Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Cześć ludziska !

Witam po zmianie łacza na Neostradę :) :p

Gagata , Iwiny potwierdzam , w Brochowie wjechać w ul. Koreańską , do końca ( niemal droga się kończy) i już jesteście w szkółce ( po lewej stronie)

Sławek , kupiłem takie cuś na Niskich Łąkach , ale trzeba mieć cierpliwość. W marketach sprzedają tanio, ale ...

Ivon, pozdrówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Smoku :D

czy "mieć cierpliwość" oznacza, że nie maja nic na składzie i wszystko sprowadzają na zamówienie? Jak się ten sklepik nazywa?

W supermarketach na pewno nie będę kupował, bo potrzebuję prowadnic z dopuszczalnym obciążeniem do 15 i 45 kg. (krzynka piffka i woda mineralna :lol: ).

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie może dziś skończy się malowanie :-)

i jesli tylko dostane wreszcie kredyt - zakładam ogrzewanie i si e przeprowadzam :-)

 

A ja już MAM ogrzewanie !!!!!!!!!!!! Moja pompa ciepła "zaskoczyła" od razu i jest cieplutko :D Śmiesznie jest, nie ma kaloryferów, podłoga jest zimna (tak ZIMNA) a jest ciepło, czary mary. Strasznie sie cieszę, że po tak długim okresie oczekiwania i niepewności wszystko się zrealizowało tak jak sobie to wyobrażałem. Teraz oczekuję jeszcze tylko na jakiś mróz, gdzies tak -20 albo -30 stopni aby upewnić się w 100% że wszystko gra ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Ptaszki !

Hadraadae , trafiłaś, lubię łazić po takich śmieciowiskach, to trochę jak polowanie :)

Na Niskich Łąkach "prywatni importerzy" sprzedają to co Niemiec wyrzucił na śmietnik, ale można czasem coś fajnego znaleźć ;)

Dobrzykowice, jestem ciekaw tych cudów :p

Jolana, jeśli działki sprzedawała gmina, to można domagać się, by zapewniła dojazd, jeśli osoby fizyczne, zapomnij o gminie i podwijaj rękawy. Na szczęście w Twoim rejonie nie problem o kamień, tłuczeń, czy coś takiego

Jak zwykle pozdrawiam Ivonę (przyłącza się Owieczka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! :D

 

Powiedzcie, czy macie jakiś pomysł jak zmusić gminę do zrobienia drogi lub czegoś, co choć tą drogę by przypominało?

 

Po ostatnich deszczach droga właściwie nie istnieje, normalny spływ kajakowy :( :evil:

Możliwe też kąpiele błotne :wink:

 

Mam dokładnie taki sam problem, w odpowiedzi wójt gminy rozłozył tylko ręce i powiedział, ze ma na ten cel 30 000 zł. Aby było jasne na WSZYSTKIE drogi w gminie !!!!! Reasumując, jak sobie sama nie zrobisz to nie będziesz miała. Podobnie jest z czyszczenie rowów i oświtleniem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Ptaszki !

[Dobrzykowice, jestem ciekaw tych cudów :p

 

Jak zwykle pozdrawiam Ivonę (przyłącza się Owieczka)

 

Jak tylko uda mi sie dobrowadzic resztę w domu do jakiego takiego stanu to nie omieszkam Was zaprosić, najlepiej to chyba w jakis mróz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: witam wroclawiakow, troche mnie nie bylo ale to moja coreczka zawladnela teraz naszym zyciem, do wiosny trzeba sie nacieszyc bo potem to juz dzialeczka mnie czeka chyba od ranka do wieczora, pozdrawiam wszystkich ,szczegolnie przyszla sasiadke z gminy wisznia mala,ivonesca to dla ciebie :p , a jesli chodzi o krakowska, akurat mieszkam jeszcze teraz niedaleko, jesli ktos chce cos fajnego znalezc polecam godziny poranne, kiedy sie zjezdzaja, pierwszy klient utarguje kazda cene, sam ostatnio kupilem maly stoliczek, piekny rzezbiony, pozdrawiam jeszcze raz wszystkich :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...