Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

dzięki Anja! fasolko nie udał mi sie urlop, niestety skończy się w sądzie

a na razie może w szpitalu

ale cel osiągnełam

przestałam myślec o budowie i właczył mi sie olewator :)

 

Współczucia z racji nie udanych wakacji i gratulacje z okazzji włączonego olewatora. Ja też pracuję nad tym, by mi się czasem włączył, ale póki co nic mi nie wychodzi. Chyba jeszcze nie znalazłam odpowiedniego przycisku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizuję listę chętnych na drzwi (tudziez ościeżnice):

- SUSPENSER

- Xena z Xsary

- Zoorro 1

- Flowera

- Michasiek

- Angelika

- agniecha1

- Betty&M

- Daro_K (?)

M

 

Tak wyglądała lista chętnych ostatnio - potem część wyjechała, a reszta ucichła (poza mną - mam coraz nowe oferty i już nieźle namieszane w głowie) :wink:

 

Dzisiaj oglądałem drzwi GROT w Astrze i naprawdę robią wrażenie - są ładne i solidne - proponuję pojechać, zobaczyć i wziąść folder.

W Leclercu niestety już ich nie ma, bo jak stwierdził ochroniarz "były, ale się stąd zawinęli".

 

Rozmawiałem z ich przedstawicielem na Wrocław - ma do mnie podjechać pod koniec tygodnia i porozmawiamy :)

 

Potem zdam Wam relację z tego spotkania :wink:

 

Ja tam czekam na wyjasnienie naszej sytuacji finansowej - tzn. ile nam kaski zostanie. No i obserwuję Wasze negocjacje z różnymi hurtowniami, wystawcami. Co do tego GROT`a to obawiam się tylko, ze ciężko będzie się z kimś skontaktować, gdyby cos się z drzwiami działo nie tak. Bo jak tak skaczą tu i tam to może być ciężko ich znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GROT wystawiał się na targach budowlanych w marcu. Mieli wystawione drzwi zew. Ładne, porządnie zrobione. Tylko ten koleś, który je niby miał sprzedawać jakiś taki dziwny z gadki był. Nie pamiętam już, co mi się nie podobało i nie chcę nikogo oczerniać, ale jakiś taki śliski był... Angelika może mieć rację niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupo miła podzielcie się namiarami na wykonawców przyłączy (gaz, kanaliza, woda). Nie muszę oczywiście pisać, że solidnych i tanich :wink:

 

Wode na budowe przyłączali mi panowei z Zakladu Gospodarki Komunalnej z ul wiosennej w siechnicy, kanalizacje chyba tez robia. Zrobili szybko i bez problemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz styro. Może będzie więcej, bo Daro_K się liczy

 

 

EPS70 (+ siatki, kleje, kołki, tynk silikatowy)

> -15 cm- 68m3

> -12cm- 30m2

> -10cm-19m3

>

> EPS100

> -15cm- 50m2

> -10cm-65m2

> -7cm termorganika platinum plus- 50m2

> -5cm- 1730m2

> -4cm-125m2

> -2cm-236m

>

> Styropian dźwiękochłonny

> -4cm-60m2

> -2cm- 95m2

>

> Hydromax 10cm- 4m3

>

> VaphotermXR 5cm-52m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja kożystając z aury popieliłam (a raczj pokarczowałam :lol: ) działękę. Ale ognicho będzie jak to wyschnie! Jednemu dwumetrowemu okazowi ostu nie dałam rady... Spychaczem go weźmiem :-?

ha ha ha witam walczącą z ostami w klubie.

znam ten bol!

 

jutro o 10 spotykam się z kolesiem od styro i od welny

dam znać co udalo mi sie wynegocjowac

pozdrawiam

 

Daro licz szybko ten styro i wełnę,

taniej juz nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupo ociepleniowa!

Spotkałam się z bezpośrednim dystrybutorem ROCKWOOLa i zaproponował mi takie ceny przy naszych ilościach - ceny brutto:

Toprock 200 - 32,20zł

180-32,94zł (to nie pomyłka 180 jest drozsza od 200)

150-20,74zł

100-15,73zł

 

Superrock 50-7,93zł

 

Pani Koalo a jak to wygląda w porównaniu z innymi hurtowniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...