Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

anton - dzięki za pozdrowienia :-)

powoli zbliża się przerwa zimwa w budowaniu, choć widze że wiele się jeszcze dzieje na innych budowych - przynajmniej tyle widac na zewnatrz:-)

pozdrawiam serdecznie

 

 

Ivo jaka przerwa, aby tylko zapewnic ogrzewanie i do dzieła !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyjcie na: Uwagi o Forum Muratora - ostatni post Redakcji :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja bym bardzo chciała osobiście poznać parę osób, szczególnie regionalnie.

 

A co do spotkań regionalnych, o których informacje na razie docierają do mnie zawsze po fakcie, powiedzmy sobie szczerze - kto z nas ma czas na życie towarzyskie?

 

Jeśli ktoś ma, to ja się przyznaję, że zazdroszczę. Pierwszy wolny weekend mi się kroi na połowę listopada... Chyba że coś się zmieni. Ale wolałabym nie.

 

Wirtualne pozdrowienia dla wszystkich :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego informacje o spotkaniach regionalnych docierają do Ciebie po fakcie :o

zarówno ja , jak i Smok ogłaszali wszem i wobec termin i miejsce spotkania kilka, jeśli nie kilkanaście dni wcześniej .....a zycie towarzyskie...no cóż....na pewno jest okrojone i często w budowlanym garcu ale JEST !!!! i zyczyłabym sobie i wszystkim oby nie zaniechać spotkań !!!!

pozdrawiam, na razie wirtualnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docierają po fakcie, bo chyba były jakieś przed moim zadomowieniem się na forum i o ile dobrze kojarzę daty, to w czasie, gdy dość długo pozostawałam off-line. Taki los. To nie miało brzmieć jak zarzut. :wink:

 

A życie towarzyskie nie zawsze jest okrojone przez zamieszanie budowlane. Jest jeszcze praca, zobowiązania wobec rodziny itd. A czasami po prostu trzeba się wyspać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim spotkaniu u Ivoneski, zapowiadałem rychłe spotkanie u mnie, ale działkę mi całą zaorali, a murarze porozkładali się z tynkami i gdzie my biedni się podziejemy ?! Chyba przyjdzie nam poczekać do wiosny, (a może nie :) ) Ostatnio świętowaliśmy wielkie pstryk, chłopaki dziś skończyli walkę z tynkami, zostały kosmetyki.

Anton podawaj tego hydraulika, bo głowa od tych cen mi puchnie ;)

Ivonesca, Owieczka twierdzi, że jej ojcem chrzestnym jest Szewczyk Dratewka, więc się nie boi (jej słowa)

(czy ja nie pisałem, że jestem dobrym smokiem ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smok - a więc tynki są ...super !!!!

a gdzie się podziejemy, no gdzie :cry:

ale nic się nie martw, zima miała byc okazją testowania pompy ciepła o ile dobrze pamietam :D i jeszcze ktos coś mowił o spotkaniu zimowym....Sławek??

na priva wysłałam Ci numer do mojego hydraulika - zawsze mozna popytać.

PS.

Uffff, Owieczka mnie uspokoiła ;-) pozdawiam dobrego smoka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka - czemu nie? organizujecie coś? ;-)

a co do kominka to czekam na decyzje z banku czy dadzą nam kaskę na ogrzewanie , w tym kominek .....

a wiesz w zeszłym tygodniu przez przypadek okazało się że moja znajoma też ma taki rodzaj kominka i jest baaaaardzo zadowolona :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...