Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

jak chcesz nowe to mam znajomego developera - przepytasz go sobie:)

 

w tym tygodniu kupie te drzwi wewn....... hasło sie nie zmienilo?

i czy welna rozkupiona?:)

i ..jak przepędzić mysz z wełny w krokwiach? (łapki tam nie zawieszę)

 

dzisiaj odpaliłam moją kozę na resztki z budowy i zrobiło sie ciepełko....tak ciepełko że aż zasnęłam...doooooobrze tak pospać we własnym domku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

i czy welna rozkupiona?:)

i ..jak przepędzić mysz z wełny w krokwiach? (łapki tam nie zawieszę)

 

dzisiaj odpaliłam moją kozę na resztki z budowy i zrobiło sie ciepełko....tak ciepełko że aż zasnęłam...doooooobrze tak pospać we własnym domku....

 

Xeno, pamiętam o Twojej wełnie, wiem ze Pan Arek ma coś w zapasie w firmie, pamietam o Twoich 60m2, postaram się żebyś je miała.

 

Myślę że na myszy najlepszy jest kot :lol: :lol: :lol:

 

a pospac tez lubie na budowe, co prawda nie mam jeszcze okien i troche zimno... Byle do lata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani,

a ile my właściewie mamy tej zniżki w BUdusie? Wstęnie zamówiłam drzwi CALa, nie trafuiłam na pana Koniecznego tylko jakiegoś innego, niezbyt rozgarniętego, stwierdził, ze taki rabat jak my mamy to już niegdzie nie dostaniemy ale w końcu nie wiem....

 

Żby była jasność - cena jest absolutnie OK - 5700 z doświetlem bocznym i szybą P4. Tak z ciekawości pytam...

 

I kto do Was przyjeżdżał na pomiar????

 

Do mnie przyjechał p. Jędrychowski .......2 razy --bo źle zapisał "widelki " dla futryn -----przy ościeżnicach porta prestiż /zaokrąglone/--trzeba podac widełki do 1 cm --a podał do 2

Musieliśmy teź 2 razy dygac do Budusa składac zamówienie ---bo pierwszym razem nie mogli przyjąc w/w powodu ...........ale tak ogólnie p. Jędrychowski to bardzo symaptyczny człowiek

 

pozdr.

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz nowe to mam znajomego developera - przepytasz go sobie:)

 

w tym tygodniu kupie te drzwi wewn....... hasło sie nie zmienilo?

i czy welna rozkupiona?:)

i ..jak przepędzić mysz z wełny w krokwiach? (łapki tam nie zawieszę)

 

dzisiaj odpaliłam moją kozę na resztki z budowy i zrobiło sie ciepełko....tak ciepełko że aż zasnęłam...doooooobrze tak pospać we własnym domku....

Czy można jeszcze dołaczyć do grupy drzwiowej ?

Myślałam że się nie wyrobimy,ale wszystko poszło nadspodziewanie bezproblemowo i jutro kończą u nas robić posadzki (tynki skończyli w środę).

Więc chyb pora pomśleć o drzwiach wew.Jeśli jest taka możliwość to poproszę o hasło :-)

Mogę też śmiało polecić moją ekipe tynkarską (tynki cementowo- wapienne tradycyjne nie z worka)

Namiary na priv.

Pozdrawiam

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz nowe to mam znajomego developera - przepytasz go sobie:)

 

w tym tygodniu kupie te drzwi wewn....... hasło sie nie zmienilo?

i czy welna rozkupiona?:)

i ..jak przepędzić mysz z wełny w krokwiach? (łapki tam nie zawieszę)

 

dzisiaj odpaliłam moją kozę na resztki z budowy i zrobiło sie ciepełko....tak ciepełko że aż zasnęłam...doooooobrze tak pospać we własnym domku....

Czy można jeszcze dołaczyć do grupy drzwiowej ?

Myślałam że się nie wyrobimy,ale wszystko poszło nadspodziewanie bezproblemowo i jutro kończą u nas robić posadzki (tynki skończyli w środę).

