Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Chciałam sie pochawlić, że zamówiłam już drzwi w BUDUSIE

 

Naprawde Pan Konieczny jest bardzo sympatycznym czlowiekiem, doradzi podpowie.

 

Za model OKRĄGŁE dębowe w orzechu z klamka, zamkmaki, nakladkami na zawiasy zaplacilam 3500zł wraz z montazem!!!!!

 

 

Info dla ludzi szukajacych welny do ocieplania dachu.

Znajmomy ma do sprzedania w dobrej cenie troche (nie znam ilosci-ale na dwa domy jest na bank) welny ROCKWOOL najwiecej w dlugosci 180cm sa tez krotsze.

Namiary na PRIV

 

 

PS2. Znalazłam Pana do postawienia klinkieru 30mb w sumie 12 słupów na, fundament, podmurówka, obudowa skrzynki elektrycznej + wydzielnie i wymurowanie miejsca na kubly na smieci robocizna 5900zł Czy to duzo? Pan bardzo konkretny widac ze zna sie na robocie, widzialam kilka jego plotow.

Ma przyjsc do mnie w pon, jakby ktos byl zainteresowany to zapraszam na PRIV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Witam Grupę Wrocławską :D :D

 

Potrzebuję namiary na dobrego (czyt. szybkiego i nie najdroższego) ARCHITEKTA do adaptacji projektu gotowego i projektu poważnego remontu mieszkania w starej kamienicy...

 

Mam nadzieję że wreszcie stanę się aktywnym członkiem Grupy :D

Na razie czytam sobie z ukrycia :wink:

 

Pozdrawiam

Martadela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Koala

 

A czy sprawa welny cie zaciela??? Bo wyslalem maila do Anjamen i teraz nastala cisza....

 

Czy bedziesz jutro na budowie - podjechalbym zobaczyc tynki. Mam nagrana ekipe do cementowo-wapiennych, ale moze jednak zmienilbym na gipsowe bo szybciej sie je wykonuje...

 

As Wysłałam do pana od wełny Twojego maila, jesli nie dzwonił do Ciebie to zadzwon-Kinast Arek

0 604-458-627

w sprawie ociepleniowej-kontaktujcie sie z nim jakby cos.

ja zamowilam u nich tez elementy rusztu.

Pan troche marudzil, ze tak pozno chcemy dostawy, bo pierwsza wersja byla na koniec wrzesnia wszyscy.

Ale coz klient nasz pan, i to JAKI klient :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę,

 

Kontaktowałem się panem Arkiem Kinastą, bardzo fachowo służy radą,

podał mi tez ceny na akcesoria, wydają mi się drogigie, ale podaję je na forum:

1.kołek 20 cm-0,35 zł

2.siatka 1,52 zł/m2

3.klaj do styro Organika 17,98/op. chyba 25 g

4.klaj do siatki Organika 24,24 zł/op. chyba 25 kg

5.klej do styro Greinplast 17,6 zł/op.

6.klej do siatki Greinplast 30,6 zł/op. (z włóknem prziwskurczowym)

 

pzdr

bzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTW1 - Małgosiu, gratulacje!!!!!!

 

Ja właśnie obawiam się że jak dziewczyny skończa budowe swoich domow- przestaną zaglądac na forum, a są tu bardzo potrzebne...Tak że - obecność obowiązkowa!

 

Natalia

 

P.S.Ja potrzebuję kupić kable, ale moj elektryk (Xena - tera mój :lol: ) twierdzi ze w hurtowni Rynel na Przybyszewskiego sa najtańsze. [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRUPO OCIEPLENIOWA.

Chyba ja jestem pierwsza z ociepleniem, więc będę mogła zdać Wam relacje z przebiegu dostawy.

Ale już zobaczyłąm pierwszego syfa na fakturze, więc piszę, żebyście sobie posprawdzali jak juz będziecie mieli f-ry i potwierdzenie zamówienia.

