ok.

no moze jeszcze jeden glos jakiegos doswiadczonego Forumowicza i dokonam wyboru. hleh jakze jestem niezdecydowana :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOCHANA GRUPO WROCŁAWSKA

"Na gwałt" potrzebuję namiarów na wypożyczalnię sprzętu do osuszania wylewek. Miałam nadzieję, że już zaczniemy kłaść parkiet, a tu się okazuje, że wilgotność 2,5. I co będzie z moją przeprowadzką? Poratujcie w potrzebie!

 

Zastanów się nad położeniem wykładziny za 5 PLN za metr (strzelam nie mam pojęcia ile kosztuje wykłdzina dyw. czy linoleum...) a parkiet zrób za rok. Nie żartuję.

Znajomi tak zrobili, podłogi wyschły porządnie dopiero po 1,5 roku.

 

 

Rozwiązanie ma sporo oczywistych wad ale ma też pewne zalety niewątpliwie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi - w Leclercu czasami jest wystawa drzwi wewnętrznych (nie zawsze) firmy GROT tel. 071-342-31-64, 602-805-222; [email protected]

 

Są to drzwi drewniane sosnowe i debowe, wzory sa bardzo różne, wykonanie - b. ładne - mowa o tych z wystawy. A oto cena z montażem np. takiego wzoru jaki ma kulka czyli z 4 szybkami: 1.102zł brutto, w tym montaż i ościeżnica. Cena nadrozszej wersji 1 139,55 brutto.

 

Na ulotce jest napisane ze punkty sprzedazy znajduję się w D.H.Astra ul. Horbaczewskiego oraz w Galerii E. Leclerc - ale przy tych drzwich nie było nikogo, a bywam tam czesto. Wiec nie wiem kto je produkuje, ale sa naprawde ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOCHANA GRUPO WROCŁAWSKA

"Na gwałt" potrzebuję namiarów na wypożyczalnię sprzętu do osuszania wylewek. Miałam nadzieję, że już zaczniemy kłaść parkiet, a tu się okazuje, że wilgotność 2,5. I co będzie z moją przeprowadzką? Poratujcie w potrzebie!

 

Kontakt " na gwałt" :wink:

DRY-POL Niskie Łąki 4

tel 601 73 45 60

 

Też byłam zmuszona skorzystać z osuszacza, efekty są,

po tygodniu wilgotność wylewki na poddaszu spadła z 2,6 do 2,1

we wtorek najprawdopodobniej zaczynamy kleić parkiet

ale to już zależy tylko od p. Obały, producenta parkietów,

i od panów którzy mają wykonać usługę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...