Więc chyb pora pomśleć o drzwiach wew.Jeśli jest taka możliwość to poproszę o hasło :-)

Mogę też śmiało polecić moją ekipe tynkarską (tynki cementowo- wapienne tradycyjne nie z worka)

Namiary na priv.

Pozdrawiam

Ania

Mogę prosić o namiary ekipy od tynków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, gdzie nabędę impregnat do betonu Sopro 523? Casto, Liroye nie działają w tej kwestii :-?

Z tego co pamietam to RaabKarcher na Avicenny prowadzi Sopro i czasami tam zamawiałem nawet cos nietypowego, wtedy czas oczekiwania ok 2 tyg.

Coś z produktów sopro ma tez Madar, ale nie wiem czy przyjmują zamowienia na cos czego akurat nie mają.

 

Wojty (wlasciwy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koala pełene stoisko sopro widziałam w Cermagu

a własnie pytanie do tych co zrobili juz kafle - dawaliście sopro jako folie w płynie? narożniki, listwy jakie? A fugi zywiczne jakie polecacie?

 

u nas akurat poszły mapejowe folie, narożniki. A klej różnie mapei i sopro elastyczny.

 

Obydwa kafelkarz cenił bardzo wysoko, mówił że lepsze od Ceresitu, o atlasie się nie wypowiadał (no może tylko tyle że kaflami kreci jak mu się podoba).

 

zarówno mapei jak i sopro to bardzo mocne kleje, i nasz kafelkarz bardzo się troszczy o to żeby z jakiegokolwiek powodu nie musieć ich wykuwać bo to długa, żmudna i upierdliwa robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdecydowana na kable, ale nie wiem ile i jakie. Kiedy byśmy zamawiali? mtw1 bardzo podobały mi się na targach schody z Dobroszyc. Masz już zamontowane?, Możesz coś napisać o kontaktach z ta firmą?

 

CZESC

 

Tak schody są zamontowane ---bardzo mi się podobają ----- zrobiliśmy JESIONOWE ---/bez metalu

 

Jak będę robiła zdjęcie cegły dla p.Koali --to cykne dla Ciebie schody -----/zapraszam też do siebie :D /

 

Kontakt całkiem fajny ---bardzo symaptyczni ludzie ------zamawialiśmy u nich wieźbe , podbitkę ---a na schody udało nam się wynegociować dobrą cenę .

 

Na targach bardziej mi się podobały schody gościa z okolic Mirkowa ---ale niestety terminy miał bardzo odległe ---i cena 5 tys wyżej

 

Pozdr

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtw1 - a jaka macie wannę? bo u nas łazienka będzie podobna

 

 

posłusznie melduje, że kończe się ocieplać:) mam nadzieję, ze jeszcze w tym tygodniu skończą, bo robota to im się nie bardzo pali ale zostało już niewiele, przynajmnije mi sie tak wydaje.....

 

w poniedziałke na budowie meldują się fachowcy od: kominka, instalacji el., woda i CO - dzięki za namiary tak przy okazji, oraz pan od wylewek.

Musza uzgodnic między sobą kłądzenie rury doprowadzającej powietrze do kominka oraz poziom wylewki (coby pana montarzystę od drzwi zewnętrznych zaprosić na pomiar). Nauczona dośaiwdczeniem zmusze ich do konfrontacji, bo jak jeszcze raz usłyszę, że coś chyba xle przekazałam poprzedniemu fachowcowi albo że "tzeba sie było mnie zapytać..." albo moje ulubione "pani, kto wam tu robił? wszystko źle jest..."

 

a niech się sami pod naszym czujnym okiem dogadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani,

 

zjeżdżają mi dziś na budowę parkiety... parkieciarze chcieli je od razu kłaść... czy parkiet nie powinien w domu wpierw poleżeć i nabrać lokalnych klimatów... a czy jak w domu jest bardziej wilgotno to czy aby dłuższe leżenie mu nie zaszkodzi...

nie wiecie czasem.

 

szukałam na wymianie doświadczeń już ale jakoś nie znalazłam odpowiedzi dla siebie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...