Pan chce mnie naciągnąć na kilka groszy :evil:

otóż Toprock 20 -ustalona cena brutto 32,20 a z faktury wychodzi 32,23 (3 rosze więcej na m2) i Superrock 5 ustaliliśmy 7,93 brutto a na fakturze stoi napisane 7,95, czyli w sumie 5gr na metrze (przy moich 550m2) daje nam to

27,50zł niby nic ale zdenerwowali mnie. :evil: Jutro tam zadzwonie!

Bądźcie czujni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To ile Twoim zdaniem rabatu powinienem dostać na zamóieniu rzędu 5tys zł?

 

Mi ta Pani zaproponowała 24% rabatu o czym pisałem na początku na 2 okna+wyłaz - w sumie 2.230 zł, od razu spytałem o rabat dla grupy, ale też usłyszałem tylko o tych dodatkowych -5% przy 30 sztukach dlatego rzuciłem hasło, że możnaby się zgrać.

 

Praktycznie zamówić trzeba najpóźniej w tym tygodniu, bo czas dostawy to 3 dni, a od Października ma być podwyżka, więc może się wydłużyć ( producenci lubią wstrzymywać dostawy przed podwyżką - przykład - dachówki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VELUX

Podziele sie z Wami moim kontaktem.

Kupiłam okna Velux i akcesoria w Millenium Project na placu Piłsudskiego (obok Kasprowicza).

Rabat miałam duzy (trochę powalczyłam),

brałam sporo okien na 2domy (ok 32.000xł)

ceny:

-GPL 134x140 (uchylno obrotowe)-1930zł brutto (w cenniku jesli dobrze pamietam ok 3.000zł (już ich chyba velux nie robi-a brałam w ubiegłym miesiącu)

-GGL 134x140 (obrotowe) 1268zł brutto (cennikowo 2500zł)

na tych wielkich oknach miałam najwiekszy rabat, bo nie sa one standardowym produktem veluxa)

-kołnierz 134x140 249zł brutto

i standardowe okna:

-GZL (obrotowe) 78x140 722zł brutto

-GPL (uchylno obrotowe) 78x140 1430zł brutto

-kolnierz 78x140 200zł

-markizy zewnetrzne 78x140 180zł

-moskitiery 134x140-395zł

-rplety zaciemniajace wewnetrzne 134x140 310zł

-rolety zewnetrzne 134x140 1400zł

Jeśli chcecie zamawiac proponuje skontaktowac sie z pania Justyną Pęczek nr tel. 71/325 38 19.

Mozecie się powołać na mnie.

pozdrawiam i miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VELUX

Podziele sie z Wami moim kontaktem.

Kupiłam okna Velux i akcesoria w Millenium Project na placu Piłsudskiego (obok Kasprowicza).

Rabat miałam duzy (trochę powalczyłam),

brałam sporo okien na 2domy (ok 32.000xł)

ceny:

-GPL 134x140 (uchylno obrotowe)-1930zł brutto (w cenniku jesli dobrze pamietam ok 3.000zł (już ich chyba velux nie robi-a brałam w ubiegłym miesiącu)

-GGL 134x140 (obrotowe) 1268zł brutto (cennikowo 2500zł)

na tych wielkich oknach miałam najwiekszy rabat, bo nie sa one standardowym produktem veluxa)

-kołnierz 134x140 249zł brutto

i standardowe okna:

-GZL (obrotowe) 78x140 722zł brutto

-GPL (uchylno obrotowe) 78x140 1430zł brutto

-kolnierz 78x140 200zł

-markizy zewnetrzne 78x140 180zł

-moskitiery 134x140-395zł

-rplety zaciemniajace wewnetrzne 134x140 310zł

-rolety zewnetrzne 134x140 1400zł

Jeśli chcecie zamawiac proponuje skontaktowac sie z pania Justyną Pęczek nr tel. 71/325 38 19.

Mozecie się powołać na mnie.

pozdrawiam i miłego dnia

 

Małe" sprostowanie :

 

okno GPL U-08 cennikowo nie 3000 zł a 2644 zł

okno GGL U-08 cennikowo nie 2500 zł a 1762 zł

 

Tak więc bez rewelacji.

