Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Aktualna jest tez sprawa okien Velux. Na razie mam

uzbierane 14 szt.

 

Wpadnijcie do mnie na ul.Krakowską 93-105 pn-pt 8-16 sobota 8-13 to sie dogadamy. Radzę to zrobić jeszcze we wrześniu :-)

 

Mam też namiary na solidnego dostawcę dachówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Aktualna jest tez sprawa okien Velux. Na razie mam

uzbierane 14 szt.

 

Wpadnijcie do mnie na ul.Krakowską 93-105 pn-pt 8-16 sobota 8-13 to sie dogadamy. Radzę to zrobić jeszcze we wrześniu :-)

 

Mam też namiary na solidnego dostawcę dachówek.

 

Widziałem, że macie też w ofercie wełnę Knauf :wink: , więc może faktycznie się przejadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velux - mam kontakt na lepsze rabaty - ale do ustalenia indywidualnie. Oto namiar: pani Justyna 713253819 powołajcie się na Darka z forum interemtowego. Tutaj pole manewru jest większe przy dużych zamówieniach i naprawdę w tym wypadku warto zgrać się na poziomie min 30 okien.

powodzenia

 

Większe zamówienia nie mają tu nic do rzeczy , bo dostawa 30 sztuk musi jechać bezpośrednio na budowę (jedną inwestycję na conajmniej 30 sztuk zgłoszoną i zatwierdzoną przez VELUXA). Indywidualne inwestycje nie wchodzą więc w grę. Po za tym nie ma co czekać bo załapiecie się na podwyżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velux - mam kontakt na lepsze rabaty - ale do ustalenia indywidualnie. Oto namiar: pani Justyna 713253819 powołajcie się na Darka z forum interemtowego. Tutaj pole manewru jest większe przy dużych zamówieniach i naprawdę w tym wypadku warto zgrać się na poziomie min 30 okien.

powodzenia

 

Większe zamówienia nie mają tu nic do rzeczy , bo dostawa 30 sztuk musi jechać bezpośrednio na budowę (jedną inwestycję na conajmniej 30 sztuk zgłoszoną i zatwierdzoną przez VELUXA). Indywidualne inwestycje nie wchodzą więc w grę. Po za tym nie ma co czekać bo załapiecie się na podwyżkę.

 

To ile Twoim zdaniem rabatu powinienem dostać na zamóieniu rzędu 5tys zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam jestem tu nowy i szukam firmy która w okolicach wrocka zakłada rekuperatory i jakie najlepsze teraz są.

Najlepszy rekuperator - czyli takie jakie tobie będzie odpowiadał :-).

Są różne rekuperatory, ja będę miała z firmy EM-ka http://www.rekuperatory.pl - Storkair 350 przeciwprądowy. Zakładali mi instalację, robili wcześniej projekt. Centralka będzie montowana w październiku. Polecam, współprca bardzo dobra.

Na forum są osoby, u których będa inne centrale. Może się odezwą.

No nie omieszkam sie odezwać :lol:

 

Sprawdziłem te "rekuperatory", potem cztery inne firmy. Plątałem się od StokAira do Mistrala, a skończę na centralce Nikol :lol:

I nie mam zamiaru tego komentować, bo to temat rzeka. Znalazłem ludzi rzetelnych, zajmujących się wentylacją od wielu lat i umiejących wywołać u mnie poczucie sęsu inwestowania w ten rodzaj wentylacji z odzyskiem i GWC.

Generalnie ceny były wysokie, a gwarancji uzyskania zakładanych efektów żadnych. Teraz mam człowieka, który sam dba o wyregulowanie instalacji i wysezonowanie GWC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo planuję instalacje i znalazłem taką ofertę na kable elektryczne firmy Telefonika do 750V:

 

YDYp 3x1.5 - 176 zł/100mb

YDYp 3x2.5 - 268 zł/100mb

 

YDY 3x1.5 - 181 zł/100mb

YDY 3x2.5 - 277 zł/100mb

 

Jest to podobno promocja - czy to są faktycznie dobre ceny ?

 

Może zmontujemy grupę "kablową"? Jest kolka osób na podobnym etapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skończę na centralce Nikol :lol:

 

Czym w skrócie różni się Nikol od Zubra? Czy ma juz bardziej zaawansowany panel sterowania? Czy dowiadywałeś się ile mocy pobierają na najczęściej używanym biegu (1-3) wentylatory?

 

PZdr,

TS

 

Nikol to następca Żubra. Sterowanie to odrębna sprawa, możesz mieć panel nawet dotykowy lub zwykły potencjometr. Ja automatykę zostawiam na sam koniec, połaczę ja z piecem, alarmem i co tam jeszcze mi wpadnie do głowy;) Wentylatory są produkcji niemieckiej i pamietam, że zrobły na mnie wrażenie. Teraz nie pamiętam ile, ale dam znać przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo planuję instalacje i znalazłem taką ofertę na kable elektryczne firmy Telefonika do 750V:

 

YDYp 3x1.5 - 176 zł/100mb

YDYp 3x2.5 - 268 zł/100mb

 

YDY 3x1.5 - 181 zł/100mb

YDY 3x2.5 - 277 zł/100mb

 

Jest to podobno promocja - czy to są faktycznie dobre ceny ?

 

Może zmontujemy grupę "kablową"? Jest kolka osób na podobnym etapie.

 

Ja wchodzę 8) do grupy, ale nie mam jeszcze dostawcy na oku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kedob: Tato Joli już ją zabiera... sorki, ale ...ile tego potrzebujesz?

 

Daro_K - jestem bardzo ciekawa rezultatów po pierwszej zimie, a planujesz do tego gwc?I jakie to ma filtry EU7?Grzałka wstepna i wtórna?

 

kto sie buduje w okolicach jagodna/iwin/zernik/radomierzyc i potrzebuje humusu i ile?proszę na prv.

 

czy ktos ma może jakiegos kominkowca do polecenia? Kulkowy mi sie podoba w sensie DGP ale koszt zabudowy kominka przekroczył koszt jego zakupu i tego zdaje sie nie przełknę...

 

drzwi kupujemy do końca września?

 

kto z Was ma zdjęcie jak wygląda podejście rury z gazem po cokole i wejście do domu i może mi pokazać?

 

 

tak pozatym to gdzie jedziecie na sylwka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo planuję instalacje i znalazłem taką ofertę na kable elektryczne firmy Telefonika do 750V:

 

YDYp 3x1.5 - 176 zł/100mb

YDYp 3x2.5 - 268 zł/100mb

 

YDY 3x1.5 - 181 zł/100mb

YDY 3x2.5 - 277 zł/100mb

 

Jest to podobno promocja - czy to są faktycznie dobre ceny ?

 

Suspenser- jakie to są ceny netto czy brutto?

pzdr

bzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi zamawiamy do końca Września.

 

Ceny kabli brutto.

 

Xena - Reku Żubr i Nikol nie mają grzałek, bo ich nie potrzebują (konstruktor ma jakiś sprytny patent).

GWC już mam, ale jeszcze nie ma z czym współdziałać.

 

Co do grupy kablowej to sprawdźcie ceny i dajcie znać, czy te moje są ok, bo mam ostatnio sporo na głowie i nie rozpracuję tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...