Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Wrocławska


Umka

Recommended Posts

dobra kto chce kupic stiehla- sprawa pilna - finalizacją nachętniej do soboty

cene tej 180 b ce czy jakos tak sprawdzilam w ceneo.

Ja się pisze na nią,(ale sie ni eupieram akurat na ten model, miałam 180 ale w tym modelu podobno odpalanie jest ułatiwone) na husqgwarnę zreszta tez byle w dobrej cenie i podobna jakosc

 

 

 

 

My się piszemy ----------------możesz nas brac pod uwagę na 100%

Model nam obojętny ----podobno te dwa są podobne

 

MTW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Frankai

    4544

  • wojgoc

    2958

  • Tatarak

    2576

  • Ivonesca

    1701

Najaktywniejsi w wątku

Co pytania to czy ktos mi moze poradzic jaką klasa wytrzymalosci porotermu wybrac do scian zew. 12 czy 15 ??Pytam bo moge miec 12 w dobrej cenie ale slyszalem ze nie nadaja sie do tego.

 

myrf

 

Witaj

 

Też kiedyś nad tym myślałem, ale moi murarze powiedzieli, że jak buduję do 4 pięter to klasa 10 Poromur - ów (to taki polski Porotherm od Jopka) spokojnie wystarczy :wink:

 

Powyżej 4 pięter daje się wyższą klasę tzn. 15, bo jest większy nacisk na te najniższe bloczki, a klasy oznaczają właśnie wytrzymałość na ściskanie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jutro patrze gdzie mozna na cito kupic stiehla 180 c be lub Husqvarna 137 - sztuk 3 na cito

 

Husqvarny można kupić w 3 sklepach dealerskich we Wrocławiu - wszedzie cena ta sama, promocyjna 839zł. Na allegro oglasza sie jeden sklep dealerski z Lublina ( http://www.allegro.pl/item244151077_pila_pilarka_spalinowa_husqvarna_137e.html ) i maja 137-ki za 799zl + olej na dotarcie + ostroga o wartosci 30zl. Ale dochodzi koszt przesylki 30zl.

 

Dzwonilem dzisiaj do nich i przy zakupie 3 sztuk jedyne co moga zrobic to dac calkowity koszt przesylki 3 sztuk za 30zl. Pily wyszlyby zatem za 809zł/szt + wspomniane gratisy.

 

Pytanie czy dla 20zl warto sie w to bawic czy nie lepiej pojsc do punktu we Wroclawiu i kupic na miejscu wraz z przeszkoleniem co i jak? Super gdyby we Wroclawiu ktos dal tamte warunki.

 

W sklepie Stihla powiedziano mi dzisiaj 899zl za MS 180 i 999zł za MS 180 b ce.

 

Pzdr,

TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie parapety zewnetrzne???

 

Pan Sitak namawia na aluminiowe w kolorze stolarki. Wybor jest o tyle wazny, ze w przypadku parapetow z plytek prowadnice do rolet sa o 2,5cm krotsze. Tak wiec do jutra musze podjac decyzje.

 

hmm to ciekawe, co prawda nie mam rolet ale wydawało mi sie że w każdym przypadku dochodzą one do górnej powierzchni parapetu, więc wypadałoby że wszystko jedno jakie będą parapety bo kończyć się i tak muszą w tym samym miejscu (równo z krawędzią okna).

 

Ale żeby było na temat, u nas klinkierowe grube na około 3 cm takie http://www.prv.warco.pl/slides/PICT8603.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jutro patrze gdzie mozna na cito kupic stiehla 180 c be lub Husqvarna 137 - sztuk 3 na cito

 

Husqvarny można kupić w 3 sklepach dealerskich we Wrocławiu - wszedzie cena ta sama, promocyjna 839zł. Na allegro oglasza sie jeden sklep dealerski z Lublina ( http://www.allegro.pl/item244151077_pila_pilarka_spalinowa_husqvarna_137e.html ) i maja 137-ki za 799zl + olej na dotarcie + ostroga o wartosci 30zl. Ale dochodzi koszt przesylki 30zl.