 

okna o tych wymiarach (134 x 140) były,są i będą produkowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupo drzwiowa z Budusa!

 

czy ja dobrze kojarzę, że teraz jest jakas ekipa z rabacikiem i hasełkiem? Musze w sobotę zamówić drzwi zewnętrzne, myślałam o CALu, nawet mam wybrany model ale jeszcze chce tam podjechac i pogadać. Do kogo mam sie tam zgłosić i czy mogłabym poprosić o magiczne hasełko?

 

DOdam, ze w grudniu zakłądam grupę zimowa na drzwi wewnętrne :D

 

A, pan elektryk - alarmiarz wyliczył mi 40 PLN za punkt (cena wyższa nieco ze zględu na wiercenie w silikatach - ponoć parszywa sprawa 8) ) plus alarm typu czujki i inne taki (także czujka CO). Ale cena dziwna, np. 600 PLN za domofon :o także ponegocjuję z nimi chyba jeszcze.....

 

a co do instalacji - pan wypytał mnie szczegółowo jak chcę rozprowadzać siec podomu, czy będe mieć radiowo czy inaczej... pełen profesjonalizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To ile Twoim zdaniem rabatu powinienem dostać na zamóieniu rzędu 5tys zł?

 

Mi ta Pani zaproponowała 24% rabatu o czym pisałem na początku na 2 okna+wyłaz - w sumie 2.230 zł, od razu spytałem o rabat dla grupy, ale też usłyszałem tylko o tych dodatkowych -5% przy 30 sztukach dlatego rzuciłem hasło, że możnaby się zgrać.

 

Praktycznie zamówić trzeba najpóźniej w tym tygodniu, bo czas dostawy to 3 dni, a od Października ma być podwyżka, więc może się wydłużyć ( producenci lubią wstrzymywać dostawy przed podwyżką - przykład - dachówki).

 

Współpracuję z VELUX-em 16 lat

Nigdy nie stosował takich praktyk ( wstrzymywanie dostaw przed podwyżką) Wprost przeciwnie. Nigdy było żadnych problemów z dostępnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VELUX

Podziele sie z Wami moim kontaktem.

Kupiłam okna Velux i akcesoria w Millenium Project na placu Piłsudskiego (obok Kasprowicza).

Rabat miałam duzy (trochę powalczyłam),

brałam sporo okien na 2domy (ok 32.000xł)

ceny:

-GPL 134x140 (uchylno obrotowe)-1930zł brutto (w cenniku jesli dobrze pamietam ok 3.000zł (już ich chyba velux nie robi-a brałam w ubiegłym miesiącu)

-GGL 134x140 (obrotowe) 1268zł brutto (cennikowo 2500zł)

na tych wielkich oknach miałam najwiekszy rabat, bo nie sa one standardowym produktem veluxa)

-kołnierz 134x140 249zł brutto

i standardowe okna:

-GZL (obrotowe) 78x140 722zł brutto

-GPL (uchylno obrotowe) 78x140 1430zł brutto

-kolnierz 78x140 200zł

-markizy zewnetrzne 78x140 180zł

-moskitiery 134x140-395zł

-rplety zaciemniajace wewnetrzne 134x140 310zł

-rolety zewnetrzne 134x140 1400zł

Jeśli chcecie zamawiac proponuje skontaktowac sie z pania Justyną Pęczek nr tel. 71/325 38 19.

Mozecie się powołać na mnie.

pozdrawiam i miłego dnia[/quote

 

 

"Małe" sprostowanie :

 

okno GPL U-08 cennikowo nie 3000 zł a 2644 zł

okno GGL U-08 cennikowo nie 2500 zł a 1762 zł

 

Tak więc bez rewelacji.

 

okna o tych wymiarach (134 x 140) były,są i będą produkowane

 

 

 

Dziękuję za podanie cen.

Mam taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...