Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Iwona a jak w końcu zamontowaliście te halogeny w suficie na poddaszu?

 

Macie tam jakiś specjalny patent na montaż w wełnie czy tak po prostu je osadziliście? Bo z tych opraw które oglądałam to niby wymagają minimum 5 cm luzu

 

u mnie elektrycy wymyślili, żeby od góry na halogen nałożyć ok. 10 cm kawałki rury PCV 110 tak żeby odsunąć halogen od wełny :-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi w kwestii kabli TV i do internetu :D

 

Faktycznie muszę przemyśleć temat - czy 1 koncentryk nie wystarczy skoro już teraz większość sygnałów jest cyfrowych - wtedy może nim lecieć internet, radio, TV itd. ?

 

Tomek i Ewa - co do rabatu na Dierre to proponuję spytać w Budusie podając hasło naszej grupy drzwiowej, które wysyłam na priv :wink:

 

O rabat na Horrmann jeszcze nie spytałem w Budusie, bo ostatnio trochę się nie wyrabiam - może ktoś z Was spyta i napisze na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona a jak w końcu zamontowaliście te halogeny w suficie na poddaszu?

 

Macie tam jakiś specjalny patent na montaż w wełnie czy tak po prostu je osadziliście? Bo z tych opraw które oglądałam to niby wymagają minimum 5 cm luzu

 

kupiliśmy takie puszki do montażu halogenów w wełnie na http://www.halogen.pl

 

Jak ktoś ma ochotę i czas to moze popróbować z jakimiś doniczkami, czy kawałkami rury PCV jezeli wytrzyma to temperaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie muszę przemyśleć temat - czy 1 koncentryk nie wystarczy skoro już teraz większość sygnałów jest cyfrowych - wtedy może nim lecieć internet, radio, TV itd. ?

Puszczenie po jednym kablu (koncentryk+internet) powinno wystarczyć po dwa to taka full opcja w razie przwiercenia czy awarii. Pisąłem wcześniej o puszczeniu sygnału zwrotnego np od telewizora w salonie do centralki- jesli puścisz tylko koncentryk to można to puścić z powrotem po kablu sieciowym. (a jest to fajna rzecz bo możesz np oglądać w innych pokojach sygnał z wideo czy Dvd puszczony z innego pokoju).

Ja bum na twoim miejscu puścił tak

* wszystkie pokoje tylko po 1 kablu koncentryk + sieć

* a do salonu gdzie będzie cały sprzęt puścić sparowane czyli 2x koncentryk i 2 x sieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj droga grupo!

Potrzebuję na cito rynny, plastikowe.Dodrze, że dekarz ma poślizg bo potrzebowałabym je na wczoraj a tak sobota i niedziela jest na szukanie.

Poratujcie biedną kobietę bo mój facet w pracy, więc temat rynien spadł na mnie. :(

A co do Budusa, to zamawiałam w zeszłym tygodniu drzwi zewnętrzne ( oczywiście Cala ) i pan Konieczny nie zapytał mnie nawet o hasło.Wystarczy powiedzieć, że z grupy budującej.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź co do rynien. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

w salonach z drzwiami Dre "standardowo" proponuja 10% rabatu. Czy ktos wie ile realnie(gdzie/z kim rozmawiac) mozna otrzymac przy niewielkim zamowieniu ok 6-7 drzwi z oscieznicami?

 

KURCZE pomyliłem nazwę...chodziło mi o drzwi DEWRO....

będę wdzięczny za odpowiedź...

ze strony BUDUSU wynika że nie prowadzą takich :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulko - gratulacje! W domku są bardzo ładne jesienne desenie...

Iwonko, daj namiar na stolarza i File - malarza.

 

Pani Koala - styropianu jeszcze nie kupiłam. Mam w Waldanie zniżkę, ale przygladam się czy wy bez znizki nie kupicie taniej...Moze ktoś kupował pape termozgrzewalną i wie gdzie jest tanio...

 

SUSPENSER - to w Budusie można kupić bramy garażowe? A czy wiecie ,że w Mirkowie jest producent bram - ich towar sprzedaje MSKarfil na ul. Czekoladowej. Jakość podobna do Wiśniewskiego, a cena o 600zł mniejsza. Utworzmy grupe bramkarzy :lol: Ja potrzebuje 2szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wreszcie cały dach!

 

Wprawdzie jeszcze bez gąsiorów na szczycie, ale to pikuś!

 

No i dzisiaj skończyli mi tynki!

 

Potwierdzam, że pan Tracz z listy misiów jest naprawdę godny polecenia. Pełna profeska.

 

W czwartek zaczynam się zalewać, więc muszę nabyć ten styropian. Kogoś też pili na dostawę w przyszłym tygodniu, czy będziecie czekać dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić firmę która buduje ogrodzenia. Chodzi mi o zwykłe ogrodzenie z siatki (pleciona ocynkowana) z podmurówką (raczej prefabrykaty) długości ok. 180 m. Na działce nie ma wody ani prądu, firma musi być samowystarczalna w tym zakresie. Działka jest koło Laskowic-Jelcza.

 

Chodzi o firmę, która zajmuje się budową ogrodzenia kompleksowo (materiały i montaż) i której płaci się po odbiorze wykonanej pracy. Najlepiej aby była przetestowana już przez uczestników forum, ewentualna taka, o której macie dobre opinie od innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos jest zainteresowany to znajomy chce odsprzedac drzwi zewnetrzne DIERRE. Drzwi sa osadzone, kloru brazowego, gladkie, z 1 zamkiem. Oczywiscie najwyzszej klasy antywlamaniowej, z 1 zamkiem. Otwieraja sie do srodka, prawe, 90cm.

 

Cena okazyjna 1500zl!!! Nowe ok. 3200zł.

 

Pan montazysta liczy 550zl za demontaz i montaz.

 

Sam bylem napalony, ale potrzebuje otwierane na zewnatrz.

 

Jezeli ktos jest zainteresowany to kontakt podam na PRIV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...