Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Pani Koalo!

dostałam rozpiskę od pana :)

rockpaki to właśnie palety :)

na tira wchodzi 11 rockpaków (zawsze)

np. tak jak napisałaś przy toprocku 200,180 rockpak(czyli paleta) to 50m2

Przy 250 m2 toprocka masz wiec 5 rockpaków.

 

Przy toprocku 150 rockpak (paleta) to 70m2

Przy toprocku 100 rockpak (paleta) to 100m2

 

przy superroku 50 (wszyscy taki chcą) na palecie (rockpaku) jest 25 małych paczek czyli180m2.

 

Idealnie byłoby wiec gdyby wszyscy zamawiali całe palety (rockpaki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro i wszyscy zainteresowani oto namiary

 

Marek Wócik-Prezes Zarządu

MSM sp. zo.o.

Dystrybutor rockwool, knaufinsulation, greinplast

 

ul. Małopanewska 33

Wrocław

tel. 071-373-53-06

kom. 604-527-314

 

Powołaj sie na mnie.

Ja mu powiedziałam ze jestesmy wszyscy znajomymi.

w sumie to prawda :)

 

Oczyiwście, że prawda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szambo - cięgle przede mną, bo gdybym zakupił z Probudu to i tak muszę dorzucić kasę za wykop i podłączenie, a to pewnie wyniesie około 1500 - 2000zł. A we wsi Żary pod Wrocławiem od strony zachodniej jest firma montująca za 4500zł kompleksowo, więc nie wiem czy nie warto dać im szansy. Oczywiście szybkozłączka do tego 700zł, aby mi po posesji nie grasował jakiś szambonurek.

 

 

Podasz mi może namiary ? Ja i mój sąsida też chcemy właśnie zakupić szambo, może uda się jak z grupą drzwiową wynegocjować jakis rabat? Wlaśnie wysłaalm zapytanie do firmy z sobotki EKOBUD zajmuja sie produkcja, i montazem kompleksowym szamb betonowych

 

super - czekam na wieści cenowe;)

U nas kompleksową usługę wycenili na 8000 zł (bez vat).Szambo betonowe 10m/3,z kopaniem,montażem,wyprowadzeniem rury poza granice działki(tzw szybkozłączka) i podłączeniem do domu.

Jak dla nas to było za drogo. Kupiliśmy szambo w Jesbecie z dowozem,montażem(włożenie do wcześniej przygotowanego przez nas dołu)

Samo szambo kosztowało 2400 +dopłata 300 zł za wzmocnioną płytę po której może jezdzić samochód+ 130 zł właz + 50 zł kominek (50 cm) +800 zł transport.Za wykopanie dołu zapłaciliśmy 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damro,

namiar na dachowców z Miłoszyc, Pan Karwacki tel. 604428025. U mnie robił solidnie ale nie wiem jak u niego z czasem. Dzwoń.

 

U mnie też robił i u znajomych i u sąsiada :-) - polecam. Możesz powołać się na Izę z Rogoża :-). Może będzie łatwiej :-). U nas wczoraj zakładali właśnie ostatnie rury do rynien już na elewacji (etapowo to szło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod nieobecnośc mojej połówki scurki, jest na urlopie - mam do grupy pytanie o kominiarza. Jeżeli miał już ktoś u siebie takiego pana i ma namiary to chciałbym skorzystać.

Najlepiej zaufany, który wyczyści mi dobrze komin i podpowie rozwiazanie wentylacji w kotłowni bo musze szykować się do odbioru budynku.

 

pozdrawiam

Sławek

 

nie wiem czy oni mają rejonizację - ten jest z Obornik śl. przychodzi do nas od 3 lat: Henryk Świątnicki 071/ 310 11 24, 603 08 35 43

 

pozdrawiam malzonka scurki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był u mnie wylewkarz, janzar z forum. Stwierdził, że kupowanie 3 cm styropianu akustycznego nie ma sensu, w związku z czym zamieniam w zamówieniu akustyczny na zwykły EPS100.

 

Bzyk- nie wiem dalej, gdzie ci przywieźć ten styro! Ja też jestem za Arisem. Podajcie proszę, kto jeszcze się decyduje, bo jutro chciałabym to załatwiać powoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...