Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

ja wytachałam zbiornik stalowy 8m3 na szambo za 1000, do tego dofasonuje szybkozłacze i będzie na razie gites, potem sie zastanawoie nad przerobieniem tego na oczyszczałkę lub moze przywloką obiecana kanalizę

tylko teraz musze go czyms pomalowac - poratujcie czym to sie maluje -abizolem?

 

Daro K Twój kiero raczy żartywać :)

zapytaj czy drabinki do wchodzenia na nie jak się wklada wełne też mają byc z okreslonych fabryk.... kurcze zwariowac można....

Michasiek sprobuj tu

Wójcik Edek - 604842029

jestem bardzo zadowolona - osobiście robię teraz przygotowania pod malowanie i naprawde rzadko gdzie przecieram gładzią....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xena no cóż, ja pytam to on grzecznie odpowiada;) Wykonawca ocieplenia też, bez konsultacji z kier. wymienił te dwie firmy.

 

Szambo - parkte i domi jeśli budujecie się na zachodzie Wrocławia to bliżej będzie do Żar, jeśli na południu, bliżej do Sobótki - trnasport będzie miał znaczenie w negocjacjach. Ja na wyjściu widzę, że Żary są tańsze 8) , ale się nie upieram. Jeśli obniżycie cenę w negocjacjach to idę z Wami, ale nie zapominajcie, że ja jestem obok Wilkszyna 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nawiąże do ogrodzenia frontowego.

Chyba nie wydolimy z kasa, zamawiajac front kuty za 30.000zł -tyle kosztują nas okna.

 

Czy orientuje się ktos z was, ile moze kosztować taki front

http://www.centrumogrodzen.com.pl/fotosy/G_Ogrodzenia%20drewniane/A_Ogrodzenia%20sztachetowe/osz/images/OK_DSC01423.jpg

 

I czy bramę wjazdową można zrobić przesuwną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i chce tylko zameldować, że Pan z Rockwoola myśli jakby nas rozpracować logistycznie.

na razie czekam na info od niego.wysłałam mu popoludniu zestawienie

Daro-rockwool nie jest zły :)

nie wiem jakie ceny zaproponuje przy Twojej wełnie, zobaczymy.

Nie wiem też jak z terminami, czy nie trzeba bedzie wziac wszystkiego razem (albo przynajmniej 1 tir teraz, drugi za np. 2 tygodnie.

Kine Twoje zmiany dostałam.

pozdrawiam i zamelduję jak sie czegos dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Parkte- wydaje mi się ,że dosc drogie bo z tzw.kształtki.Wygląda na cegłe z Bogdanki,można taniej zrobic z prostej cegły.Nie znam ceny tych pięknych przęseł.

Pozdrawiam

 

Thx za odp. rozwazymy na pewno za i przeciw przy wyborze cegiel itp, chodzi mi o taki ogolny zarys cenowy takiego plotu, oczywiscei to przyklad, ale chodzi mi o poziome sztachety czy jak to sie nazywa ;) kutego na pewno nie zrobimy..gdzie piec, instalacje, ocieplenie, wylewki, armatura, drzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ja bym się jeszcze dorzuciła z wełną 100 - 60m2.

 

Xeno! nie ma sprawy ale na palecie jest 108m2 (10ka superrocka) i musisz dać mi znać wczesniej, bo trzeba to logistycznie ustawic żeby ktos, kto się buduje niedaleko Ciebie potrzebował resztę palety.

tak jak pisałam najwiekszym problem moze okazac się te pelnopaletowe dostawy.

ale dla chcacego nic trudnego, myślę ze ze względu na cenę warto się pogimnastykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i chce tylko zameldować, że Pan z Rockwoola myśli jakby nas rozpracować logistycznie.

na razie czekam na info od niego.wysłałam mu popoludniu zestawienie

Daro-rockwool nie jest zły :)

nie wiem jakie ceny zaproponuje przy Twojej wełnie, zobaczymy.

Nie wiem też jak z terminami, czy nie trzeba bedzie wziac wszystkiego razem (albo przynajmniej 1 tir teraz, drugi za np. 2 tygodnie.

Kine Twoje zmiany dostałam.

pozdrawiam i zamelduję jak sie czegos dowiem.

 

NIe twierdzę że jest zły, ale ma inne właściwości niż Gulfiber. Wiadomo, jak się nie da ceny ściągnąć to i Rockwoolem się zadowolę z Wami;)

Chętnie porozmawiałbym z tym naszym opiekunem na temat rodzaju wełny na poddasze (20cm+10cm). Aniu daj mi namiar do niego na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...