Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Na jakiej bazie/zasadzie pracują te zmiękczacze? Jakiś rodzaj soli ? Moi znajomi mają coś takiego i raczej przynosi to średnie wyniki. No może poza słonawym smakiem wody. :D

 

Jak to działa jest opisane tu:

http://www.allegro.pl/item243191419_rewelacja_miekka_woda_do_pralki_lub_zmywarki.html

 

Średnie wyniki hmm czy mają nadal twardą wodę i osadza im się kamień na kranach itp. ?

 

Spytałem co to za paskudztwo to E451 i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

W Kobierzycach woda jest extra, to prawda :D , ale jest bardzo twarda i kamien osadza sie wszedzie :-?, w kuchni, w lazience... Pralka poki co zyje, ale z czajnikiem to juz gorzej - trzeba co najmniej raz na tydzien traktowac go jakims odkamieniaczem. Chyba tez bede myslala o jakims zmiekczaczu :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Wszystkich,

 

Widzę, ze temat zmiękczaczy jest mocno popularny na forum,

mogę polecić firmę Armar, z ul. Jeleniogórskiej,

koniecznie jednak trzeba rozmawiać z panią Renatą, w przypadku kliku zmiękczaczy mogę ich przekonać po dobrej znajomosci o dobrą cenę.

 

Proszę też bezkrytycznie nie przyjmować zmiękczaczy jako wynalazek na całe zło, jeśli chodzi o kamień to owszem usunie, ale szczególnie proszę uważać na instalacje miedziane c.o. gdyż woda po zmiekczaczu jest bardzo agresywna,

i powoduje osłabienie tego typu rur (stalowe tez)

a do picia to tez lepiej ja mineralizować

 

pzdr

bzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym chciałam się pochwalić, że dołączyłam do miłośników kotów.

W naszym domu pojawiła się maleńka, 3-miesięczna kotka rosyjska niebieska :-) przecudnej urody :-). Na razie chowa się po kątach przed dziećmi :roll: ale z nami juz jest zaznajomiona - mężowi wskakuje na ramiona i przymila się do twarzy :roll: . I to po paru godzinach pobytu w domu. Chyba dobrze rokuje na przyszość.

To tak w kwestiach pozabudowlanych :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym chciałam się pochwalić, że dołączyłam do miłośników kotów.

W naszym domu pojawiła się maleńka, 3-miesięczna kotka rosyjska niebieska :-) przecudnej urody :-). Na razie chowa się po kątach przed dziećmi :roll: ale z nami juz jest zaznajomiona - mężowi wskakuje na ramiona i przymila się do twarzy :roll: . I to po paru godzinach pobytu w domu. Chyba dobrze rokuje na przyszość.

To tak w kwestiach pozabudowlanych :-).

 

Dabell koty niebieskie rosyjskie to najladniejsze koty na swiecie!

na poczatek radze nie zakladac firanek, bo skacza po nich jak wiewiorki.

zazdroszcze nowego lokatora!

jakby sie do mnie przyblakala to sie nie pogniewam sasiadko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

słyszałem, że w Chrząstawie Małej mają budować jakąś drogę wewętrzną. Czy ktoś coś wie na ten temat? Czy można gdzieś zobaczyć mapkę, albo chociaż opis z zaznaczoną tą drogą?

 

pozdrawiam

 

bimki też coś na ten temat słyszałam, to ma być a'la obwodnica dla Chrząstawy bo aktualna droga bardzo wąska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro-K

 

 

AS24, bierzemy razem, żeby z tym transportem nie marudzili? Ja to chętnie podzieliłabym na dwie dostawy. Styro pod wylewki za jakieś 2 tygodnie, a potem za następne dwa tygodnie styro do ocieplenia. Co sąsiad na taką koncepcję? Coś ten dach u sąsiada się nie robi? Co za problem?

 

Ja raczej z tym drugim transportem, bo wylewki najwczesniej beda za 6tygodni... Czyli bym bral za 4tyg.

 

Daro_K ja tez bym sie pisala na styropian na wylewki, wysle na priva ile potrzebuje

a czy daloby sie od razu w tej hurtowni pape zamowic za jednym zamachem?

Na transport bym sie pisala wtedy co Pani Koala lub as24 bo to blisko, ale nie wczesniej niz 1-szy tydzien pazdziernika, a najlepiej jak pani Koala i as24 beda brac styropian na ocieplenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...