 

Dzwonilem dzisiaj do nich i przy zakupie 3 sztuk jedyne co moga zrobic to dac calkowity koszt przesylki 3 sztuk za 30zl. Pily wyszlyby zatem za 809zł/szt + wspomniane gratisy.

 

Pytanie czy dla 20zl warto sie w to bawic czy nie lepiej pojsc do punktu we Wroclawiu i kupic na miejscu wraz z przeszkoleniem co i jak? Super gdyby we Wroclawiu ktos dal tamte warunki.

 

W sklepie Stihla powiedziano mi dzisiaj 899zl za MS 180 i 999zł za MS 180 b ce.

 

Pzdr,

TS

A Ty jestes zorientowany bardziej na stihla czy hysky?

Pewnie ze lepiej kupic we wrocku

Podaszmiprywatnie w ktorym sklepie Stihla?

(naprv)

Ja osobiscie jakos wolalabym tego co Ci wycenili za te 999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty jestes zorientowany bardziej na stihla czy hysky?

Ja osobiscie jakos wolalabym tego co Ci wycenili za te 999

 

Jest mi obojetne czy to bedzie Stihl czy husqvarna (obie sa bardzo polecane w tej polce cenowej), jesli beda w podobnej cenie. Jesli roznica bedzie 160zl (czyli 839 vs 999) na niekorzysc Stihla to szczerze przyznam ze wole Husqvarne (mocniejsza, wieksza pojemnosc). Jesli cena bedzie ta sama/podobna, to dostosuje sie z wyborem do Was :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poratujcie jakaś ekipa do studni :(((

 

Nie moge znalesc nikogo kto zrobi mi studnie na 30m albo głębiej :(

 

Możesz sprawdzić http://www.guttex.pl/kontakt.html kopią studnie napewno powyżej 30m.

 

doska - dzięki juz się umówiłam na jutro:)

 

as24

 

ja obecnie place 70zł/mb robocizna, material, podmorowka(krawezniki) cement, wszytko w cenie.

Więc uważam ze 65zł to super cena ja spotalam sie z przekrojem cenowym 70-110zł/mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty jestes zorientowany bardziej na stihla czy hysky?

Ja osobiscie jakos wolalabym tego co Ci wycenili za te 999

 

Jest mi obojetne czy to bedzie Stihl czy husqvarna (obie sa bardzo polecane w tej polce cenowej), jesli beda w podobnej cenie. Jesli roznica bedzie 160zl (czyli 839 vs 999) na niekorzysc Stihla to szczerze przyznam ze wole Husqvarne (mocniejsza, wieksza pojemnosc). Jesli cena bedzie ta sama/podobna, to dostosuje sie z wyborem do Was :wink: .

 

 

spotkałam się w necie z takim i opiniami na temat STIHL 180C BE:

 

1--"Kupiłem w styczniu i pociąłem 12 m3. Doskonała, lekka i wydajna. Tnie kazde drzewo jak nóż masło.Wydajność cięcia wcale nie zależy od mocy silnika tylko od jakości łńcuch. POLECAM. "

 

 

2----"posiadam ten model od ponad roku.... polecam do prac przydomowych...

lekka i sprawna,,,nowy napinacz łańcucha jeszcze bardziej poprawia komfort pracy... nie trzeba latać z kluczami... uruchomienie silnika nie sprawia kłopotu - dzięki zastosowaniu dodatkowej sprężyny...

szczerze polecam do prac przydomowych!!!!! "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mi o to szybsze uruchamianie chodzi moze husqwarna tez to ma?

widze, że jest takie cos jak

Smart Start

Silnik i rozrusznik zostały zaprojektowane w taki sposób, aby rozruch maszyny trwał krótko i wymagał jak najmniej wysiłku. Opór linki rozrusznika został ograniczony nawet o 40%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w temacie słupków. Takich ceowników ocynkowanych.

 

W te ściany g-k najlepiej Rocktona?

 

W Arisie dano mi bez grupy lepszą cenę na styro niż w Jelczu. Jakby ktoś miał zamiar kupować, to dajcie znać. Razem dostaniemy jeszcze rabacik!

 

Pani Koala jesli taniej niz w Jelczu to ja sie pisze, z dostawa jesli mozna za 1-2 tyg. najwczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...