Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

Kulko - gratulacje! W domku są bardzo ładne jesienne desenie...

Iwonko, daj namiar na stolarza i File - malarza.

 

Pani Koala - styropianu jeszcze nie kupiłam. Mam w Waldanie zniżkę, ale przygladam się czy wy bez znizki nie kupicie taniej...Moze ktoś kupował pape termozgrzewalną i wie gdzie jest tanio...

 

SUSPENSER - to w Budusie można kupić bramy garażowe? A czy wiecie ,że w Mirkowie jest producent bram - ich towar sprzedaje MSKarfil na ul. Czekoladowej. Jakość podobna do Wiśniewskiego, a cena o 600zł mniejsza. Utworzmy grupe bramkarzy :lol: Ja potrzebuje 2szt.

 

ja chce kupic razem ze styropianem na wylewki w Jelczu od pani Sylwii, ale cena papy z tego co pamietam to po prostu normalana, zadana rewelacja,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

A ja mam wreszcie cały dach!

 

Wprawdzie jeszcze bez gąsiorów na szczycie, ale to pikuś!

 

No i dzisiaj skończyli mi tynki!

 

Potwierdzam, że pan Tracz z listy misiów jest naprawdę godny polecenia. Pełna profeska.

 

W czwartek zaczynam się zalewać, więc muszę nabyć ten styropian. Kogoś też pili na dostawę w przyszłym tygodniu, czy będziecie czekać dalej?

 

Pani Koala, ja ze styropianem jescze musze chwilke zaczekac, by moc go miec gdzie przetrzymac :( takze na te pozniejsza dostawe co wy bedziecie brac na elewacje

Gratuluje skonczonego dachu :D

Mi wlasnie zabraklo 70 szt. dachowki i trzeba ja sprowadzac a juz w piatek tak sie cieszylam ze nareszcie koniec :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, kochani... Skąd braliście drewienka na podbitkę? To jakieś specjalne drewno jest?

 

No i gdzie tanio dostanę parapety blaszane (qurcze lubię stukot deszczu po blasze- tak bardzo, że nie zdecyduję się na nic innego :oops: )

 

 

drewienka są specjalne bo suszone, mogą być na pióro wpust albo .... (nie pamiętam jak ale jakoś inaczej), są różne grubości podbitki my mamy chyba 14 mm. A brałam z Pawany w Chrząstawie.

 

Pani Koalo, a co do tynków to nie martw się , worek gładzi gipsowej kosztuje z 20 zł, dacie radę i razem z dzieciną wszystko zaszpachlujecie......no chyba że to tynki cem-wap były, to się więcej nie odzywam http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a213.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtw1

 

Gratulacje

 

Co do cegły, to oczyszczaliście ją z resztek wapna? Ja chcę to wapno zostawić i ciekawam jak będzie wyglądało po impregnacji. Możesz mi przesłać zdjęcie?

 

[email protected]

 

Do końca tygodnia będę po tynkach wewnętrznych, wyleweczki i będę dopieszczać moją cegłę... Miało jej być mniej, ale z powodu braku materiałów pociągnęliśmy z nią ostro i wyszło niespodziewanie fajnie...

 

 

Pani Koala ,

 

Obiecuję zdjęcie wkrótce ----skończyły sie właśnie dzisiaj --trwające od 20,09,---imprezy rodzinne ----z okazji naszej 10 rocznicy ślubu ----/ tak, tak udało się mojemu mężowi zrealizowac plan ---i rocznica była już w nowym domku / ------

Pstryknąc zdjęcie to chwila--napewno zdąże przed kolejnymi imprezami / parapetówka z podłolgówka :D tuż, tuż

 

Cegłe mam z poniemieckiej stodoły ---przytargalismy ją z mężem osobiście ---kilkoma kursami astrą combi --która w czasie tych 15 miesięcy robiła często ---za auto ---śmieciarkę , ceglarkę , itp.

 

Zaprawa oczyszczona została z grubsza ----bo według mnie straciłaby cały charakter

 

A co Pan Maleszak od kominków mówił na Twoją cegłę ?

 

pozdrawiam

mtw1 /GOSKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtw1

 

Gratulacje z okazji rocznicy i wprowadzenia do domku! Nie zapomnij proszę o tej fotce!

 

Grupa ociepleniowa

 

Pani Sylwia na urlopie do środy. Miły pan poinformował mnie, że możliwa jest cena 175 zł brutto za EPS 100, ale do jednej miejscowości musi jechać minimum 25m3. Jedzie wtedy z fabryki. Inna możliwość nie wchodzi w grę, bo będzie drogo z powodu transportu. Suspenser może liczyć ewentualnie na dostawę w takiej cenie.

 

Ja muszę brać już na czwartek, jutro zamawiam w Arisie. Ktoś się dopisuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona a jak w końcu zamontowaliście te halogeny w suficie na poddaszu?

 

Macie tam jakiś specjalny patent na montaż w wełnie czy tak po prostu je osadziliście? Bo z tych opraw które oglądałam to niby wymagają minimum 5 cm luzu

kupiliśmy takie puszki do montażu halogenów w wełnie na http://www.halogen.pl

Kulka, kupiliście w tym sklepie coś takiego:

http://www.halogen.pl/index.php?site=produkt&what=kat&id_kat=27&id_kat=27&id=2255

 

za 23zł, czy cos innego?

U mnie w łazience jest podobny problem :-?

 

Wojty (właściwy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani,

a ile my właściewie mamy tej zniżki w BUdusie? Wstęnie zamówiłam drzwi CALa, nie trafuiłam na pana Koniecznego tylko jakiegoś innego, niezbyt rozgarniętego, stwierdził, ze taki rabat jak my mamy to już niegdzie nie dostaniemy ale w końcu nie wiem....

 

Żby była jasność - cena jest absolutnie OK - 5700 z doświetlem bocznym i szybą P4. Tak z ciekawości pytam...

 

I kto do Was przyjeżdżał na pomiar????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z Wrocka

jestem z forum lubelskiego. mam problem , chcemy kupić mieszkanie we Wrocku. Doradźcie mi jak można najkorzystniej z pominięciem biur nieruchomości. Gdzie szukać?

Pozdrawiam

agamon

 

Dodatek "Nieruchomości" z Gazety Wyborczej (np sobotni), ogłoszenia na gratce i innych portalach z nieruchomościami. Można też (i chyba najlepiej przez biura nieruchomości, ale dobre, o sprawdzonej renomie).

Życzę powodzenia :-)- pamiętam dawne czasy jak sama szukałam mieszkania, łatwo nie było, a Ty będziesz to robić na odległość :roll: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...