Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Kochani forumowicze!

Jeśli chcecie coś zamówić ze styropianów lub innych materiałów podaję kontakt na moją hurtownię w Jelczu-Lskowicach: pani Sylwia 713186626; ([email protected]). Proszę tylko powołać sie, że jesteście od Darka z forum internetowego . Ceny od podanych przeze mnie będę dla Was jeszcze niższe. Jest to grupa PSB, więc teoretycznie mają wszystko.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Tynki wyszły super. Robi mi ekipa pana Tracza (501283928), na Knaufie. Zdecydowałam się na usługę z materiałem- nie mam zdrowia szukać teraz ofert itd. Widziałam jak przywieźli 2 palety Knaufa (domek 160 użytkowej) Wyszło 27zł/m2. Nie wiem, czy to dużo, czy mało. Ważne dla mnie było, żeby ekipa była fachowa i nie narobiła mi baboli, bo poprawianie kosztuje drugie tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - rozpracowuję temat filtrów i zmiękczaczy - prowadzę rozmowy nt szczegółów technicznych, pytam o wszystko i czepiam się o pierdoły - jak już wszystko będę wiedział napiszę co i jak.

 

Przy okazji podpytuję o rabat na filtry dla większej grupy, więc może jesteście zainteresowani utworzeniem takiej ?

 

:wink:

ja też jestem wstępnie zainteresowana zmiękczaczem:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i od razu pytam :wink:

W dalszym ciągu szukam dobrej ekipy do tynków zewnętrznych.

Mała informacja dla szukających styropianu. Ja szukałem po calej okolicy i w końcu kupiłem w Arisie. Wyszło najtaniej (Styropian kupowałem na 3 budynki. Próbowalem kupić w fabryce to mnie właśnie tam odesłali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem bardzo zainteresowana tematem zmiękczacza wody. Mój hydraulik namawia mnie na niego koszt to około 2000 pln. Na początku byłam przeciwna, ale jak popytałam sąsiadów to mówią że to dość potrzebny zakup. Martwię się tylko jakością wody do picia (dwoje małych dzieci) bo tam trzeba wsypywać jakąś sól. Jeśli ktoś może coś doradzić to z góry dziękuję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym też zasięgnąć opinii na temat zakupu w niemieckich supermarketach budowlanych np. Hornbach. Ostatnio romawiałam ze znajomymi mieszkającymi niedaleko granicy z Niemcami. Mówili że będą tam kupować termostaty do kaloryferów, bo tam kosztują ok. 10 euro i to jest ponad dwa razy taniej niż w Polsce. Ponoć tańsze są kaloryfery, ale tu jest problem z transportem. Znaleźli też deski podłogowe za ok. 40 zł. za m (takie które trzeba potem polakierować). oglądał je jakiś stolarz i mówił że jest to bardzo dobrze wykinana deska podłogowa i świetna jakościowo. Czy ktoś coś na ten temat wie lub mógłby sprawdzić? Może utworzymy jakąś grupę kupujących kaloryfery i deski?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani forumowicze!

Jeśli chcecie coś zamówić ze styropianów lub innych materiałów podaję kontakt na moją hurtownię w Jelczu-Lskowicach: pani Sylwia 713186626; ([email protected]). Proszę tylko powołać sie, że jesteście od Darka z forum internetowego . Ceny od podanych przeze mnie będę dla Was jeszcze niższe. Jest to grupa PSB, więc teoretycznie mają wszystko.

powodzenia

 

Pani Koala, as 24

jakbyscie sie zdecydowali na zakup w Jelczu styropianu na fasade to ja bym sie pisala na transport wtedy do mnie styropianu na wylewki i papy (ja 2 wioski za wami), dzwonilam do pani Sylwi, chcialaby z tego jakies zbiorcze zamowienie zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Sylwia od jutra idzie na urlop, będzie w pracy 24.09

Jeżeli uda nam się zgrać i zamówić razem to cena może zejść do 145zł za EPS70 i 175zł za EPS100, są to ceny brutto.

Pani Sylwia mówiła też że dobrze by było zgrać się również na klej do styropianu i ewentualnie na tynki bo wtedy może i na te materiały będzie można jakąś dobrą cenę uzyskać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...